نیم پست
تماس با ما

امروزه برخورداری از چهره ای استخوانی و جذاب بسیار رایج شده است و افراد بسیاری به منظور دستیابی به این هدف اقدام به انجام انواع جراحی های زیبایی اعم از: جراحی بوکال فت می زنند. بر همین اساس ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر بوکال فت در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با بوکال فت و موارد مشابه آن در اختیارتان قرار دهیم. جراحی بوکال فت نوعی جراحی پلاستیک می باشد که در پی آن چربی های موجود در عمق و ناحیه تو خالی زیر استخوان گونه و در میان ماهیچه های صورت تخلیه می شود و به این طریق منجر به ایجاد صورتی لاغر و به شکل قلب گونه می گردد. معمولا چربی های بوکال در کلیه افراد وجود دارد و تنها نکته حائز اهمیت آن، مقدار چربی های اشباع شده است که در هر فردی متغیر می باشد.

عمل بوکال فت و ماندگاری آن

عوامل بسیاری همچون اضافه وزن، کم آبی، مصرف بیش از حد الکل و یا ابتلا به بیماری های خاصی همچون بیماری های کلیه، تیروئید و … منجر به ایجاد چربی و یا بوکال فت می شود که در برخی افراد باعث نارضایتی می گردد و در نتیجه آن ها در صدد از بین بردن و تخلیه چربی ها بر می آیند. جراحی زیبایی بوکال فت دوره نقاهت طولانی مدتی ندارد و نیازی به رعایت مراقبت های خاص پس از جراحی هم ندارد و به راحتی می توان پس از جراحی و استراحت یک روزه، به فعالیت روزمره خویش ادامه داد.

روند جراحی بوکال فت به این صورت است که ابتدا بهترین دکتر بوکال فت در ایران برشی کوچک را در بخش داخلی دهان ایجاد می کند و سپس لوله های کوچک و ظریفی را وارد دهان نموده و چربی های اضافه را خارج می سازد. نتیجه عمل بوکال فت باعث می شود تا بافت چربی اضافه به طور کامل از دهان تخلیه شود و در نتیجه گونه ها برجسته سازی شوند و همچنین کمی زاویه سازی فک صورت می گیرد. ممکن است برخی افراد از وجود بخیه ها در ظاهر صورت خویش ناراضی باشند که بهترین دکتر بوکال فت در ایران خاطر نشان می کند این بخیه ها کاملا به صورت جذبی بوده و نیازی به کشیده شدن ندارند و همچنین در داخل دهان زده می شود و اصلا قابل مشاهده نیست و بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست.

با توجه به این که عمل بوکال فت جزء جراحی های سرپایی محسوب می شود، نیازی به بستری شدن ندارد و معمولاً اندازه چربی های بوکال فت در تمامی افراد یکسان نیست و در هر فردی متغیر است؛ حتی ممکن است در دو گونه هم این اختلاف سایز چربی وجود داشته باشد. در رابطه با ماندگاری جراحی بوکال فت باید گفت که این جراحی کاملاً دائمی است و می توان گفت که پس از تخلیه چربی، در بخش داخلی دهان چربی ها دیگر جمع نمی شوند و باعث نارضایتی نمی گردند. با این وجود رعایت برخی نکات که باعث ایجاد و تجمع این چربی ها می شود الزامی است.

عمل بوکال فت و ماندگاری آن

ویژگی های بهترین دکتر بوکال فت در ایران

با توجه به این که نتیجه جراحی بوکال فت در ظاهر و زیبایی افراد بسیار تاثیرگذار است و نمی توان آن را نزد هر پزشکی انجام داد؛ از این رو الزامی است که توسط بهترین دکتر بوکال فت در ایران انجام شود تا از بروز هرگونه عارضه و یا مشکلی جلوگیری به عمل آورد. حال سوال اینجاست که چگونه بهترین دکتر بوکال فت در ایران را بشناسید و یا این که چگونه از بهترین بودن آن اطمینان حاصل کنید، در ادامه برخی از معیارها و ملاک های بهترین دکتر بوکال فت را ارائه می دهیم تا به کمک آن ها بتوانید ویژگی های بهترین دکتر بوکال فت را بشناسید و با دیدی باز پزشک موردنظر را انتخاب نمایید. از جمله معیارها و ویژگی های بهترین دکتر بوکال فت عبارتند از:

 • بهتر است متخصص بوکال فت در بهترین کلینیک زیبایی در ایران و یا بهترین بیمارستان خصوصی در ایران خدمت رسانی نماید تا همگان بتوانند از وجود و مهارت ایشان بهره مند شوند.
 • نحوه رفتار متخصص بوکال فت بسیار حائز اهمیت است. به گونه ای که ایشان باید محترمانه و صبورانه با مراجعه کنندگان برخورد نماید و در جلسات مشاوره کلیه سوالات بیماران را پاسخ دهد تا هیچ گونه ابهامی در روند و نوع جراحی وجود نداشته باشد.
 • متخصص بوکال فت باید از تجربه و سابقه بسیاری برخوردار باشند و نمونه کارهای متعددی را دارا باشد تا بتوانید از نمونه کارهای قبلی ایشان دیدن فرمایید. به این دلیل تجربه پزشک معالج مهم است چون با انجام چندین مورد جراحی، تبحر بیشتری کسب می کند و در نتیجه پزشکی که با تجربه باشد، جزء بهترین ها محسوب می شود.
 • بهترین بوکال فت در ایران در صورتی جزء بهترین ها محسوب می شود که در جهت ارتقاء سطح دانش خود کوشا باشد و در سمینارها و مراکز علمی متعددی شرکت کند و به این صورت با متنوع ترین روش ها در انجام جراحی آشنا شود.
 • سلامتی بیماران  و مراجعه کنندگان جزء اولویت هیا ایشان باشد و به جنبه های مالی توجهی نداشته باشد.
 • رعایت اصول بهداشتی از ضروریات جراحی های زیبایی می باشد.
 • الزامی است متخصص بوکال فت از امکانات، تجهیزات پزشکی به روزی استفاده کند.

در ادامه لیستی از بهترین دکتر بوکال فت در ایران را برای شما شرح داده ایم تا در صورتی که قصد انجام جراحی زیبایی بوکال فت را دارید، به یکی از این متخصصین ماهر و متعهد مراجعه نمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که نوع بینی شما گوشتی است و قصد انجام جراحی بینی و رفع مشکلات آن را دارید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح بینی گوشتی در ایران مراجعه کنید و از اطلاعات آن بهره ببرید.

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر

دکتر عبدالرضا خورشیدی فرد

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را با سربلندی پشت سر گذاشتند و سپس دوره تخصصی و در نهایت دوره فوق تخصصی خود را در بهترین دانشگاه علوم پزشکی سپری نمودند و مدارک مربوطه را اخذ کردند. دکتر خورشیدی فر یکی از بهترین دکتر بوکال فت در ایران محسوب می شوند که در راستای ارتقاء سطح دانش خویش بسیار تلاش می کنند و خدمات مختلفی را ارائه می دهند که برخی از این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • جراحی زیبایی بدن، لیفتینگ و جراحی زیبایی صورت
 • تزریق فیلرها و بوکال فت، انجام جراحی های ترمیمی و بازسازی
 • لیپوماتیک و پروتز سینه، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی
 • بلفاروپلاستی یا جراحی زیبای پلک، ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم
 • ماستوپکسی و ماموپلاستی و ژنیکوماستی، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی

آدرس: ایران، خوزستان، اهواز، کیانپارس، چهار شرقی، مجتمع پاستور، طبقه سوم

شماره تماس: 06133920705

دکتر لیلا صالحی

دکتر لیلا صالحی

دکتر لیلا صالحی متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان در سال 1389 دوره پزشکی خود را در دانشگاه آزاد مشهد به اتمام رساندند. دکتر لیلا صالحی دوره تکمیلی پزشکی زیبایی را در سال 2016 سپری کردند و در نهایت جزء بهترین دکتر بوکال فت در ایران به شمار می روند. دکتر صالحی فعالیت های علمی متعددی را انجام می دهند که برخی از این فعالیت ها شامل: عضویت در آکادمی پزشکان زیبایی آمریکا می باشد.

خدمات: 

 • رفع چین و چروک، لایت تراپی، میکرو لایت
 • تزریق ژل، تزریق فیلر و بوتاکس، زاویه سازی صورت
 • مزوتراپی، لیزر زگیل های تناسلی و ساب سیژن
 • فیشال و جوان سازی پوست، لیفت صورت، بوکال فت

آدرس: ایران، مشهد، خیابان خیام دهم، ساختمان بهزاد، طبقه سوم، واحد سیزده

شماره تماس: 05137668672

دکتر کامران اسعدی

دکتر کامران اسعدی

دکتر کامران اسعدی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی می باشند. ایشان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی، دوره تخصصی و سپس دوره فوق تخصصی خود را پشت سر گذاشتند. دکتر کامران اسعدی جزء پزشکان ماهری می باشند که در زمینه انجام انواع جراحی های مرتبط با پلاستیک و زیبایی تخصص و مهارت بسیاری دارند و برخی از فعالیت های علمی ایشان شامل: عضویت در انجمن جراحان پلاستیک آمریکا و عضویت در انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی ایران می باشد.

دکتر کامران اسعدی یکی از بهترین دکتر بوکال فت در ایران به حساب می آیند که در جهت جلب رضایت بیماران و مراجعه کنندگان محترم از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و همواره در صدد به روز رسانی دانش و خدمات قابل ارائه خویش می باشند.

خدمات:

 • انجام جراحی شکاف لب، درمان لب شکری
 • پروتز فک، بوکال فت و جراحی زیبایی صورت و جراحی فک
 • جراحی آسیب های پوستی و ترمیم پوست و از بین بردن آسیب های آن
 • لیفت سینه و انجام جراحی زیبایی و درمانی بینی، جراحی اتوپلاستی و جراحی سینه

آدرس: ایران، تهران، بلوار آفریقا، بالاتر از جهان کودک، برج افرا، طبقه همکف، شماره دو

شماره تماس: 02188876226

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور فوق تخصص جراحی پلاستیک و متخصص گوش و حلق و بینی می باشند و یکی از بهترین دکتر بوکال فت در ایران به شمار می روند. ایشان در سال 1367 در کنکور سراسری رتبه تک رقمی پنج کشوری را دریافت کردند و سپس وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند. دکتر جعفری پور دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذراندند و پس از اخذ مدارک مربوطه، در آزمون پره انترنی شرکت نمودند و رتبه اول کشوری را از آن خویش کردند و در نهایت از طرف ریاست دانشگاه تقدیرنامه ای را دریافت نمودند.

لازم به ذکر است، دکتر جعفری پور مدرک تخصصی خود را در زمینه گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ نمودند و دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن نیز می باشند. ایشان مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک صورت را نیز از دانشگاه هاروارد آمریکا کسب نمودند.

خدمات:

 • انجام جراحی ترمیمی لب شکری و شکاف کام، بوکال فت
 • جراحی بینی یا رینوپلاستی و جراحی بینی ترمیمی، اصلاح فرم بینی با لیزر
 • پروتز چانه، پروتز فک، پروتز لب، پروتز گونه و پروتز چانه، تزریق ژل و فیلر
 • جراحی برداشتن خال گوشتی و سطحی، لیزر موهای زائد صورت و بدن
 • تزریق بوتاکس و تزریق چربی، لیفت صورت و گردن
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی

آدرس: ایران، اصفهان، خیابان توحید جنوبی، چهارراه پلیس، مجتمع ژیوار، طبقه دوم

شماره تماس: 03131312355 – 09134336787

دکتر جهانگیر تقی پور

دکتر جهانگیر تقی پور

دکتر جهانگیر تقی پور متخصص جراحی عمومی و جراحی زیبایی، جراح زیباسازی (کاسمتیک سرجن) از انگلیس می باشند. ایشان در امتحانات تخصصی جراحی در کالج های سلطنتی جراحان بریتانیا و ایرلند را سپری کرده اند و دارای بورد تخصصی دانشنامه جراحی عمومی ایران نیز می باشند. دکتر تقی پور در یکی از بزرگترین بیمارستان های دانشگاه لندن تا سال 2012 میلادی خدمت رسانی می نمودند و تجارب متعددی را کسب کرده اند. دکتر جهانگیر تقی پور علاوه بر فعالیت در طب ملی، از سال 2000 میلادی در کلینیک خصوصی جراحی های زیباسازی (کاسمتیک سرجری کلینیک) در لندن انگلیس نیز ارائه خدمات می دادند.

دکتر جهانگیر تقی پور از جمله بهترین دکتر بوکال فت در ایران به حساب می آیند که سابقه ای بیش از 25 را دارا می باشند و برخی از فعالیت های علمی و پژوهشی ایشان شامل: عضویت در کالج های سلطنتی جراحان انگلیس و اسکاتلند، عضو سابق هیئت ممتحنه بوده اند.

خدمات:

 • انجام کلیه جراحی های زیبایی تنه بدن
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی، تزریق چربی
 • اقدامات زیبایی به صورت و بدون نیاز به جراحی
 • انجام جراحی پروتز سینه، زیبا سازی صورت و گردن
 • جراحی زیبایی سینه زنان و بوکال فت، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی

آدرس: ایران، شیراز، خیابان عفیف آباد، نبش کوچه شش، مجتمع مهرگان، طبقه چهارم

شماره تماس: 07136292999 – 09173434640

دکتر مهدی امین خاکی

دکتر مهدی امین خاکی

دکتر مهدی امین خاکی فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی، متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان در سال 1373 دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران پشت سر گذاشتند و سپس مدرک تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران با موفقیت اخذ نمودند. دکتر امین خاکی دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری کردند و موفق به اخذ رتبه اول پره بورد جراحی در کشور شدند.

دکتر مهدی امین خاکی یکی از بهترین دکتر بوکال فت در ایران به حساب می آیند که دارای سوابق و تجارب بسیار زیادی در حوزه جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند و برخی از خدمات قابل ارائه ایشان عبارتند از:

خدمات:

 • جراحی زیبایی باسن و جراحی زیبایی شکم
 • تزریق ژل، بوتاکس، چربی، فیلر، جراحی زیبایی سینه
 • جراحی زیبایی و درمانی بینی، پروتز لب و گونه و چانه
 • جراحی زیبایی افتادگی پلک یا بلفاروپلاستی، لیفتینگ صورت
 • انجام جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی، جراحی زیبایی پایین تنه
 • انواع جراحی های ترمیمی شامل ترمیم جای زخم و اسکار، شکاف کام و لب

آدرس: ایران، کرج، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طالقانی، ابتدای پل زیر گذر به سمت میدان شهدا، جنب بانک سپه، ساختمان ایران زمین، طبقه دوم

شماره تماس: 02632253080

دکتر محمد مهدی طرزی

دکتر محمد مهدی طرزی

دکتر محمد مهدی طرزی متخصص جراحی زیبایی بینی می باشند. ایشان پس از قبولی در کنکور سراسری در سال 1369 و کسب رتبه دو رقمی 42 دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی آغاز نمودند و سپس در دانشگاه علوم پزشکی شیراز دوره تخصصی جراحی زیبایی و گوش و حلق و بینی را ادامه دادند.

دکتر محمد مهدی طرزی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشند و با توجه به سابقه و تجربه های متعددی که دارا هستند، ایشان را می توان از جمله بهترین دکتر بوکال فت در ایران به شمار آورد.

خدمات:

 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی و جراحی پلک آسیایی
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی و جراحی زیبایی بینی و تزریق چربی
 • از بین بردن چین و چروک دور چشم، لیفت صورت بدون جراحی، بوکال فت
 • لیپوساکشن یا لیپوماتیک صورت، پروتز چانه، جراحی ترمیمی بینی
 • لیفت صورت، لیفت گردن، لیفت ابرو و پیشانی و لاغر کردن صورت
 • کشیدن پوست صورت، تزریق بوتاکس و دیسپورت، لایه برداری پوست با لیزر

آدرس: ایران، اصفهان، چهار باغ بالا، مقابل شرکت زمزم، کوی کاویان، مجتمع پزشکی کوه نور، واحد 21

شماره تماس: 03136205826

هزینه جراحی بوکال فت

در صورتی که قصد انجام جراحی بوکال فت را دارید باید به نکات مختلفی از قبیل هزینه های انجام جراحی توجه داشته باشید تا به نتیجه دلخواه دست یابید. هزینه جراحی به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از این عوامل شامل: میزان تجمع چربی در بخش دهان (به این صورت که هر اندازه این چربی بیشتر باشد متخصص بوکال فت باید زمان بیشتری را صرف انجام جراحی نماید و در نتیجه هزینه بیشتری را دریافت می کند.)، عامل دیگری که در جراحی حائز اهمیت است این است که متخصصینی که این جراحی را انجام می دهند اگر متخصص و یا فوق تخصص باشند و از مهارت ها و تجربه های مختلفی برخوردار باشند، در هزینه جراحی ملاک می شود.

در صورتی که قصد انجام چند جراحی زیبایی را در یک زمان داشته باشید و مثلاً همراه جراحی بوکال فت، انجام لیفت صورت و بزرگ کردن گونه را نیز در نظر بگیرید، هزینه آن ها نیز به طور جداگانه به هزینه نهایی افزوده می شود. مکانی که در آن این جراحی صورت می گیرد؛ نیز بسیار تاثیر گذار است. سایر عوامل موثر در هزینه نوع بیهوشی و شرایط سلامتی بیمار و … می باشد.

نکته حائز اهمیت این است که معمولا جراحی های زیبایی را بیمه بر عهده نمی گیرد و شخص باید خود این هزینه را بدهد اما اگر در قرارداد خود با بیمه هزینه های جراحی زیبایی ذکر شده باشد، هزینه جراحی بوکال فت نیز به مقدار قابل توجهی کاسته می شود.

هزینه جراحی بوکال فت

مراقبت های قبل و بعد از جراحی بوکال فت

همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم، جراحی بوکال فت جزء جراحی های ساده و بی خطر به حساب می آید و بنابراین نیازی به مراقبت های خاصی ندارد اما با این وجود بهتر است به توصیه های بهترین دکتر بوکال فت در ایران توجه نمود تا بهبودی سریع تر اتفاق بیافتد و در نهایت نتیجه عمل زودتر قابل مشاهده گردد. بخشی از اقدامات پیش از جراحی بوکال فت عبارتند از:

 • برخی از داروها ممکن است حساسیت هایی را ایجاد نمایند، بنابراین متخصص بوکال فت توصیه می کند تا به مدت دو روز پیش از جراحی از مصرف چنین داروهایی جلوگیری به عمل آورید.
 • بهترین دکتر بوکال فت در ایران توصیه می کند تا از مصرف داروهای رقیق کننده خون به مدت چند روز پرهیز کنید.
 • مصرف سیگار و سایر دخانیات را دو روز قبل از جراحی کنار بگذارید تا روند بهبودی و نتیجه جراحی به نحو احسن انجام شود.
 • در جلسات مشاوره متخصص بوکال فت به شما توصیه می کند تا به مدت دوازده ساعت قبل از جراحی از خوردن آب و غذا تا حد امکان خودداری فرمایید.
 • به طور کلی این جراحی با بی حسی صورت می گیرد اما اگر در برخی مواقع پزشک متخصص بیهوشی را ترجیح دهد؛ توصیه می شود تا 24 ساعت قبل از جراحی از مصرف هر گونه خوراکی خودداری نمایید تا مشکلی پیش نیاید.

بعد از جراحی بوکال فت نیز مراقبت هایی وجود دارد که باید آن ها را انجام دهید تا روند بهبودی به طور کامل پیش رود. برخی از این اقدامات مراقبتی پس از عمل به شرح زیر می باشد:

 • پزشک معالج توصیه می کند در صورتی که بعد از جراحی احساس درد کردید از قرص های مسکن استفاده کنید.
 • برای این که نتیجه عمل به درستی پیش رود بهتر است به مدت یک هفته از خوردن غذاهای سفت جلوگیری به عمل آورید.
 • بهترین دکتر بوکال فت در ایران به منظور پیشگیری از بروز عفونت های احتمالی دهانشویه های خاصی را تجویز می کند و الزامی است از آن ها به طور مرتب استفاده کنید.
 • از قرارگیری سر خود به سمت پایین بپرهیزید تا مشکلی پیش نیاید و این روند را به مدت یک هفته طی کنید.
 • از مصرف هر نوع مشروبات الکلی و استعمال دخانیات خودداری بفرمایید.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر بوکال فت در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است؛ در صورتی که نوع بینی شما استخوانی است و به دنبال متخصص بینی استخوانی برای انجام جراحی هستید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح بینی استخوانی در ایران مراجعه نمایید و از مطالب ارزشمند آن بهره ببرید.

بهترین دکتر بوکال فت در ایران در سال 1401 ❤️【لیست بهترین ها】

آخرین مطالب سایت