نیم پست
تماس با ما

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز آشنا کنیم. با افزایش سن، چین و چروک و افتادگی پوست روی چهره ی شما اثر می گذارد. قرار گرفتن در معرض نور خورشید و سال ها حرکت ماهیچه های صورت در اثر نگاه کردن، جویدن، لبخند زدن و … باعث فرسودگی بافت های پوست می شود. تزریق ژل، روشی مطمئن برای جوانسازی پوست است. از سوی دیگر، از تزریق ژل علاوه بر جوانسازی پوست، در شکل دهی نواحی مختلف مانند گونه ها، لب، چانه و  … نیز استفاده می شود.

ژل چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر درباره مفهوم ژل های تزریقی و کاربرد آن ها از بهترین دکتر پوست و مو در شیراز، سؤال کنید؛ او به شما توضیح خواهد داد: “ژل، یکی از انواع پر کننده های پوستی است؛ مواد ژل مانندی که زیر سطح پوست تزریق می شوند و به بازگرداندن حجم از دست رفته و حجیم کردن، صاف کردن خط لبخند، چین و چروک های صورت و همچنین، تقویت خطوط و زوایای طبیعی صورت، کمک می کنند”. در واقع، تزریق ژل، امکان داشتن استخوان گونه های برجسته تر، لب های پرتر، صورت صاف تر، کاهش گودی زیر چشم و … را برای شما به ارمغان می آورد.

در برخی شرایط، می توان از تزریق ژل برای بهبود پوست شل یا چروک و نازک شده، استفاده کرد. تزریق ژل صورت، برای افرادی که به دنبال جایگزینی حجم از دست رفته صورت یا تقویت خطوط و کانتور صورت خود هستند، نیز گزینه ی ایده آلی محسوب می شود. وقتی گفته می شود اثر تزریق ژل یک ساله است به این معنا نیست که اثر پرکننده در طول یک سال باقی می ماند؛ بلکه، معمولا در شش ماه اول تزریق، ژل خوب و مانند ماه اول است؛ اما ، از ماه ششم و هفتم به بعد، اثر آن کمتر می شود و تا پایان سال اثر ژل کاملا از بین می رود.

ژل چیست و چه کاربردی دارد؟

مدت زمان ماندگاری ژل، بستگی به این دارد که کدام یک از انواع آن تزریق می شود. یکی از انواع رایج ژل های پرکننده صورت اسید هیالورونیک است. ژل اسید هیالورونیک، معمولاً 6 تا 12 ماه دوام می آورد؛ بعضی از آن ها در صورت تزریق در مقادیر زیاد تا دو سال نیز ماندگاری دارند؛ در حالی که پر کننده ی هیدروکسی آپاتیت کلسیم 9 تا 12 ماه، دوام دارد. به طور خلاصه، مدت اثر ژل های تزریقی با برندهای معتبر، از 6 ماه تا 2 سال متغیر است.

انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز

همان طور که هنگام انتخاب یک کرم دور چشم، جهت رفع چین و چروک های اطراف چشم، تحقیق می کنید؛ باید قبل از استفاده از پرکننده های پوستی و ژل ها نیز حساسیت لازم را به خرج دهید. زیرا، هنگامی که روش تزریق پرکننده های پوستی در میان است، نسبت به استفاده از کرم ها و انواع پمادها، تصمیم گیری پیچیده تری در پیش دارید. اولین قدم انتخاب یک متخصص زیبایی مانند بهترین دکتر پوست در شیراز یا بهترین دکتر پوست و مو در شیراز است که مهارت و دانش لازم را داشته و از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجوز فعالیت دارد.

اغلب، بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز را می توانید، در بهترین کلینیک زیبایی در شیراز پیدا کنید. اما، اگر از طریق جستجو در صفحات وب و یا از طریق توصیه ی دوستان، فهرستی از پزشکان یا متخصصان تزریق ژل را پیش رو دارید، بهتر است به مواردی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، توجه کنید. انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز می تواند شما را به هدف دلخواهتان بدون کمترین عارضه، برساند.

بهترین دکتر تزریق زل در شیراز، دانش و آموزش های لازم را در زمینه ی پرکننده های تزریقی پوست دارد؛ بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، معمولا فارغ التحصیل دکترای تخصصی بیماری های پوست است و یا دارای مدرک دکترای پزشکی عمومی است و دوره های آموزشی مربوط به تزریق انواع پرکننده های پوستی را گذرانده است. بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، معاینه دقیقی انجام خواهد داد؛ داروهای مصرفی و موادی که احیانا به آن ها حساسیت دارید را بررسی خواهد کرد تا در صورت واکنش آلرژیک به مواد تشکیل دهنده ژل، درمان دیگری را برای شما در نظر بگیرد.

انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز

بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، انتظارات شما را از انجام تزریق با دقت و صبورانه خواهد شنید؛ او از شما می خواهد تا با انتظارات واقع بینانه به این روش زیبایی نگاه کنید. سپس، با توجه به وسعت و ناحیه ی تحت تزریق، نوع پوست و … اطلاعات لازم را درباره هزینه ی تزریق ژل در اختیارتان خواهد گذاشت. همچنین، بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، بعد از تصمیم گیری شما به انجام تزریق ژل، دستورالعمل های مراقبتی قبل و بعد از تزریق را به شما می دهد.

ماندگاری ژل علاوه بر نوع ژل، به تکنیک تزریق توسط بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز بستگی دارد. به عنوان مثال، ژلی به نام کلاژن یا هیالورونیک که باید به لایه میانی پوست یا درم تزریق شود، اگر بیش از حد سطحی یا عمیق تزریق شود، بر ماندگاری آن تأثیر زیادی خواهد داشت. بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز با تسلط بر تکنیک ها و روش های متناسب با نوع ژل و ناحیه تزریق، بیشترین ماندگاری و تغییر طولانی مدت را برای شما رقم خواهد زد.

انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز از این حیث که بهترین مواد مصرفی و ژل های مورد تأیید سازمان غذا و دارو را برای تزریق استفاده می کند، بسیار مهم است؛ زیرا، عوارض ژل های تزریقی کاملاً به نوع و کیفیت آن ها بستگی دارد. ژل های خوبی وجود دارند، که بدن ابتدا به آن ها واکنش نشان نمی دهد و به مرور زمان، قوام و شکل خود را در زیر پوست محل تزریق، از دست نمی دهد. در مقابل، ژل هایی وجود دارند که بعد از تزریق تا چند ماه مشکلی ندارند، اما، بعد از مدتی تبدیل به گلوله می شوند؛ در این صورت، تخلیه آن بسیار مشکل است.

انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز

بنابراین، با مراجعه به بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، این اطمینان خاطر را خواهید داشت که با بهترین نوع و برند ژل، تحت تزریق قرار خواهید گرفت. از سوی دیگر، برخی عوارض، به اصول بهداشتی و محیط استرلیزه مربوط می شود؛ البته بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، به این اصول پایبند است. برای مثال، اگر موضع خوب ضد عفونی نشود و شرایط استریل تزریق رعایت نشود، ممکن است عفونت در محل تزریق ایجاد شود. البته در برخی موارد عوارض کوتاه مدتی در 2 تا 3 روز اول تزریق رخ می دهد، مانند تورم و التهاب در محل تزریق و یا حتی کبودی و خون مردگی که پس از چند روز بهبود می یابد.

ما در ادامه فهرستی از بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. برای آشنایی با روش های دیگر جوانسازی پوست پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین دکتر بوتاکس در شیراز را از دست ندهید.

دکتر نادیا متقی

دکتر نادیا متقی

دکتر نادیا متقی، بعد از پایان دوره ی دکترای پزشکی عمومی در دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران، دوره های جامع استتیک و تزریقات زیبایی را در داخل و خارج از کشور گذراند و با اخذ گواهینامه های معتبر، از سال 1396، در زمینه ی زیبایی فعالیت خود را در شیراز آغاز کرد. همچنین، وی با گذراندن دوره های آموزشی مربوط به تکنیک تزریق روسی توسط اساتید مجرب کشور روسیه در سال 1398، از اولین پزشکان زیبایی در ایران است، که از این روش برای تزریق ژل لب استفاده کرده است.

برخورداری از دانش تخصصی و تسلط بر آخرین روش های زیبایی مطابق با استاندارد، تجربه ی سال ها فعالیت، ارائه ی مشاوره های تخصصی رایگان همراه با شبیه سازی چهره و در نظر گرفتن هزینه های منصفانه، از ویژگی هایی است که سبب شده است، دکتر نادیا متقی در راستای اجرای هدف خود که هدیه دادن زیبایی طبیعی به مراجعین است، موفق بوده و رضایتمندی زیباجویان خود را حاصل کند. بی شک، دکتر نادیا متقی، یکی از پزشکان حرفه ای و خوشنام در لیست بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز است.

خدمات

 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، فیلر، بوتاکس
 • زیبایی صورت: زاویه سازی، فیلر زیر چشم، برجسته کردن چانه، ژل لب روسی و …
 • پاکسازی و جوانسازی صورت: فیشیال، پاکسازی و لایه برداری، ماساژ صورت، آر اف فراکشنال و …

آدرس: استان فارس، شیراز، پل ستارخان، روبروی بیمارستان دکتر خدادوست، ساختمان خضرا 2، واحد 85

تلفن تماس: 09175992989

دکتر زهره مقامی

دکتر زهره مقامی

دکتر زهره مقامی، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، با موفقیت در مقطع تخصص رشته ی پوست به تحصیلات خود ادامه داد و با مدرک دکترای تخصصی درماتولوژی فارغ التحصیل شد. وی همچنین، دارای بورد تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر است و از اعضای برتر فرهنگستان علوم کشوری می باشد.

بیش از 10 سال تجربه پربار پزشکی، تسلط بر دانش تخصصی و تکنیک های نوین درمانی و زیبایی، ارائه ی مشاوره های دلسوزانه، تشخیص های بی نقص و درمان های مؤثر از ویژگی هایی است که جلب اعتماد و رضایت خاطر مراجعین و بیماران ایشان را برآورده ساخته و سبب حسن شهرت ایشان شده است. از این رو، دکتر زهره مقامی یکی از پزشکان حرفه ای و کاربلد در لیست بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز است.

خدمات

 • لیزر درمانی، لیزر موهای زائد و …
 • انواع تزریقات زیبایی: چربی، فیلر، بوتاکس و…
 • زیبایی صورت: مادلینگ، بلفاروپلاستی، لیفت با نخ و …
 • تقویت، کاشت مو و درمان بیماری های مو و ناخن: ریزش مو، شوره و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: کک و مک، جای جوش، میکرونیدلینگ و …
 • تشخیص و درمان بیماری های پوست به روش جراحی و غیر جراحی: پیوند پوست، اگزما، آکنه و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان قدوسی غربی، جنب کوچه 12

تلفن تماس: 07136313856

دکتر منوچهر سدیفی

دکتر منوچهر سدیفی

دکتر منوچهر سدیفی، بعد از پایان دوره ی دکترای پزشکی عمومی، با موفقیت توانست مدرک دکترای تخصصی پوست یا درماتولوژی خود را اخذ کرده و از دانشگاه فارغ التحصیل شود. وی از اعضای انجمن متخصصین پوست ایران است. بیش از 51 سال تجربه ی درخشات پزشکی، برخورداری از دانش تخصصی و تسلط کامل بر تکنیک های مختلف درمان، استفاده از تجهیزات و مواد مورد تأیید سازمان غذا و دارو سبب شده است همواره درمان های مؤثر و نتیجه بخشی به بیماران خود ارائه دهند.

از سوی دیگر، رعایت اصول اخلاق حرفه ای، ارائه ی مشاوره های دقیق و صبورانه و در نظر گرفتن هزینه های درمانی منصفانه از دیگر ویژگی هایی است که رضایت خاطر مراجعین را جلب نموده است؛ از این رو نام دکتر منوچهر سدیفی به عنوان یکی از پزشکان خوشنام و حرفه ای در لیست بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز قرار گرفته است.

خدمات

 • لیزر درمانی
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس و …
 • زیبایی صورت: برداشتن خال، لیفت با نخ و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: مزوتراپی، رفع جای جوش، میکرودرم، پی آر پی و …
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مو و ناخن: شوره سر، ریزش مو، کچلی سکه ای و …
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های پوست به روش جراحی و غیرجراحی: آکنه، پسوریازیس، سرطان و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان ستارخان، ساختمان سیلور، طبقه اول، واحد 101

تلفن تماس: 07136282073

دکتر غلامرضا کریمی

دکتر غلامرضا کریمی

دکتر غلامرضا کریمی، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی خود، در زمینه پوست، مو، زیبایی و لیزر دوره های مختلف آموزشی را گذراند و با اخذ گواهینامه های معتبر و مورد تأیید وزارت بهداشت، فعالیت خود را در شیراز آغاز کرد. تجربه ی درخشان سال ها فعالیت در کنار برخورداری از دانش و تسلط بر روش های نوین زیبایی مطابق با استاندارد، سبب شده است، دکتر غلامرضا کریمی با ارائه ی مشاوره های دقیق و دلسوزانه و درمان های بی نظیر و ماندگار، رضایت خاطر و اعتماد مراجعین خود را جلب کند. از این رو، نام ایشان به عنوان یکی از پزشکان کاربلد و متعهد در لیست بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز قرار گرفته است.

خدمات

 • لیزر درمانی و لیزر موهای زائد
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، فیلر، بوتاکس و …
 • پاکسازی و جوانسازی صورت: میکرونیدلینگ، مزوتراپی، رتینول تراپی و …
 • زیبایی صورت: لیفت با نخ، زاویه سازی صورت، اصلاح فرم بینی، رفع غبغب و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان ارم، انتهای خیابان سروناز، مجتمع پزشکی فلوریا

تلفن تماس: 07132271616 – 09175610701

دکتر مریم صفر دوست

دکتر مریم صفر دوست

دکتر مریم صفر دوست، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1391، در مقطع تخصص به تحصیلات خود ادامه داد و توانست مدرک دکترای تخصصی پوست یا درماتولوژی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1395، با موفقیت دریافت کند. وی، از اعضای انجمن متخصصین پوست ایران و عضو انجمن لیزر ایران است.

بیش از ده سال تجربه ی ارزشمند پزشکی، بهره مندی از دانش تخصصی و مهارت در ارائه ی راهکارهای درمانی و زیبایی، در کنار برخورد مناسب و اخلاقی با مراجعین در ارائه ی مشاوره های دقیق و تشخیص های بی نقص، رضایت بیماران و زیباجویان ایشان را سبب شده است. از این رو، نام ایشان به عنوان یکی از پزشکان متعهد و حرفه ای در لیست بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز ثبت شده است.

خدمات

 • لیزر درمانی، پاک کردن تاتو  و …
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس و …
 • تقویت و زیبایی مو: کاشت مو، ابرو، ریش و …
 • زیبایی صورت: بلفاروپلاستی، برداشتن خال، رفع غبغب و …
 • تشخیص و درمان بیماری های مو و ناخن: جراحی ناخن، ریزش مو و …
 • تشخیص و درمان بیماری های پوست:، تومورها، آکنه، زگیل تناسلی و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: رفع کک و مک، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ و …

آدرس 1: استان فارس، شیراز، عفیف آباد، روبروی کوچه 18، ساختمان السید، طبقه چهارم، کلینیک پارسا مهر

آدرس 2: استان فارس، شیراز، خیابان زرگری، نبش کوچه 17، جنب داروخانه آرش، ساختمان میرداماد 1، طبقه چهارم، کلینیک رخ

تلفن تماس: 07136484042 – 07136263864

دکتر امیرحسین مؤذن

دکتر امیرحسین مؤذن

دکتر امیرحسین مؤذن، بعد از اتمام دوره ی دکترای پزشکی عمومی، با تحصیل در مقطع تخصص رشته ی بیماری های پوست، موفق به کسب مدرک دکترای تخصصی درماتولوژی خود شد. برخورداری از دانش و مهارت در ارائه راهکارهای درمانی و زیبایی مطابق با روش های روز دنیا و با استفاده از تجهیزات پیشرفته پزشکی، در کنار بیش از 17 سال تجربه ی با ارزش کاری، ارائه ی مشاوره های دقیق و درمان های بی نقص را سبب شده و رضایت خاطر زیباجویان را در سطح بالایی برآورده کرده است. از این رو، نام دکتر امیر حسین مؤذن، به عنوان یکی از پزشکان حرفه ای در لیست بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز آمده است.

خدمات

 • لیزر درمانی، کرایوتراپی (یا سرما درمانی)
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس، چربی و …
 • تشخیص و درمان بیماری های پوست: آکنه، ضایعات پوستی، زگیل تناسلی و …
 • تقویت مو، تشخیص و درمان بیماری های مو و ناخن :کیست سر، ریزش مو، مزوتراپی و …
 • زیبایی، پاکسازی و جوانسازی پوست: رفع جای جوش و منافذ باز پوست، ساب سیژن، میکرونیدلینگ و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان زند، حد فاصل بیست متری و صورتگر، ساختمان پزشکان فارس، طبقه چهارم

تلفن تماس: 07132330631

معصومه مقصودی دربه

معصومه مقصودی دربه

معصومه مقصودی دربه، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، در مقطع تخصص به تحصیلات خود ادامه داد و توانست با موفقیت مدرک دکترای تخصصی بیماری های پوست یا درماتولوژی خود را اخذ کند. برخوردی از دانش و تسلط در ارائه راهکارهای درمانی مطابق با آخرین یافته های جهانی، ارائه مشاوره های دلسوزانه و تجربه ی بیش از 20 سال فعالیت در زمینه ی پوست، مو و زیبایی، تشخیص های بی نقص و درمان های بی نظیر و در نهایت رضایت مراجعین را سبب شده است. از این رو، نام دکتر معصومه مقصودی دربه، به عنوان یکی از پزشکان کاربلد و خوشنام در لیست بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز قرار گرفته است.

خدمات

 • لیزر درمانی و لیزر موهای زائد
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس، چربی و …
 • زیبایی و درمان بیماری های مو و ناخن: کاشت مو، ریزش مو، طاسی و …
 • زیبایی، پاکسازی و جوانسازی پوست: میکرونیدلینگ، هایفوتراپی، لیفت صورت و …
 • شناسایی و درمان بیماری های پوستی: آکنه، سرطان، حساسیت ها، کرایوتراپی زگیل و …

آدرس 1: فارس، شیراز، محله دوستان، بلوار دکتر شریعتی، ۲۳ دکتر شریعتی

آدرس 2: استان فارس، شیراز، معالی آباد، نبش کوچه 23، مجتمع اهورا، طبقه چهارم، واحد 45

تلفن تماس: 07136341677 – 07136341678

مراقبت های بعد از تزریق ژل

برای تزریق ژل توسط بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، نیازی به بی حسی نیست؛ اما، برای کاهش و از بین بردن درد احتمالی در ناحیه ی تزریق، از بی حس کننده موضعی استفاده می شود. تزریق ژل به سرعت انجام می شود. برخی از مهم ترین دستورالعمل هایی که بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، از شما می خواهد آن ها را رعایت کنید، عبارتند از:

 • بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز به شما توصیه خواهد کرد حداقل از هفت روز، قبل از انجام تزریق، از محصولات و داروهایی که رقیق کننده خون هستند؛ مانند آسپرین خودداری کنید تا از خونریزی در محل تزریق جلوگیری شود.
 • بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، به شما تأکید خواهد کرد، در 24 ساعت اول پس از تزریق ژل، از انجام ورزش های شدید، قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید یا گرمای شدید و مصرف نمک و نوشیدنی های الکلی اجتناب کنید، تا احتمال قرمزی، تورم و خارش موقت در محل تزریق کاهش یابد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل

 • تا سه روز محل تزریق را لمس نکنید یا ماساژ ندهید. بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز به شما یادآوری خواهد کرد که پس از تزریق، برخی از واکنش های موقتی مانند قرمزی، درد یا تورم ممکن است در محل تزریق مشاهده شود؛ جای نگرانی نیست و معمولاً این علائم در هفته اول پس از تزریق از بین می روند.
 • بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، برای تسریع در از بین بردن تورم احتمالی به شما پیشنهاد خواهد داد، برای مدت کوتاهی حداکثر تا 10 روز پس از تزریق از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • پس از دو هفته، برای ارزیابی وضعیت و در صورت لزوم، انجام کارهای اضافی یا ترمیم احتمالی باید مجددا توسط بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز ویزیت شوید.

ممنوعیت تزریق ژل

بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، تزریق ژل را برای همه ی افراد مناسب نمی داند. به عنوان مثال، افرادی که دارای آلرژی شدید یا سابقه ی شوک آنافیلاکتیک یا آنافیلاکسی هستند، نباید تزریق ژل را انجام دهند. همچنین، افرادی که پوستشان ملتهب است یا عفونت های پوستی دارند، تا زمانی که این عفونت از بین نرود، نباید از تزریق ژل استفاده کنند.

کلام آخر

در میان روش های زیبایی غیر جراحی، تزریق پرکننده های صورت محبوبیت زیادی دارد. یکی از این پرکننده های محبوب، ژل ها هستند. اگر قصد دارید در چهره خود تقارن یا تغییر ایجاد کنید؛ مثلا لب های برجسته تری داشته باشید یا چین و چروک های ناشی از افزایش سن خود را محو کنید، تزریق ژل می تواند انتخاب مناسبی باشد. زیرا نسبت به روش های جراحی زیبایی، دوران نقاهت، هزینه و عوارض کمتری دارد؛ البته، در صورتی که توسط بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز انجام شود.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با  بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز در سال 1401 (لیست بهترین ها)

آخرین مطالب سایت