نیم پست
تماس با ما

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر روانشناس در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با روانشناسی در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که می دانید، امروزه با وجود سختی ها و دشواری های زندگی روزمره، افراد بسیاری دچار استرس، افسردگی، مشکلات اعصاب و بسیاری دیگر از این موارد شده اند که تنها راه درمان آن ها و بازگشت شان به روال عادی زندگی خویش، مراجعه به بهترین دکتر روانشناس در ایران و انجام مشاوره های لازم می باشد.

وظایف بهترین دکتر روانشناس در ایران چیست؟

بهترین دکتر روانشناس در ایران همواره دارای وظایف و مسئولیت‌ های متعددی می‌ باشد که در این مقاله به طور کامل نمی توان به آن ها پرداخت. با این وجود برخی از وظایف بهترین دکتر روانشناس در ایران را برای شما شرح می دهیم تا در این زمینه به اطلاعات کافی دست یابید.

از جمله وظایف بهترین دکتر روانشناس در ایران شامل موارد زیر می باشد:

 1. اصلی ترین وظیفه بهترین دکتر روانشناس در ایران این است که نسبت به شغل و تخصص خویش مسئولیت پذیر باشد و در زمینه درمان بیماران خود از هیچ کمکی دریغ نکند.
 2. از جمله ابتدایی ترین وظیفه بهترین دکتر روانشناس در ایران را می‌توان به ارائه مشاوره و راهنمایی و روان درمانی اشاره نمود.
 3. بهترین دکتر روانشناس در تهران از مراجعه کننده خویش می بایست آزمون های رواندرمانی از قبیل: آزمون شخصیت، آزمون هوش و تعیین استعداد یابی و… بگیرد تا سطح بیمار را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد.
 4. ارائه مشاوره های فردی در زمینه مختلف از جمله: مشاوره طلاق، تربیت فرزندان، برنامه ریزی درسی و تحصیلی، افسردگی، درمان مشکلات روحی، مشاوره در زمینه عشق و رابطه عاطفی، تربیت فرزندان، روانشناسی کودکان و …
 5. بهترین دکتر روانشناس در ایران در زمینه برنامه‌ریزی دوره ها و کارگاه های بازآموزی و همایش های مربوط به دستیابی اطلاعات روز در زمینه حرفه‌ ای روانشناس مشارکت های لازم را به عمل می آورد.
 6. ارائه کلیه مشاوره های گروهی، آموزش خانواده ها به منظور از بین بردن مشکلات اجتماعی

وظایف بهترین دکتر روانشناس در ایران چیست؟

 1. بهترین دکتر روانشناس در ایران مهارت های مختلفی را به منظور دستیابی به زندگی بهتر برای بیماران خویش آموزش می دهد که از جمله این  مهارت ها می توان به خودیاری بهداشتی، مسئولیت‌پذیری و وقت شناسی و بسیاری از این قبیل اشاره نمود.
 2. در مواقع ضروری بهترین دکتر روانشناس در ایران به منظور تجویز دارو بیمار خویش را به بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران و یا محل سکونت شخص ارجاع می دهد.
 3. تکمیل پرونده روانشناختی مراجعه کننده و ثبت اطلاعات مورد نیاز به منظور درمان سریع تر بیمار
 4. بهترین دکتر روانشناس در ایران مراجعه کننده خویش را در زمینه تشخیص و تعیین نوع مشکلات روانشناختی مورد ارزیابی و بررسی قرار می دهد.
 5. بهترین دکتر روانشناس در ایران باید به منظور پیشگیری از بروز بیماری های روانی اقدامات جلوگیرانه ای را به عمل آورد.
 6. بهترین دکتر روانشناس در ایران پزشکی می باشد که در بهترین کلینیک روانشناسی در تهران و یا هر شهر دیگری وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد.

دکتر حسن حق شناس

دکتر حسن حق شناس

دکتر حسن حق شناس روانشناس بالینی و عصب روان شناس می باشند. ایشان در سال 1356 از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اخذ مدرک لیسانس روانشناسی فارغ التحصیل شدند.

دکتر حق شناس در سال 1367 دوره فوق تخصصی روانشناسی بالینی را در انستیتو روانپزشکی تهران سپری کردند. دکتر حسن حق شناس مدرک دکترای تخصصی روانشناسی بالینی را از انستیتو روانپزشکی دانشگاه لندن در کشور انگلستان اخذ نمودند.

دکتر حسن حق شناس فعالیت های پژوهشی و آکادمیک بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها عبارتند از: عضویت اصلی در هیئت موسس مرکز تحقیقات روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عضو سابقه کمیته تخصصی روانشناسی بالینی، نظام روانشناسی و مشاوره کشور، استاد یا پرفسور روانشناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مرورگر و داور چندین مجله علمی داخلی و خارجی و همچنین بیش از ده سال عضو اصلی بورد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور می باشند.

دکتر حسن حق شناس با وجود بیش از چهل سال تجربه در روان درمانی و مشاوره، ارزیابی های روانی و عصب روان شناسی، را می توان از جمله بهترین دکتر روانشناس در ایران به حساب آورد که خدمات ارزشمندی را در اختیار عموم مردم قرار می دهند که از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات دکتر حسن حق شناس:

 • روان درمانی و مشاور در زمینه های متنوع روان شناختی، روان درمانی های تخصصی ویژه
 • روش های روان درمانی متناسب با تشخیص و بررسی وضعیت مراجع مشخص
 • روان درمانی تلفیقی شناخت رفتار درمانی
 • روان درمانی با تاکید بر خویشتن، شناخت درمانی و رفتار درمانی، روانکاوی های محدود و یا وسیع
 • روان درمانی مبتنی بر روانکاوی
 • مشاوره و راهنمایی در بخش های مختلف روانشناختی
 • انجام آزمون های روانی از قبیل: آزمون های تشخیصی( فرافکن و پرسشنامه ای تخصصی)
 • آزمون های شخصیتی برای راهنمایی درمان و روان درمانی
 • ارائه مشاوره های لازم برای روابط صحیح زوجین
 • ارائه مشاوره های مرتبط با ازدواج، شغل و حرفه
 • آزمون های عصب روانشناختی به منظور تشخیص و آسیب های نواحی مختلف مغز و تخمین شدت این آسیب ها برای توانبخشی و تعیین از کار افتادگی
 • آزمون های عصب روانشناختی برای پزشکی قانونی یا مشاوره های حقوقی و جزائی
 • آموزش روان درمانی به همکاران شاغل در حوزه خدمات روانشناسی

آدرس: شیراز، خیابان اردیبهشت، بین خیابان هفت تیر( بیست متری سینما سعدی) و فلسطین( باغشاه)، کلینیک مهر

شماره تماس: 09170535505

دکتر امیر کشاورز

دکتر امیر کشاورز

دکتر امیر کشاورز متخصص روانشناسی می باشند که از جمله بهترین دکتر روانشناس در ایران محسوب می شوند. دکتر امیر کشاورز عضو سازمان نظام روانشناسی و همچنین عضو انجمن روانشناسان ایران می باشند. ایشان از سال 1378 تاکنون سابقه خدمات مشاوره ای و درمانی را دارند. ایشان دوره کارشناسی روانشناسی بالینی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به اتمام رساندند و سپس دوره کارشناسی ارشد روانشناسی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذراندند.

دکتر کشاورز در دانشگاه های بسیاری به تدریس پرداختند که از جمله این دانشگاه ها شامل: تدریس در دانشگاه اصفهان، دانشگاه پیام نور، واحد بروجن و واحد دولت آباد، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اصفهان، موسسه دانش گستر توحید، دانشگاه آزاد نجف آباد، دانشگاه آزاد خوراسگان و همچنین تدریس در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و کارشناسی می باشد.

دکتر امیر کشاورز سردبیر مجله مطالعات علوم رفتاری، موسس و مسئول فنی مرکز مشاوره توحید، موسس و رئیس هیئت مدیره موسسه علمی دانش گستر توحید، موسس و رئیس هیئت مدیره موسسه نوین تغذیه توحید، روانشناس در مرکز مشاوره سازمان بهزیستی، روانشناس در مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی نگرش، روانشناس در مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی توحید و همچنین روانشناس در مراکز منتخب اصفهان می باشند.

خدمات دکتر امیر کشاورز:

 • مشاوره های پیش از ازدواج، مشاوره تخصصی خانواده
 • مشاوره طلاق، خیانت و انواع شکست های عاطفی
 • روان درمانی های تخصصی ویژه به منظور هر تشخیص و متناسب با وضعیت هر شخص
 • روش های روان درمانی متناسب با تشخیص و بررسی وضعیت مراجع مشخص
 • تحلیل و تفسیر تست شخصیت و ازدواج
 •  مشاوره تحصیلی و شغلی بر مبنای استعدادها و توانمندی ها
 • رواندرمانی استرس، افسردگی، اضطراب و وسواس

آدرس مطب: اصفهان، توحید میانی، روبروی داروخانه دی، کوچه ارشاد( شماره 24)، پلاک 22

شماره تماس: 031315382 – 031315379 – 09133891867

دکتر لیلا جبلی

دکتر لیلا جبلی

دکتر لیلا جبلی روانشناس و مشاور و از جمله بهترین دکتر روانشناس در ایران محسوب می شوند. ایشان در تمامی مقاطع تحصیلی خویش، رتبه اول را در دانشگاه های علامه طباطبایی و خوارزمی تهران کسب نمودند. دکتر لیلا جبلی مدرس دانشگاه، کارشناس ارشد رادیو تهران، روانشناس و مشاور صنعت نفت ایران از جمله: شرکت های پالایش، پتروشیمی، پخش گاز و پایانه های نفتی و همچنین مبتکر پرسشنامه مدیریت زمان در ایران که به نام ایشان در کتابخانه ملی ایران به ثبت رسیده است.

دکتر جبلی مولف سه کتاب روانشناسی که یکی از آن ها در انتشارات رشد، چاپ شده است. ایشان مشاوره سازمانی برخی شرکت ها در مناطق نفتی از جمله: پتروشیمی های ماهشهر و عسلویه و ارائه انواع برنامه های روانشناسی در تلویزیون، خبر فوری، سین جیم و تی وی پلاس و … می باشد.

دکتر لیلا جبلی با شهرداری های مناطق مختلف ایران همکاری های به سزایی داشته اند. دکتر جبلی انواع کارگاه های روانشناسی را با سابقه پنجاه ساله خویش برگزار می کنند.

خدمات دکتر لیلا جبلی:

 • ارائه انواع مشاوره های روانشناسی از جمله: زوج درمانی، خانواده درمانی، مشاوره پیش از ازدواج و پس از ازدواج
 • اجرای تست های روانشناسی از قبیل: تست های هوش، تست های تعیین میزان استرس و اضطراب
 • ارائه انواع مشاوره از جمله: مشاوره ازدواج، مشاوره شغلی، خانواده درمانی و درمان افسردگی
 •  برگزاری کارگاه های روانشناسی در سطح ایران
 • کارگاه های افزایش مهارت ارتباطی، کنترل پرخاشگری، مهارت های همسرداری
 •  مشاوره تحصیلی و شغلی بر مبنای استعدادها و توانمندی ها
 • انجام استعداد یابی برای کودکان و بزرگسالان

آدرس مطب: تهران، ونک، جردن جنوبی، خیابان نوزدهم، پلاک دوازده، طبقه پنجم، واحد هفده

شماره تماس: 02188881984

دکتر محمد سلطانی زاده

دکتر محمد سلطانی زاده

دکتر محمد سلطانی زاده روانشناس و مشاور در مرکز مشاوره دانشگاه اصفهان می باشند. ایشان دارای پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران می باشند. دکتر سلطانی زاده عضو هیئت علمی دانشگاه، عضو انجمن روانشناسان ایران، عضو سازمان نظام روانشناسی، عضو هیئت مدیره و خزانه دار انجمن مراکز مشاوره و روانشناسی بهزیستی استان اصفهان، عضو شورای تخصصی گروه روانشناسی دانشگاه پیام نور استان اصفهان، عضو کمیته مشاوره دانشگاه پیام نور استان اصفهان و موسس مرکز مشاوره نیک آوین تحت نظارت سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران می باشند.

از جمله سوابق شغلی دکتر محمد سلطانی زاده می توان به: مدرس دانشگاه های آزاد نجف آباد و خوراسگان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا از سال 1385 تاکنون، استادیار دانشگاه پیام نور اصفهان یا عضو هیئت علمی، مسئول مرکز مشاوره دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان، مدرس موسسات آموزش عالی برهان و دانش پژوهان و فن آوران حکیم می باشند.

دکتر محمد سلطانی زاده یکی از بهترین دکتر روانشناس در ایران محسوب می شوند که فعالیت های پژوهشی و آکادمیک بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها عبارتند از: مترجم کتاب کاربرد ذهن آگاهی در درمان افسردگی، استاد راهنمای بیش از صد پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری، برگزار کننده کارگاه های مختلف روانشناسی، نویسنده بیش از پنجاه مقاله در زمینه روانشناسی و نویسنده کتاب راهنمای مداخله های بالینی روانشناسان و مشاوران می باشد.

خدمات دکتر محمد سلطانی زاده:

 • درمان مشکلات فردی از قبیل: اعتماد به نفس، عزت نفس و استرس، مشکلات شغلی، تعارضات بین فردی و استرس و …
 • ارائه تمامی مشاوره های مرتبط با ازدواج و خانواده
 • درمان اختلالات افسردگی، اضطراب، وسواس و دوقطبی
 •  مشاوره تحصیلی و شغلی بر مبنای استعدادها و توانمندی ها
 • ارائه تست های شخصیت و هوش
 • درمان اختلالات جنسی شامل: اختلال نعوظ، زود انزالی و دیر انزالی، مشکلات میل جنسی در مردان و زنان، اختلال ارگاسم زنان، دردهای مقاربتی زنان، واژینیسم و انحرافات جنسی و …
 • سکس تراپی

آدرس کلینیک: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، ابتدای خیابان محتشم کاشانی، جنب ام آر آی سپاهان، ساختمان النا، طبقه چهارم، کلینیک نیک آوین

شماره تماس: 03136241065 – 09031606057

دکتر مهرنوش دارینی

دکتر مهرنوش دارینی

دکتر مهرنوش دارینی دکتری مشاوره ‏و کارشناس ارشد مشاوره و همچنین کارشناس روانشناسی بالینی و کارشناس رسانه( تلویزیون، رادیو و مطبوعات) می باشند. ایشان مدرس دروس تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره، روانشناسی شخصیت، مطالعات زنان و ‏‏… در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران و همچنین دارای پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران می باشند.

از جمله فعالیت های پژوهشی دکتر مهرنوش دارینی عبارتند از: مسئول مرکز مشاوره مجتمع خیریه بهزیستی وحدت، عضو انجمن روانشناسی بالینی ایران، عضو انستیتو روانکاوی تهران، عضو انجمن بین المللی اختلالات روانشناختی، عضو انجمن روانشناسی اجتماعی ایران، عضو انجمن مشاوره ایران و عضو انجمن روانشناسی ایران می باشد.

لازم به ذکر است که دکتر مهرنوش دارینی از جمله بهترین دکتر روانشناس در ایران محسوب می شوند که در راستای جلب رضایت عموم مردم نهایت تلاش خود را به ارمغان می آورند.

خدمات دکتر مهرنوش دارینی:

 • درمان روابط زناشویی
 • بازی درمانی کودکان
 • برگزاری کارگاه روانشناسی
 • مشاوره ازدواج
 • درمان مشکلات فردی از جمله: اعتماد به نفس، عزت نفس و استرس، مشکلات شغلی و …
 • درمان مشکلات فردی
 • مشاوره خانواده
 • درمان مشکلات زوج
 • درمان مشکلات خانوادگی
 •  مشاوره تحصیلی و شغلی بر مبنای استعدادها و توانمندی ها

آدرس مطب: تهرانپارس، بالاتر از فلکه سوم، بین 216 و 218 غربی، جنب بانک صادرات، برج مروارید، طبقه دوم، واحد ده

شماره تماس: 02177066463 – 02177375768

دکتر سیده نرجس رودبارکی

دکتر سیده نرجس رودبارکی

دکتر سید نرجس رودبارکی متخصص اعصاب و روان، روانپزشک می باشند. ایشان دوره تخصصی خود را در زمینه اعصاب و روان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد اخذ نمودند.

دکتر رودبارکی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد مشهد، عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران، عضو کمیته اختلالات خلقی ایران و استادیار دانشگاه و همچنین سابقه همکاری با بیمارستان های شریعتی و امدادی مشهد می باشند.

دکتر سید نرجس رودبارکی از روش ها و تکنیک های نوین درمان برای بهبودی هر چه سریع تر بیماران استفاده می کنند و همواره در راستای ارتقاء سطح علمی خویش تلاش می نمایند و از درمان های غیر داروئی، درمان های نوین تکنولوژیک از قبیل: تحریک مغزی با دستگاه tDCS و درمان های روانشناختی  به جای تجویز داروهای مکرر استفاده می کنند.

دکتر سید نرجس رودبارکی را می توان از جمله بهترین دکتر روانشناس در ایران به حساب آورد که خدمات متعددی را ارائه می دهند و از جمله این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

خدمات دکتر سید نرجس رودبارکی:

 • استفاده از درمان های دارویی به منظور درمان افسردگی، اضطراب، پانیک، انواع سردردها و میگرن ها، وسواس و اضطراب
 • درمان بیماری های کودکان از قبیل: بیش فعالی و شب ادراری
 • اختلالات خلقی و اختلالات روان پریشی و هذیانی
 • درمان مشکلات جنسی، اختلالات خواب، مشکلات حافظه و تمرکز، اعتیاد و ترک سیگار
 • درمان اختلالات خوردن از جمله: پرخوری و بی اشتهایی عصبی
 • مشاوره پیش از ازدواج و مشکلات زوجین
 • درمان مشکلات حافظه و تمرکز
 • بیماری های سالمندان شامل: افسردگی، آلزایمر و اضطراب
 • رواندرمانی همچون: وسواس، افسردگی و اضطراب
 • درمان های تکنولوژیک شامل: تحریک مغزی با دستگاه tDCS به منظور افسردگی، اضطراب و ولع مصرف پس از ترک اعتیاد
 • درمان سردردهای میگرنی
 • درمان بیماری های تنی از قبیل: دردهای عصبی، فشارخون عصبی، بیماری های معده ای روده ای عصبی و سندروم خستگی مزمن

آدرس مطب: مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف، بین عارف یک و سه، ساختمان پزشکان ایران، طبقه سوم

شماره تماس: 09157005139

دکتر بهاره بهادری

دکتر بهاره بهادری

دکتر بهاره بهادری روانشناس و مشاور به منظور رواندرمانی و زوج درمانی می باشند. ایشان کارشناس ارشد و کارشناس روانشناسی عمومی و از جمله بهترین دکتر روانشناس در ایران به شمار می روند.

دکتر بهادری فعالیت های پژوهشی بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها عبارتند از: مدرس دانشگاه (دولتی و غیردولتی) و مراکز آموزش عالی با 13 سال سابقه، عضو اصلی کارگروه آموزش های عمومی استان خوزستان و سرگروه روانشناسی، عضو اصلی و سرگروه روانشناسی کارگروه تنظیم، تدوین و اجرای آیین نامه و دوره های صلاحیت های حرفه ای بین المللی در دوره های آموزشی می باشد.

از جمله سوابق شغلی دکتر بهاره بهادری شامل: بازرس ویژه گروه حمایتی سلامت، بهداشت و درمان در سطح استان خوزستان، روانشناس و مشاور دانشگاه و روانشناس و مشاور کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، رئیس هیئت مدیره کانون روانشناسان و مشاوران (بهزیستی استان خوزستان)، کارشناس برنامه های صدا و سیمای خوزستان از سال 1394، مدیر مؤسس مرکز مشاوره پورسینا،  مدیر مؤسس آموزشگاه فنی و حرفهای پورسینا، مدیر مؤسس آکادمی پورسینا فراز ایرانیان، مدرس مشاور دادگستری کل استان خوزستان و پژوهشگر و مدرس کشوری حوزه های پیش از ازدواج و انتخاب همسر، خانواده، نوجوان و درمان می باشد.

خدمات دکتر بهاره بهادری:

 •  درمان اختلال های اضطراب، افسردگی، وسواس
 •  تشخیص و درمان اختلالات جنسی
 •  تکنیک های پیشرفته برنامه ریزی ذهن
 •  مشاوره شکست های عاطفی و خیانت
 •  مشاوره تحصیلی و شغلی بر مبنای استعدادها و توانمندی ها
 •  آموزش مهارت های زناشویی
 •  آموزش مهارت های زندگی برای بزرگسالان و کودک و نوجوان
 •  برگزاری کارگاه های مادر و کودک
 •  درمان انواع اختلالات با دستگاه تحریک الکتریکی فراجمجمه ای
 •  مشاوره کودک و نوجوان و درمان اختلالات مرتبط
 • مشاوره موفقیت های فردی (اعتماد به نفس، جرات ورزی، ارتباط مطلوب، مدیریت خشم و …)
 •  روان سنجی و ارزیابی شخصیت با استفاده از آزمون های استاندارد جهانی روانشناختی (هوش، شخصیت، پیش از ازدواج، زوجین، رغبت سنج تحصیلی-شغلی برای انتخاب رشته)
 • روان درمانی و زوج درمانی
 •  مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره خانواده
 • مداخله در بحران طلاق (مشاوره زوجین متقاضی طلاق و بعد از طلاق)
 •  روان درمانی اضافه وزن و بیش خوری
 •  برنامه ریزی و ارائه راهکارهای مطالعه مؤثر و انتخاب رشته کنکور

آدرس مطب: اهواز، کیان آباد، خیابان هشت

شماره تماس: 06133905165

انتخاب بهترین دکتر روانشناس در ایران

برای انتخاب بهترین دکتر روانشناس در ایران ملاک های متعددی وجود دارد که شما را در رسیدن به هدف خود یاری می کند، با این وجود برخی از ویژگی‌های بهترین دکتر روانشناس در ایران را برای شما شرح می‌دهیم تا کمکی در این رابطه به شما کرده باشیم. از جمله ویژگی‌های بهترین دکتر روانشناس در ایران به شرح زیر می باشد:

 • بهترین دکتر روانشناس در ایران پزشکی می باشد که در زمینه تخصصی خود تخصص و مهارت بالایی داشته باشد و مدارک تخصصی مرتبط با رشته خود را دارا باشد.
 • اخلاق و رفتاری صبورانه و صمیمانه‌ای در برخورد با مراجعین محترم داشته باشد.
 • در زمینه تخصصی خود تجربه و سابقه درخشانی را دارا باشد.
 • بهترین دکتر روانشناس در ایران پزشکی می باشد که از به روزترین و جدید ترین روش ها و راه های درمانی به منظور رسیدن به درمانی سریع بهره جوید.
 • زیر نظر وزارت بهداشت و نظام پزشکی به درمان بیماران خود بپردازد.
 • بهترین دکتر روانشناس در ایران پزشکی می باشد که در بهترین بیمارستان دولتی در  تهران، بهترین بیمارستان خصوصی در تهران و یا هر شهر دیگری ارائه خدمات دهد.
 • نکته قابل توجه در رابطه با ویژگی های بهترین دکتر روانشناس در ایران این است که پزشکی را بهترین می گویند که نسبت به تخصص خویش مسئولیت پذیر باشد و در زمینه درمان بیماری ها کاملاً مصمم  برخورد کند.
 • مطب و کلینیک بهترین دکتر روانشناس در ایران می‌بایست عاری از هرگونه کثیفی و آلودگی باشد و در موقعیت جغرافیایی مناسبی نیز قرار گیرد.

انتخاب بهترین دکتر روانشناس در ایران

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر روانشناس در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده در رابطه با روانشناسی برای شما مفید واقع شده باشید. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

بهترین دکتر روانشناس در ایران در سال 1401 (لیست بهترین ها)

آخرین مطالب سایت