نیم پست
تماس با ما

معمولاً در عمق و ناحیه تو خالی زیر استخوان گونه و بین ماهیچه های صورت چربی های اشباع شده ای وجود دارد که به آن چربی بوکال گفته می شود. این چربی منجر به ایجاد ظاهری گرد و تپل در صورت فرد می شود و افراد بسیاری در صدد رفع این گردی و تپلی صورت بر می آیند و اقدام به عمل زیبایی از قبیل جراحی بوکال فت می نمایند. این جراحی تا زمانی که توسط بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان انجام شود هیچ گونه عوارضی را به همراه نخواهد داشت و کاملا سرپایی صورت می گیرد.

جراحی بوکال فت برخلاف بسیاری از جراحی های زیبایی نیازی به بیهوشی ندارد و تنها با بی حسی خاتمه می یابد. با توجه به این که جراحی بوکال فت جزء جراحی های نوین زیبایی محسوب می شود؛ بر همین اساس ممکن است کمی ناشناخته باشد و از این رو در این مقاله در رابطه با این جراحی توضیحات مختصری را با شما در میان می گزاریم و لیست متخصصین بوکال فت را ارائه می دهیم تا در صورتی که قصد انجام جراحی بوکال فت را داشتید و ساکن شهر اصفهان بودید؛ به مقاله ما مراجعه کنید و از مطالب آن بهره مند شوید.

بوکال فت و نتایج آن

با توجه به این که چربی های موجود در بخش لپ به کمک رژیم غذایی و کاهش وزن از بین نمی روند، از این رو انجام جراحی بوکال فت برای افرادی که خواستار صورتی باریک و زیبا هستند، توصیه می شود. در طی عمل بوکال فت بافت چربی که در قسمت پایینی گونه یا لپ قرار دارد طبق تشخیص بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان تخلیه می شود و به این صورت فرد به صورتی باریک و زاویه دار دست می یابد.

جراحی زیبایی بوکال فت جزء جراحی های زیبایی پر طرفداری محسوب می شود که پس از جراحی نتایج آن به طور کامل و شفاف قابل مشاهده است و به این صورت که در قسمت پایین صورت توپولی و گردی از بین رفته و صورت باریک تر نمایان خواهد شد. این امکان وجود دارد که پس از جراحی بوکال فت تورم و کبودی به صورت ناچیز مشاهده شود که کاملا گذرا است و جای نگرانی ندارد. به طور کلی می توان گفت؛ نتیجه جراحی بوکال فت  به صورت واضح در روزهای اولیه قابل مشاهده نیست و ممکن است برای هر فردی در زمان خاص خود پدیدار شود اما به طور یقین اطرافیان شما از وجود تغییرات ایجاد شده کاملاً آگاه می شوند و برخی این تغییرات را به طور واضح متوجه می شوند.

یکی از مزیت هایی که جراحی بوکال فت را از سایر جراحی های زیبایی جدا می کند، این است که این عمل را می توان به تنهایی و به کمک بی حسی موضعی انجام داد و یا این که همراه با آن روش های زیبایی دیگری همچون: لیفت صورت، برجسته سازی لب، تزریق بوتاکس، جراحی بینی یا رینوپلاستی و کاشت چانه یا ایمپلنت چانه را انجام داد. در رابطه با ماندگاری جراحی بوکال فت باید گفت که این عمل زیبایی ماندگاری بسیار بالایی دارد و معمولاً برگشت ناپذیر است اما باز هم احتمالاتی وجود دارد و بازگشت این چربی ها رابطه مستقیمی با میزان مصرف چربی و سبک زندگی فرد دارد.

انتخاب بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان

برای انتخاب بهترین دکتر بوکال فت معیارها و ملاک هایی وجود دارد که به کمک آن ها بتوانید بهترین انتخاب را نمایید و پس از مطلع شدن از این ملاک ها می توان به کمک روش های شناسایی سریع ترین و بهترین انتخاب را نمود. از این رو برخی از این ملاک ها عبارتند از:

بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان پزشکی می باشد که از نظر تجربه و سابقه بهترین باشد و بالاترین تجربه و سابقه را در زمینه انجام خدمات زیبایی همچون: بوکال فت برترین باشد و از نمونه کارهای بسیار زیادی برخوردار باشد و به این طریق و به کمک نمونه کارهای قبلی از مهارت ایشان آگاه شوید و با دیدی باز به ایشان مراجعه نمایید.

نکته ای که بسیار اهمیت دارد، این است که بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان در روند جراحی از امکانات، تجهیزات و دستگاه های به روز استفاده کند و کلیه تجهیزات خود را استریل و پاکیزه نماید. متخصص بوکال فت در صورتی جزء بهترین ها محسوب می شود که کلیه توصیه های مراقبتی را در جلسات مشاوره شرح دهد و طبق اصول بهداشتی خدمات زیبایی را انجام دهد. سلامتی بیماران  و مراجعه کنندگان را جزء اولویت های خویش بداند و خدمات قابل ارائه خود را بخاطر مسائل مالی انجام ندهد.

این عمل زیبایی معمولا در بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان انجام می شود و بهترین دکتر بوکال فت در چنین کلینیکی ارائه خدمات می دهد، بنابراین به راحتی می توان از مهارت های پزشک موردنظر در کلینیک زیبایی بهره مند شد. بهترین دکتر بوکال فت باید در جهت ارتقاء سطح دانش خویش کوشا باشد و در سمینارها و مراکز علمی بسیاری حضور فعال به ارمغان آورد و از متنوع ترین روش ها در انجام جراحی ها استفاده کند.

انتخاب بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان

پس از این که با معیارها و ملاک های بهترین دکتر بوکال فت آشنا شدید و حال نوبت آن رسیده تا با روش های شناسایی بهترین انتخاب را نمایید. از جمله روش های شناسایی بهترین دکتر بوکال فت به شرح زیر می باشد:

 • با به روز رسانی و پیشرفت دانش، کلیه فعالیت های بشر به کمک فضای مجازی صورت می گیرد، بنابراین توصیه می شود ابتدا جست و جو را از فضای مجازی آغاز کنید. امروزه این فضا بسیار گسترده شده و در میان مردم رایج شده است.
 • با توجه به این که پزشکان همکاران متخصص و با سابقه خود را به می شناسند و به آسودگی می توانید از پزشک عمومی و یا پزشک خانوادگی خویش که از شرایط حال شما به خوبی آگاه است، در رابطه با یافتن دکتر بوکال فت کمک بگیرید.
 • پرس و جو از اقوام و آشنایان نیز یکی دیگر از راه های شناسایی بهترین دکتر بوکال فت است؛ این روش را باید در صورتی که اطرافیان از متخصص خویش راضی بوده اند، استفاده نمود.

در ادامه لیستی از بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان را برای شما شرح داده ایم تا در صورتی که قصد انجام چنین جراحی زیبایی را دارید، به یکی از این لیست هفتگانه متخصصین مراجعه نمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که قصد انجام بوکال فت را در شهر تهران دارید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر بوکال فت در تهران مراجعه کنید و از اطلاعات ارائه شده آن بهره مند شوید.

دکتر علیرضا مومنی

دکتر علیرضا مومنی

دکتر علیرضا مومنی متخصص گوش و حلق و بینی می باشند که یکی از بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان نیز به شمار می روند. ایشان پس از سپری کردن دوره پزشکی عمومی در راستای ارتقاء سطح دانش و افزایش علم خویش کوشش نمودند و دوره تخصصی گوش و حلق و بینی را در بهترین دانشگاه علوم پزشکی پشت سر گذاشتند. دکتر مومنی خدمات بسیار زیادی را در اختیار عموم مردم قرار می دهند و برخی از خدمات قابل ارائه ایشان به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • جراحی بینی ترمیمی، پروتز چانه و پروتز گونه، تزریق چربی به صورت
 • انجام انواع جراحی پلاستیک صورت، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی، جراحی زیبایی بینی و جراحی درمانی بینی

آدرس: اصفهان، آمادگاه بعد از هتل عباسی، مجتمع گلدیس، ورودی اول، طبقه سوم، پلاک 135

شماره تماس: 03132239468 – 03132239469

دکتر علی علوی راد

دکتر علی علوی راد

دکتر علی علوی راد متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذراندند و سپس دوره تخصصی خود را در حیطه جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سپری نمودند. دکتر علی علوی راد پس از اخذ مدرک تخصصی، اقدام به کسب مدرک فوق تخصصی کردند و دوره فوق تخصصی خود را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذراندند.

دکتر علی علوی راد به مدت چهارده سال سابقه عضویت در هیئت علمی و تدریس را دارا می باشند و همچنین دکتر علوی راد دوره های تکمیلی متعددی را در کشورهای آمریکا، اروپا، کانادا و کشورهای آسیایی پشت سر گذاشته اند و از این رو تجارب مختلفی را کسب کرده اند و جزء بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان به شمار می روند.

 خدمات:

 • جراحی های زیبایی سینه، جراحی چانه، اصلاح فرم بینی به روش های مختلف
 • تزریق ژل و بوتاکس، جراحی بینی زیبایی  و درمانی استخوانی و گوشتی
 • جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی، جراحی پلک و بالا کشیدن ابرو
 • جراحی زیبایی گوش برجسته، انجام تمامی جراحی های زیبایی و درمانی صورت

آدرس: اصفهان، میدان آزادی (دروازه شیراز)، نبش هزار جریب، مجتمع سپهر، واحد 24

شماره تماس: 03136682833 – 03136698853

دکتر محمدمهدی طرزی

دکتر محمد مهدی طرزی

دکتر محمدمهدی طرزی متخصص گوش و حلق و جراحی زیبایی بینی می باشند. ایشان در سال 1369 در کنکور سراسری پذیرفته شدند و در دانشگاه علوم پزشکی دوره پزشکی عمومی را سپری نمودند. دکتر طرزی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز دوره تخصصی جراحی زیبایی و گوش و حلق و بینی را به اتمام رساندند. دکتر محمدمهدی طرزی فعالیت های علمی و آکادمیک بسیاری را انجام داده اند که از جمله این فعالیت ها شامل: عضویت در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشند.

دکتر محمدمهدی طرزی یکی از بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان به شمار می روند که در زمینه جراحی بوکال فت، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی و جراحی زیبایی بینی و تزریق چربی و … بسیار مهارت دارند و در راستای جلب رضایت مراجعه کنندگان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی و جراحی پلک آسیایی
 • لیفت صورت، لیفت گردن، لیفت ابرو و پیشانی و لاغر کردن صورت
 • لیپوساکشن یا لیپوماتیک صورت، پروتز چانه، جراحی ترمیمی بینی
 • از بین بردن چین و چروک دور چشم، لیفت صورت بدون جراحی، بوکال فت
 • کشیدن پوست صورت، تزریق بوتاکس و دیسپورت، لایه برداری پوست با لیزر

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، مقابل شرکت زمزم، کوی کاویان، مجتمع پزشکی کوه نور، واحد 21

شماره تماس: 03136205826

دکتر بهنام خرمی

دکتر بهنام خرمی

دکتر بهنام خرمی متخصص جراحی فک، صورت و زیبایی می باشند که در سال 1355 دیده بر جهان گشودند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال 1379 دوره پزشکی عمومی را پشت سر گذاشتند و سپس در سال 1386 مدرک تخصصی جراحی فک، صورت و زیبایی را از بهترین دانشگاه علوم پزشکی اخذ نمودند و دارا بورد تخصصی نیز می باشند.

دکتر خرمی هم اکنون استادیار دانشگاه علوم پزشکی می باشند و با توجه به سابقه درخشان و مهارت بالایی که در حوزه جراحی های زیبایی دارند، ایشان را می توان  از جمله بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان به حساب آورد.

خدمات:

 • پروتز گونه، دندان و چانه
 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، جراحی زیبایی گوش
 • جراحی بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک
 • درمان ناهنجاری های صورت، شکستگی ها و انجام جراحی های مرتبط با ناحیه صورت
 • ایمپلنت تخصصی و انجام انواع جراحی فک و استخوان های صورت

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، روبروی بانک سامان، ساختمان تندیس، واحد پنج

شماره تماس: 03136272377

دکتر علیرضا واعظ شوشتری

دکتر علیرضا واعظ شوشتری

دکتر علیرضا واعظ شوشتری متخصص پوست، مو و زیبایی و لیزر می باشند که در سال 1353 در شهر اصفهان به دنیا آمده اند. ایشان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دوره پزشکی عمومی را گذرانده اند و سپس مدرک تخصصی پوست، مو و زیبایی و لیزر را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ نمودند.

دکتر واعظ شوشتری همزمان با سپری کردن دوره رزیدنتی، دوره یک ماهه  پوست را در دانشگاه شفیلد انگلستان به پایان رساندند و سابقه و تجربه های لازم را کسب کردند. دکتر علیرضا واعظ شوشتری یکی از بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان به شمار می روند که در کنگره ها و کنفرانس های داخلی و خارجی بسیاری فعال بوده اند و عضو انجمن متخصصین پوست اروپا نیز می باشند.

 خدمات:

 • روشن کردن پوست و کاهش چین و چروک ها با تکنولوژی جدید
 • لیزر هایفوتراپی و لیفت غیر جراحی صورت
 • درمان ریزش مو، لیزر جوانسازی پوست، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • هایفوتراپی، اندولیفت، تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با پوست و مو

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، قبل از چهارراه پلیس، مقابل اداره ثبت، ساختمان آریا، طبقه اول

شماره تماس: 03136284487

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور متخصص گوش و حلق و بینی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و در آزمون پره انترنی رتبه اول کشوری را از آن خود نمودند.

دکتر جعفری پور مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن را با موفقیت از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ کردند و بورد تخصصی گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن را هم دریافت نمودند.ایشان مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک صورت را از دانشگاه هاروارد آمریکا اخذ نمودند و از جمله بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان محسوب می شوند.

خدمات:

 • انجام جراحی ترمیمی لب شکری و شکاف کام، بوکال فت
 • جراحی بینی یا رینوپلاستی و جراحی بینی ترمیمی، اصلاح فرم بینی با لیزر
 • پروتز چانه، پروتز فک، پروتز لب، پروتز گونه و پروتز چانه، تزریق ژل و فیلر
 • جراحی برداشتن خال گوشتی و سطحی، لیزر موهای زائد صورت و بدن
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی

آدرس: اصفهان، خیابان توحید جنوبی، چهارراه پلیس، مجتمع ژیوار، طبقه دوم

شماره تماس: 03131312355 – 09134336787

دکتر مهریار زرین جویی

دکتر مهریار زرین جویی

دکتر مهریار زرین جویی در زمینه پوست و مو دارای مهارت های فراوانی می باشند. ایشان در سال 1355 دیده بر جهان گشودند. دکتر زرین جویی دوره پزشکی خود را در سال 1381 پشت سر گذاشتند و با سربلندی فارغ التحصیل شدند.

دکتر زرین جویی در اورژانس بیمارستان تخصصی عسگریه ارائه خدمات درمانی و زیبایی می دهند و همچنین در انجام جراحی های سرپایی و بدون نیاز به بی هوشی بسیار تبحر دارند. دکتر مهریار زرین جویی یکی از بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان شناخته شده اند؛ به این سبب که بیش از 14 سال سابقه و تجربه دارند. لازم به ذکر است، ایشان گواهی نامه تخصصی مراقبت های پوست و زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده اند.

خدمات:

 • درمان آکنه و لک، لیزر موهای زائد
 • جراحی بوکال فت، هایفوتراپی صورت
 • مزوتراپی، تزریق ژل و بوتاکس
 • بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک و میکرونیدلینگ

آدرس: اصفهان، میدان آزادی، ساختمان آزادی، بلوک B، طبقه سوم، واحد 21

شماره تماس: 03136623651 _ 09131089861

دوره نقاهت جراحی بوکال فت

جراحی زیبایی بوکال فت منجر می شود تا در کوتاه ترین زمان ممکن به صورتی خوش فرم و زاویه دار همراه با برجسته سازی گونه ها دست یابید. از این رو افراد بسیاری برای رسیدن به صورتی با فرم قلب مانند و باریک اقدام به چنین عمل زیبایی می زنند. اما نکته حائز اهمیت اینجاست که جراحی بوکال فت هم مانند سایر اعمال زیبایی نیاز به مراقبت های خاص در دوران نقاهت دارد تا بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن رویت شود. بر همین اساس برخی از این نکات مراقبتی را شرح می دهیم تا به کمک آن ها نتیجه دلخواه را مشاهده نمایید.

از جمله برخی نکات مراقبتی در دوران نقاهت عبارتند از:

 • با توجه به این که جراحی بوکال فت جزء جراحی های سرپایی به حساب می آید و نیازی به بستری شدن ندارد؛ از این رو بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان پس از جراحی شما را مرخص می نماید و الزامی است در روز عمل فعالیت خاصی انجام ندهید و فقط استراحت کنید.
 • وجود درد پس از هر عمل زیبایی و درمانی کاملاً طبیعی است و بنابراین به منظور کاهش درد و ناراحتی متخصص بوکال فت داروهای مسکن را تجویز می کند و بهتر است که آن ها را در زمان تعیین شده مصرف کنید و تا حد ممکن از وجود درد بکاهید.
 • این امکان وجود دارد که اگر ضربه و یا فعالیتی انجام دهید محل بخیه دچار خونریزی شود در این مواقع استراحت و رسیدگی بیشتر توصیه می شود.
 • با توجه به این که بخیه های زده شده جذبی هستند، نیازی به مراجعه به متخصص بوکال فت نیست و جای زخم یا اسکار نیز در طی مدت زمان دو سه روز از بین می رود.
 • به منظور نتیجه بخشی بهتر بهترین دکتر بوکال فت در ایران توصیه می کند تا به مدت چند روز از مصرف غذاهای سفت و سخت خودداری فرمایید و غذاهای آبکی و سوپ مانند را در برنامه غذایی خود بگنجانید.
 • متخصص بوکال فت سرم های مخصوصی را تجویز می کند تا پس از مصرف مواد غذایی فضای داخلی دهان خود را به کمک آن شستشو دهید.

دوره نقاهت جراحی بوکال فت

 • به مدت یک هفته مصرف آنتی بیوتیک ها را فراموش نکنید.
 • بسیار تاکید شده است که تا زمان بهبودی کامل از مصرف سیگار و سایر دخانیات جلوگیری فرمایید.
 • از لمس کردن زبان در نواحی برش ها و یا بخیه ها جداً خودداری کنید.
 • بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان خاطر نشان می کند که استفاده از گن های مخصوص را فراموش نکنید و به مدت یک هفته از این گن ها استفاده کنید تا به طور کامل تورم های موجود از بین بروند.
 • فراموش نکنید تا پایان بهبودی کامل نوشیدنی های الکلی را کنار بگذارید و حتی به مقدار کم نیز مصرف نکنید.
 • از پایین نگه داشتن سر برای مدت زمان طولانی جدا جلوگیری کنید.

کلام آخر

با توجه به این که جراحی بوکال فت جزء جراحی های ساده و بی خطر محسوب می شود و نیازی به اقدامات و مراقبت های خاصی نیست، از این رو به راحتی می توان این عمل زیبایی را همراه با جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، لیفت صورت، ایمپلنت چانه یا کاشت چانه، تزریق بوتاکس و یا برجسته سازی لب انجام داد و نگران هیچ گونه عارضه و یا خطری نبود.

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و ارزشمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، اگر در پی انجام جراحی بینی هستید و به دنبال متخصص ماهر و مجرب در شهر خویش می باشید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح بینی در اصفهان مراجعه کنید و از اطلاعات و لیست پزشکان آن بهره مند شوید.

بهترین دکتر بوکال فت در اصفهان در سال 1401 ❤️【لیست بهترین ها】

آخرین مطالب سایت