نیم پست
تماس با ما

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز آشنا کنیم. آنژیوپلاستی عروق کرونر یکی از رایج ترین روش های درمان قلب است. در واقع، آنژیوپلاستی روشی است که برای گشاد کردن عروق کرونر مسدود یا باریک شده به کار می رود. سلامت این عروق به عنوان رگ های خونی اصلی تأمین کننده اکسیژن و خون برای قلب، امری حیاتی است. آنژیوپلاستی عروق کرونر معمولاً در افراد 65 ساله و بالاتر انجام می شود؛ زیرا، احتمال ابتلا به بیماری قلبی در این سنین بیشتر است. برای دستیابی به بهترین نتیجه درمان و حذف عوارض احتمالی آنژیوپلاستی، ضروری است در انتخاب پزشک خود دقت کنید.

آنژیوپلاستی چیست؟

مانند تمام اندام های بدن، قلب نیز به یک منبع دائمی خون نیاز دارد. این خون توسط شریان های کرونری تأمین می شود. در افراد مسن، این شریان ها می توانند باریک و سفت شوند که این حالت به “تصلب شرایین” معروف است و می تواند باعث بیماری عروق کرونر قلب شود. اگر جریان خون به قلب محدود شود، می تواند منجر به احساس درد در قفسه سینه شود که به آن “آنژین” می گویند و معمولاً در اثر فعالیت بدنی یا استرس ایجاد می شود.

در حالی که آنژین را اغلب می توان با مراجعه به بهترین دکتر قلب در شیراز و با استفاده از دارو، درمان کرد؛ اما در برخی مواقع، که مصرف داروها بی اثر است، برای بازگرداندن فرایند خونرسانی به قلب، آنژیوپلاستی عروق کرونر تجویز و انجام می شود. اصطلاح آنژیوپلاستی، به معنای استفاده از بالون برای باز کردن شریان تنگ، باریک یا مسدود شده است. با این حال، بیشتر روش های آنژیوپلاستی مدرن، شامل قرار دادن یک لوله سیمی کوتاه به نام استنت در شریان مسدود شده، در طول عمل می باشد. استنت به طور دائم در جای خود باقی می ماند تا خون آزادانه تر جریان یابد.

آنژیوپلاستی چیست؟

ترکیب آنژیوپلاستی عروق کرونر با استنت گذاری معمولا به عنوان مداخله عروق کرونر از راه پوست (PCI) نامیده می شود. آنژیوپلاستی عروق کرونر در اکثر موارد، به عنوان یک درمان اورژانسی پس از حمله ی قلبی استفاده می شود. از آنجایی که در آنژیوپلاستی نیازی به ایجاد برش های بزرگ در بدن وجود ندارد، معمولاً در اکثر افراد بدون خطر و ایمن انجام می شود. پزشکان از این روش به عنوان یک روش درمانی کم تهاجمی یاد می کنند.

در صورتی که بسیاری از شریان های کرونر شما مسدود و باریک شده‌ باشند، یا ساختار شریان های شما غیرطبیعی باشد، دیگر آنژیوپلاستی مؤثر نخواهد بود. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز ممکن است، “پیوند بای پس عروق کرونر” را برای شما در نظر بگیرد. این روش یک نوع جراحی درمانی تهاجمی است که در آن بخش هایی از رگ خونی سالم از سایر قسمت های بدن گرفته می شود و به شریان های کرونر آسیب دیده متصل می گردد. خون از طریق این رگ ها تغییر مسیر می دهد؛ بنابراین، قسمت های باریک یا گرفتگی رگ ها را دور می زند.

انتخاب بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز

یافتن پزشکان آنژیوپلاستی با وجود دسترسی به اینترنت و شبکه ای از ارتباط های دوستی و خانوادگی کار ساده ای است؛ با یک جستجوی ساده در صفحات وب و یا سؤال از دوستان و همکاران، می توانید به فهرستی از اسامی پزشکان آنژیوپلاستی در منطقه ی زندگی خود دست پیدا کنید. با توجه به نظرات مثبت کاربران و یا تجربه ی مثبت افرادی که قبلا به آن ها مراجعه کرده اند، می توان تا حدودی دکتر آنژیوپلاستی دارای صلاحیت را برگزید. اما، قطعا این حد از بررسی کافی نخواهد بود و باید به عوامل دیگری نیز توجه کنید، زیرا گاهی ممکن است در دام تبلیغات بی اساس افتاده باشید!

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، علاوه بر خوشنام بودن و جلب اعتماد و رضایت مراجعین خود، از مدارک و گواهینامه های معتبر دانشگاهی و مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برخوردار است. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز با سال ها فعالیت در عرصه ی درمان بیماری های قلبی از جمله آنژیوپلاستی، مهارت و توانایی لازم را کسب کرده است.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، سلامت شما را به عنوان اولویت اصلی در نظر می گیرد و گزینه های مالی، آخرین هدف او خواهد بود؛ از این رو، هزینه های عادلانه ای را در نظر می گیرد تا هیچ فردی به خاطر نداشتن پول کافی، از درمان باز نماند. همچنین، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، به رعایت اصول اخلاق حرفه ای پایبند است و بر برقراری ارتباط مؤثر با بیماران تسلط دارد. او در اولین جلسه ی ملاقات با شما، به تمام ابهامات و سؤالاتی که شما را نگران یا ذهنتان را درگیر کرده است، به روشنی پاسخ خواهد داد.

انتخاب بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز

در جلسه ی ملاقات با بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، وی شرح حال کاملی از علائم، داروهایی که مصرف می کنید، سابقه پزشکی و خانوادگیتان دریافت خواهد کرد. گام بعدی، انجام معاینات فیزیکی و تجویز تست های تشخیصی مانند آزمایش خون، ادرار و … نزد بهترین آزمایشگاه در شیراز خواهد بود، تا اطمینان حاصل شود، آیا گزینه ی خوبی برای انجام آنژیوپلاستی هستید یا خیر. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، ممکن است قبل از انجام آنژیوپلاستی، روشی به نام آنژیوگرافی را برای شما در نظر بگیرد.

به این ترتیب که بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز، آنژیوگرافی را برای شما انجام خواهد داد، تا امکان بررسی و مشاهده داخل رگ ها، تشخیص انسداد عروق و محل آن ها  فراهم شود. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز با استفاده از این اطلاعات، در مورد انجام آنژیوپلاستی تصمیم گیری خواهد کرد. گاهی اوقات متخصص قلب شما، بدون داشتن قصد قبلی برای انجام آنژیوپلاستی، در حین استفاده از آنژیوگرافی -تصویربرداری تشخیصی- انجام آنژیوپلاستی را به عنوان بخشی از فرایند آنژیوگرافی و به طور همزمان با آن، جهت رفع انسداد رگ ها، به کار می برد.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز با رعایت اصول بهداشتی و انجام آنژیوپلاستی در محیطی کاملا استرلیزه، و استفاده از جدیدترین تجهیزات پزشکی، خطر عفونت را به حداقل می رساند؛ همچنین، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز با ارائه ی توصیه ها و دستورالعمل های مراقبتی، شما را برای گذراندن دوره ی نقاهت و رسیدن هر چه سریع تر به سلامت و انجام امور روزمره ی زندگی، راهنمایی خواهد کرد.

ما در ادامه فهرستی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. اگر در کرج سکونت دارید و انجام آنژیوپلاستی برای شما ضروری تشخیص داده شده است، می توانید به لیست بهترین پزشکان آنژیوپلاستی در مقاله بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج به راحتی دسترسی داشته باشید. همچنین، اقدامات قبل از انجام آنژیوپلاستی از دیگر اطلاعات مفید این مقاله است.

دکتر جلال زمانی

دکتر جلال زمانی

دکتر جلال زمانی، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی خود، توانست با موفقیت در آزمون تخصص پذیرفته شده و با مدرک دکترای تخصصی بیماری های داخلی فارغ التحصیل شود. وی در ادامه در مقطع فوق تخصص در رشته ی بیماری های قلب و عروق به تحصیلات خود ادامه داد و مدرک دکترای فوق تخصصی خود را اخذ نمود.

برخورداری از دانش تخصصی، بیش از 39 سال تجربه ی درخشان فعالیت در حوزه ی قلب و ارائه ی درمان های بی نظیر ایشان، رضایت بیماران را سبب شده است. دکتر جلال زمانی با برخورد مناسب و اخلاقی، مشاوره های دقیق را به مراجعین خود ارائه کرده و در جهت ارتقاء سلامت بیماران تلاش می کند. بی شک وی، یکی از پزشکان حرفه ای و با اخلاق در لیست بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز است.

خدمات

 • آنژیوپلاستی، آنژیوگرافی، تعبیه استنت و بالون
 • تشخیص و درمان ناهنجاری های مادرزادی قلب و عروق
 • درمان های جراحی: عمل قلب باز، تعویض دریچه میترال و …
 • نوار قلب، تست ورزش، هولتر فشار خون، اکوکاردیوگرافی و…
 • تشخیص و درمان بیماری های قلب و عروق: سکته قلبی، انسداد عروق کرونر و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان کریم خان زند، نرسیده به خیابان هفت تیر، روبروی بیست متری، کوچه 48، ساختمان آراد، طبقه دوم

تلفن تماس: 07132316913 – 07132345545

دکتر یدالله محمودی

دکتر یدالله محمودی

دکتر یدالله محمودی، بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی، تحصیلات خود را در مقطع تخصص با اخذ مدرک دکترای تخصصی بیماری های قلب و عروق به پایان رساند. سپس، با موفقیت توانست با مدرک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق یا اینترونشنال کاردیولوژی بزرگسالان فارغ التحصیل شود. برخورداری از دانش تخصصی، مهارت در ارائه ی راهکارهای درمانی بی نظیر، بیش از 20 سال سابقه ی درخشان پزشکی سبب افزایش سطح رضایتمندی بیماران ایشان شده است. بی شک، دکتر یدالله محمودی یکی از پزشکان حرفه ای و متعهد در لیست بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز هستند.

خدمات

 • شناسایی و درمان بیماری های مادرزادی قلب و عروق
 • آنژیوپلاستی، آنژیوگرافی، تعبیه استنت و بالون، والوپلاستی و …
 • غربالگری بیماری های قلب و عروق، کنترل و مدیریت فشار خون و کلسترول و …
 • تست ورزش، نوار قلب، هولتر مانیتورینگ ضربان قلب و فشارخون، اکوکاردیوگرافی و …
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های قلب و عروق: آریتمی قلب، تنگی دریچه میترال و …

آدرس: استان فارس، شیراز، بلوار چمران، بیمارستان مرکزی شیراز، ام آر آی

تلفن تماس: 07136126081

دکتر بهمن ملک زاده

دکتر بهمن ملک زاده

دکتر بهمن ملک زاده، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، توانست با موفقیت دوره ی دکترای تخصصی خود را در رشته ی بیماری های قلب و عروق به پایان برساند. وی دارای مدرک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق یا اینترونشنال کاردیولوژی بزرگسالان است. تجربه ی ارزشمند سال ها فعالیت پزشکی، بهره مندی از دانش تخصصی و مهارت در ارائه ی راهکارهای درمانی جدید و برخورد اخلاقی با مراجعین سطح رضایت و اعتماد بیماران را تا سطح بالایی برآورده ساخته است؛ از این رو، دکتر بهمن ملک زاده یکی از پزشکان حرفه ای و دارای اعتبار در لیست بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز است.

خدمات

 • آنژیوپلاستی، تعبیه استنت و بالون، واولوپلاستی، آنژیوگرافی
 • تشخیص و درمان انواع ناهنجاری های مادرزادی قلب و عروق
 • تست ورزش، نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، هولتر ضربان قلب و فشارخون و …
 • غربالگری، تشخیص و درمان بیماری های قلب و عروق: نارسایی قلبی، تپش قلب و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان کریم خان زند، خیابان هفت تیر (بیست متری سینما سعدی)، اردیبهشت شرقی، روبروی آزمایشگاه دانشبد و پیوند، ساختمان پزشکان کسری، طبقه دوم

تلفن تماس: 09361328866 – 07132317277

دکتر اردوان زینل زاده

دکتر اردوان زینل زاده

دکتر اردوان زینل زاده، بعد از اخذ دکترای پزشکی عمومی، با موفقیت مدرک دکترای تخصصی بیماری های قلب و عروق خود را اخذ نمود. سپس، با دریافت مدرک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق یا اینترونشنال کاردیولوژی بزرگسالان، فارغ التحصیل شد. وی با بیش از 21 سال تجربه ارزشمند طبابت، ارائه درمان های بی نقص بر پایه ی دانش تخصصی و تشخیص های هوشمندانه همواره رضایت و اعتماد بیماران خود را جلب نموده و یکی از پزشکان کاربلد و خوشنام در لیست بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز است.

خدمات

 • آنژیوپلاستی، آنژیوگرافی
 • تست ورزش، نوار قلب، اکوکاردیوگرافی و …
 • تشخیص و درمان ناهنجاری های مادرزادی قلبی و عروقی
 • تشخیص و درمان بیماری های قلب و عروق: نارسایی قلب، تصلب شرایین و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان قصردشت غربی، بعد از زیرگذر شاهد، بیمارستان کوثر

تلفن تماس: 07136231515

دکتر دامون حق شناس

دکتر دامون حق شناس

دکتر دامون حق شناس، بعد گذراندن دوره ی دکترای پزشکی عمومی، با موفقیت مدرک دکترای تخصصی خود را در رشته ی بیماری های قلب و عروق اخذ کرد. وی در ادامه با مدرک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق یا اینترونشنال کاردیولوژی بزرگسالان فارغ التحصیل شد. ایشان با بیش از 18 سال تجربه ی فعالیت در حوزه ی بیماری های قلب و عروق، همواره از دانش روز و جدیدترین تکنیک های درمانی مطابق با استانداردهای جهانی در درمان بیماران خود استفاده می کند.

برخورد مناسب با مراجعین، ارائه ی مشاوره های دلسوزانه، هزینه های منصفانه، جراحی های بی نظیر و درمان های مؤثر دکتر دامون حق شناس، سبب شده است علاوه بر افزایش سطح رضایت در بین مراجعین، نام ایشان به عنوان یکی از پزشکان متعهد و با مهارت در لیست بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز بدرخشد.

خدمات

 • آنژیوپلاستی، آنژیوگرافی، جاگذاری استنت و بالون و …
 • غربالگری بیماری های قلبی و کنترل و درمان فشار خون
 • اکوکاردیوگرافی، هولتر ضربان قلب و فشار خون، تست ورزش، نوار قلب و …
 • شناسایی و درمان انواع بیماری های قلب و عروق: نارسایی قلبی، آریتمی قلب، سکته قلبی و …
 • شناسایی و درمان انواع ناهنجاری های مادرزادی قلب و عروق: نقص دریچه قلب، نقص دیواره قلب و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان باغشاه (فلسطین)، نبش معدل، ساختمان مهسا، طبقه اول، واحد 2

تلفن تماس: 09366812849

دکتر محمدعلی استوان

دکتر محمدعلی استوان

دکتر محمدعلی استوان، بعد از اتمام دوره ی دکترای پزشکی عمومی در سال 1375 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با موفقیت در مقطع تخصص توانست مدرک دکترای تخصصی بیماری های قلب و عروق را در سال 1379 با کسب رتبه ی اول از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کند. وی داری بورد تخصصی بیماری های قلب و عروق است.  ایشان در ادامه با مدرک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق یا اینترونشنال کاردیولوژی بزرگسالان به تحصیلات خود در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران خاتمه داد.

کسب عنوان علمی فلوی کالج قلب و عروق آمریکا، گواهینامه طبابت در آمریکا، گذراندن دوره های فوق تخصصی عروق مغزی، محیطی، آنوریسم های آئورت، درمان غیر جراحی بیماری های مادرزادی قلب در کشورهای آلمان، ایتالیا، فرانسه، ژاپن، سوئیس، آمریکا، معاونت آموزشی گروه قلب و مدیریت گروه اینترونشنال کاردیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، استاد و پزشک نمونه، انتشار مقالات متعدد علمی، انجام عمل تعویض دریچه آئورت از راه پوست برای اولین بار در جنوب کشور، آنژیوپلاستی کاروتید و عروق مغزی با MOMA اولین بار در ایران و … گوشه ای از افتخارات ایشان است.

برخورداری از دانش و مهارت تخصصی، تسلط بر تکنیک های نوین درمانی جراحی و غیر جراحی و بیش از 26 سال تجربه با ارزش پزشکی، سبب خوشنامی و حسن شهرت دکتر استوان در میان بیماران شده است. ارائه ی مشاوره های صبورانه، هزینه های منصفانه درمان و برخورد مناسب و اخلاقی با مراجعین از ویژگی های قابل تحسین ایشان است. بی شک، دکتر محمدعلی استوان یکی از پزشکان مجرب و مورد اعتماد در لیست بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز است.

خدمات

 • آنژیوپلاستی، تعبیه بالون و استنت، والوپلاستی، آنژیوگرافی
 • اکوکاردیوگرافی، تست ورزش،نوار قلب، هولتر فشارخون و ضربان قلب
 • شناسایی و درمان بیماری ها و ناهنجاری های مادرزادی قلبی و عروقی
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های قلب و عروق: تپش قلب، نارسایی قلبی، ضعف دریچه قلب و …

آدرس: استان فارس، شیراز، هدایت غربی، قبل از تقاطع فلسطین، ساختمان 202

تلفن تماس: 07132300343 – 07132301148

دکتر سید حسین علوی

دکتر سید حسین علوی

دکتر سید حسین علوی، بعد از گذراندن دوره دکترای پزشکی عمومی، با مدرک دکترای تخصصی بیماری های قلب و عروق از دانشگاه فارغ التحصیل شد و در ادامه با مدرک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق یا اینترونشنال کاردیولوژی بزرگسالان، تحصیلات خود را به اتمام رساند. برخورداری از دانش تخصصی، تسلط بر روش های نوین درمانی، سابقه ی درخشان کاری، ارائه ی مشاوره های دلسوزانه و در نظر گرفتن هزینه های منصفانه، از ویژگی های ارزشمند دکتر حسین علوی است؛ از این رو نام ایشان به عنوان یکی از پزشکان کاربلد و خوشنام در لیست بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز قرار گرفته است.

خدمات

 • آنژیوپلاستی، جاگذاری استنت و بالون، آنژیوگرافی
 • تشخیص و درمان غیر جراحی گرفتگی های پیچیده عروق کرونر
 • شناسایی و درمان انواع ناهنجاری های مادرزادی قلبی – عروقی
 • تست ورزش، نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، هولتر مانیتورینگ ضربان قلب و فشارخون
 • غربالگری، تشخیص و درمان بیماری های قلب و عروق: نارسایی قلبی، آریتمی، گرفتگی رگ گردن و ..

آدرس: استان فارس، خیابان کریم خان زند، نبش خیابان شهید فقیهی (صورتگر)، مجتمع پزشکی کیمیا، طبقه سوم، واحد 6

تلفن تماس: 07132361436 – 09174328545

مزایای و عوارض انجام آنژیوپلاستی

در بیشتر موارد، بعد از انجام آنژیوپلاستی، توسط بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، جریان خون از طریق عروق کرونر بهبود می یابد. بسیاری از افراد به خوبی متوجه می شوند که علائم آن ها به طور قابل توجهی بهتر شده است و می توانند فعالیت های بیشتری را نسبت به قبل از انجام آنژیوپلاستی، انجام دهند. اگر حمله قلبی داشته اید، انجام آنژیوپلاستی توسط بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز می تواند شانس زنده ماندن شما را بیش از داروهای لخته شکن یا ترومبولیز افزایش دهد. همچنین، آنژیوپلاستی می تواند احتمال ابتلا به حمله قلبی بعدی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

مزایای و عوارض انجام آنژیوپلاستی

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز با مهارت و تجویز به موقع خود، سلامت قلب و عروق شما را تضمین خواهد کرد. خطر عوارض جدی ناشی از انجام آنژیوپلاستی عروق کرونر توسط بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، به طور کلی ناچیز است، اما این موضوع به عواملی مانند: سن، وضعیت سلامت عمومی شما و این که آیا یک حمله قلبی داشته اید یا نه، بستگی دارد. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز خاطر نشان می کند، مشکلات جدی که ممکن است در نتیجه آنژیوپلاستی رخ دهد، عبارتند از:

 • سکته مغزی
 • حمله ی قلبی
 • خون ریزی بیش از حد

هر چند احتمال وقوع این عوارض بسیار نادر است؛ اما، در صورتی که آنژیوپلاستی توسط پزشکان فاقد مهارت و صلاحیت انجام شود، رخ دادن این عوارض غیرممکن نخواهد بود. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز با ارائه ی دستورالعمل های مراقبتی بعد از آنژیوپلاستی، شما را در پیشگیری از بروز این عوارض یاری خواهد کرد.

چگونگی انجام آنژیوپلاستی

آنژیوپلاستی عروق کرونر معمولاً در اتاقی به نام آزمایشگاه کاتتریزاسیون انجام می شود تا در اتاق عمل. این اتاق مجهز به تجهیزات تصویربرداری و  اشعه ایکس است و به بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز اجازه می دهد تا روند کار را روی یک صفحه نمایش نظارت کند. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز از شما می خواهد، به پشت دراز بکشید. آنژیوپلاستی عروق کرونر با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود، به این معنی که شما در حین انجام عمل هوشیار و به هوش خواهید بود، همچنین، شما به یک مانیتور قلب متصل می شوید.

در مرحله ی بعد، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، یک لوله انعطاف پذیر نازک به نام کاتتر را از طریق یک برش در کشاله ران، مچ دست یا بازو، وارد یکی از شریان های شما کرده و به شریان کرونر آسیب دیده، هدایت می کند. هنگامی که کاتتر در جای خود قرار می گیرد،  بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، یک سیم نازک در طول شریان کرونر آسیب دیده به سمت پایین هدایت می شود و یک بالون کوچک را به بخش آسیب دیده شریان می رساند.

چگونگی انجام آنژیوپلاستی

سپس، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، آن بالون را باد می کند، تا شریان را گشاد کند و رسوبات چربی را در دیواره سرخرگ له کرده و با برداشتن بالون تخلیه شده، خون آزادانه تر در آن جریان یابد. اگر از استنت استفاده شود، قبل از قرار دادن بالون، در اطراف بالون قرار می گیرد. هنگامی که بالون باد می شود، استنت منبسط شده و زمانی که بالون خالی و از شریان خارج می شود، استنت همچنان در جای خود باقی می ماند.

آنژیوپلاستی عروق کرونر معمولاً بین 30 دقیقه تا 2 ساعت طول می کشد. اگر تحت درمان برای بیماری آنژین هستید، معمولاً می توانید در همان روز یا روز بعد از انجام عمل آنژیوپلاستی به خانه بروید. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز به شما توصیه خواهد کرد، برای حداقل یک هفته از بلند کردن اجسام سنگین، انجام فعالیت های بدنی شدید، ورزش و رانندگی اجتناب کنید. البته لازم به یادآوری است، اگر به دنبال حمله قلبی در بیمارستان بستری شده اید، ممکن است لازم باشد چند روز بعد از عمل آنژیوپلاستی در بیمارستان بمانید.

کلام آخر

سالانه هزاران نفر جان خود را در اثر بیماری هایی ناشی از انسداد عروق قلبی از دست می دهند. سبک زندگی، عدم تحرک، تغذیه نامناسب، محیط پر اضطراب امروزی و… خطر حملات قلبی را بیش از گذشته، افزایش داده است. از این رو، انجام معاینات دوره ی نزد متخصصین قلب و عروق، امری مهم و ضروری است؛ در صورت تشخیص به موقع وجود انسداد در عروق کرونر، درمان با استفاده از روش آنژیوپلاستی به سادگی قابل انجام است؛ اما تنها پزشکان دارای مهارت و دانش، از توانایی برگرداندن جریان عادی خون به رگ های شما بر می آیند.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با  بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز در سال 1401 (لیست بهترین ها)

آخرین مطالب سایت