نیم پست
تماس با ما

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دندانپزشک کودکان در کرج آشنا کنیم؛ اکثر خانواده ها برای معاینه ی دندان های کودکان خود، به دندانپزشکان عمومی یا دندانپزشکان بزرگسالان مراجعه می کنند؛ اما برخی والدین به دلیل احساس نیاز به خدمات تخصصی تر و مراقبت های بیشتر، ترجیح می دهند، برای تأمین سلامت دندان های فرزند خود، به بهترین دندانپزشک کودکان در کرج مراجعه کنند؛ زیرا، این دندانپزشکان به دلیل آن که علاوه بر آموزش های تخصصی، جهت ارتباط با کودکان نیز آموزش های لازم را دیده اند، با صبوری و شیوه ملایم تری، متناسب با سن اطفال، اقدامات درمانی و مراقبتی ویژه ای را به کار می برند. با ما همراه باشید تا با خدمات دندانپزشکی کودکان و مزیت های مراجعه به بهترین دندانپزشک کودکان در کرج بیشتر آشنا شوید.

زمان مراجعه کودکان به دندانپزشک

در اغلب موارد، والدین در خصوص تصمیم گیری درباره ی میزان مراقبت های دندانی که فرزندانشان نیاز دارند، سردرگم بوده یا اطلاعات کافی ندارند. به بیان ساده تر، آن ها می دانند که می خواهند از پوسیدگی دندان فرزندشان پیشگیری کنند، اما بهترین راه را برای رسیدن به این هدف نمی دانند. توصیه می شود کودکان بعد از تولد یک سالگی، به دندانپزشک مراجعه کنند. در اولین جلسه ی ویزیت، بهترین دندانپزشک کودکان در کرج، روش های صحیح مسواک زدن و نخ دندان کشیدن را توضیح خواهد داد.

این ویزیت ها می تواند به پیدا کردن زودهنگام مشکلات دهان و دندان کمک کند. از سوی دیگر، با مراجعه کودکان به دندانپزشک، آن ها عادت خواهند کرد، با افزایش سن، ترس کمتری از رفتن به دندانپزشکی داشته باشند. توصیه می کنیم فرزند خود را نزد دندانپزشکی ببرید که متخصص در درمان بیماری های دهان و دندان کودکان است. بهترین دندانپزشک کودکان در کرج، برای رسیدگی به طیف وسیعی از مسائل مرتبط با سلامت دندان های کودکان آموزش دیده است. وی همچنین، می تواند تعیین کند چه زمانی کودک شما به ارتودنسی یا حتی به جراحی درمانی برای تنظیم مجدد فک نیاز دارد.

زمان مراجعه کودکان به دندانپزشک

بهترین دندانپزشک کودکان در کرج، اگر تشخیص دهد، کودکی در معرض خطر پوسیدگی دندان یا سایر مشکلات است، ممکن است استفاده از فلوراید موضعی، حتی قبل از بیرون آمدن تمام دندان ها را تجویز کند. فلوراید مینای دندان ها را سفت می کند و به جلوگیری از شایع ترین بیماری دهان در دوران کودکی، یعنی حفره های دندانی یا پوسیدگی دندان، کمک خواهد کرد.

انتخاب بهترین دندانپزشک کودکان در کرج

مانند همه دندانپزشکان، دندانپزشکان کودکان نیز، بر سلامت دهان و دندان، پیشگیری و درمان بیماری ها و پوسیدگی های دندان تمرکز دارند. آن ها همچنین، به والدین کودکان و سایر متخصصان دندانپزشکی، در مورد بهترین شیوه ی رفتاری با کودکان آموزش می دهند. به بیان دیگر،، بهترین دندانپزشک کودکان در کرج، آموزش های دانشگاهی و ویژه ای را گذرانده است، که بر درمان کودکان، نوجوانان و حتی اطفالی که دارای نیازها و معلولیت های خاص هستند، با شیوه رفتاری ملایم تر و صبورانه تر از طریق برقراری ارتباط صمیمانه و مؤثر، تأکید دارد.

در واقع، بهترین دندانپزشک کودکان در کرج، در توضیح روش ها و آموزش های مراقبتی به کودکان و ایجاد اعتماد در ارتباط با بیماران خردسال خود، متخصص است. برای مثال، بهترین دندانپزشک کودکان در کرج، با تمرکز بر لحن خود، ممکن است از لحن دوستانه یا آرامش بخش برای کودک بیمار استفاده کنند، تا اعتمادسازی و رفع ابهام حاصل شود. همچنین، او روش کار خود را با کلماتی که درک مفهوم آن ها برای کودک آسان است، توضیح داده و بعد از شرح کامل درمان، کار خود را شروع می کند. بهترین دندانپزشک کودکان در کرج، دائما کودک را برای رفتار خوب، از جمله نشستن و پیروی از دستورالعمل ها، تحسین می کند و … .

انتخاب بهترین دندانپزشک کودکان در کرج

بهترین دندانپزشک کودکان در کرج، دوره های مختلف علمی و آموزشی را در دانشگاه طی کرده است که شامل کار در بیمارستان ها و کار با کودکانی است که نیاز به درمان فوری دندانپزشکی و اورژانس دارند. همچنین، بهترین دندانپزشک کودکان در کرج، روش های صاف، مرتب و ردیف کردن دندان ها با ارتودنسی را نیز می آموزد. از سوی دیگر، بهترین دندانپزشک کودکان در کرج، از نزدیک با پزشکان اطفال و دندانپزشکان عمومی نیز همکاری می کند. معمولا، متخصصان اطفال و دندانپزشکان عمومی، بیماران با شرایط خاص خود را که به درمان های دندانپزشکی نیاز دارند، به بهترین دندانپزشک کودکان در کرج، ارجاع می دهند.

بد نیست بدانید، برخی از بهترین دندانپزشک کودکان در کرج، علاوه بر طبابت، در دانشکده های دندانپزشکی تدریس کرده و در مراکز آموزشی بیمارستانی کار می کنند تا تحقیقاتی را برای توسعه روش های بهتر برای پیشگیری از مشکلات بهداشت دهان و دندان در کودکان انجام دهند. ما در ادامه فهرستی از بهترین دندانپزشک کودکان در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. توصیه می کنیم، مطالعه مقاله بهترین دندانپزشک کودکان در تهران را از دست ندهید.

دکتر اوین فتاحی

دکتر اوین فتاحی

دکتر اوین فتاحی، بعد از اتمام دوره ی دکترای حرفه ای دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی قزوین، به تحصیلات خود ادامه داد و توانست با موفقیت مدرک تخصصی دندانپزشکی کودکان را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت کند. وی در سال 1395، موفق شد بورد تخصصی دندانپزشکی کودکان و نوجوانان را اخذ نماید. وی عضو سازمان نظام پزشکی بوده و سابقه ی ارائه ی خدمات دندانپزشکی، به ویژه در مؤسسات خیریه به صورت رایگان، در شهرهای اصفهان و کرج را داراست. وی با بیش از 12 سال تجربه ی درخشان کاری در حوزه ی دندانپزشکی کودکان، ارائه ی درمان های بی نقص و حرفه ای در کنار رعایت حسن رفتار با کودکان و والدین آن ها، یکی از برترین دندانپزشکان در لیست بهترین دندانپزشک کودکان در کرج می باشند.

خدمات

 • ارتودنسی
 • فلوراید تراپی
 • عصب کشی کودکان
 • فیشور سیلانت (شیار پوش)
 • درمان های ترمیمی: پر کردن دندان، کشیدن دندان
 • ارائه ی خدمات دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی

آدرس: استان البرز، کرج، فلکه اول گوهردشت، برج نیکا مال، طبقه ششم، واحد 8 و 9

تلفن تماس: 02634259640 – 09333200180

دکتر اکرم ابراهیمی

دکتر اکرم ابراهیمی

دکتر اکرم ابراهیمی، بعد از گذراندن دوره ی دکترای حرفه ای دندانپزشکی عمومی در سال 1378، از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد؛ سپس، دوره ی تخصصی دندانپزشکی کودکان را به پایان رساند و موفق به کسب بورد تخصصی دندانپزشکی کودکان و نوجوانان شد. وی عضو هیئت علمی و مدرس دانشگاه در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تبریز و از اعضای هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی البرز می باشد. سال ها کسب تجربه کاری در حوزه ی بیماری های دهان و دندان، برخورداری از دانش تخصصی، رعایت اصول اخلاق حرفه ای و ارائه ی درمان های بی نقص از ویژگی هایی است که سبب شد، نام دکتر اکرم ابراهیمی به عنوان یکی از دندانپزشکان متعهد و حرفه ای در لیست بهترین دندانپزشک کودکان در کرج قرار گیرد.

خدمات

 • فلوراید تراپی
 • عصب کشی
 • پر کردن دندان
 • کشیدن دندان
 • درمان کودکان خاص
 • ارتودنسی پیشگیری
 • دندانپزشکی تحت بیهوشی
 • ارائه ی آموزش بهداشت و مشاوره

آدرس: استان البرز، کرج، میدان سپاه، بلوار جمهوری شمالی، نبش کوچه غزال، ساختمان فاتح، طبقه اول، واحد 2

تلفن تماس: 02634212059

دکتر علیرضا حیدری

دکتر علیرضا حیدری

دکتر علیرضا حیدری، بعد از گذراندن دوره ی دکترای حرفه ای دندانپزشکی خود، در مقطع تخصص به تحصیلات خود ادامه داد و سرانجام با مدرک دکترای تخصصی دندانپزشکی کودکان و نوجوانان فارغ التحصیل شد. وی از کارنامه ی پرباری شامل کسب مدال طلای المپیاد شیمی کشوری، عضویت در هیئت علمی گروه آموزشی دندانپزشکی کودکان و نوجوانان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان (84-87)، عضویت در هیئت علمی گروه آموزش دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران (88- تاکنون)، مدیریت گروه آموزشی دندانپزشکی کودکان و ترمیمی دانشگاه زاهدان (86-87) و معاونت پژوهشی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان (86-87) برخوردار است.

دکتر علیرضا حیدری، با بیش از 21 سال تجربه ی کاری در زمینه ارائه ی خدمات دندانپزشکی کودکان و نوجوانان، در حال حاضر در شهر کرج مشغول به فعالیت می باشند. برخورداری از دانش تخصصی و مهارت، برقراری ارتباط مؤثر با مراجعین کودک، هزینه های منصفانه و درمان های بی نظیر سبب شده است، ایشان به سطح بالایی از رضایتمندی در بین بیماران خود دست پیدا کنند. بی شک، دکتر علیرضا حیدری، یکی از دندانپزشکان متعهد و کاربلد در لیست بهترین دندانپزشک کودکان در کرج می باشند.

خدمات

 • فلوراید تراپی
 • ارتودنسی پیشگیرانه
 • جراحی های دندان اضافه
 • روکش دندان های شیری
 • درمان دندان های ضربه دیده
 • ترمیم و درمان پالپ یا عصب دندان
 • فیشور سیلنت و ترمیم های پیشگیرانه
 • ارائه ی خدمات دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی

آدرس: استان البرز، کرج، 45 متری کاج، نرسیده به پل آزادگان، ساختمان ارکیده، طبقه اول، واحد 504

تلفن تماس: 02632555405

دکتر فدرا یوسف پور

دکتر فدرا یوسف پور

دکتر فدرا یوسف پور، در سال 1378، در مقطع دکترای دندانپزشکی عمومی فارغ التحصیل شد؛ سپس، در سال 1383، دوره تخصصی دندانپزشکی کودکان و نوجوانان را با موفقیت به پایان رساند. وی دارای بورد تخصصی ناسینوال می باشد. از افتخارات کاری دکتر فدرا یوسف پور، می توان به درمان بیش از ششصد کودک که تمایل به همکاری جهت انجام خدمات دندانپزشکی نداشته اند یا دارای معلولیت بوده اند، تحت بیهوشی عمومی و سدیشن در مرکز تخصصی دندانپزشکی در تهران اشاره کرد. ایشان با بیش از 23 سال سابقه پربار کاری، یکی از دندانپزشکان ماهر و باتجربه ای هستند که با به کارگیری دانش و رعایت اصول اخلاق حرفه ای به میزان بالایی از رضایت در بین مراجعین خود دست یافته اند، از این رو، نام دکتر یوسف پور در لیست بهترین دندانپزشک کودکان در کرج قرار گرفته است.

خدمات

 • فلوراید تراپی دندان
 • خدمات پر کردن دندان
 • خدمات پوسیدگی دندان
 • خدمات شکستگی دندان
 • فیشور سیلانت دندان ها
 • خدمات عصب کشی دندان
 • روکش دندان شیری (SSC)
 • دندانپزشکی تحت بیهوشی
 • فضا نگهدارنده دندان های شیری
 • کنترل رفتار کودکان در دندانپزشکی

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، کوچه سالیان، مجتمع پزشکی آترا، طبقه سوم، واحد 11

تلفن تماس: 02634497920

دکتر ساره نادعلی زاده

دکتر ساره نادعلی زاده

دکتر ساره نادعلی زاده، بعد از اتمام دوره ی دکترای حرفه ای دندانپزشکی عمومی، به تحصیلات خود ادامه داد و توانست با موفقیت در مقطع تخصصی دندانپزشکی کودکان و نوجوانان فارغ التحصیل شود. وی همچنین، دارای بورد تخصصی دندانپزشکی کودکان می باشد. کسب سال ها تجربه ی درخشان کاری در حوزه ی درمان بیماری های دهان و دندان کودکان، رعایت اصول اخلاق حرفه ای در برقراری ارتباط با کودکان مراجعه کننده و ارائه ی راه های درمانی مطابق با استانداردهای روز دنیا سبب شده است، دکتر ساره نادعلی به میزان بالایی از رضایت دست یافته و از پزشکان خوشنام در لیست بهترین دندانپزشک کودکان در کرج قرار گیرد. وی علاوه بر کرج، در تهران نیز مشغول به فعالیت می باشد.

خدمات

 • ترمیم دندان شیری
 • فلوراید تراپی دندان
 • عصب کشی دندان
 • خدمات پر کردن دندان
 • خدمات پوسیدگی دندان
 • خدمات شکستگی دندان
 • روکش دندان شیری (SSC)
 • ارائه ی خدمات دندانپزشکی تحت بیهوشی

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی جنوبی، نبش خیابان قیام، ساختمان گلها، جنب بانک اقتصاد نوین، طبقه ششم، واحد 26

تلفن تماس: 02632730650

دکتر رخساره اسدی راد

دکتر رخساره اسدی راد

دکتر رخساره اسدی راد،بعد از گذراندن دوره ی دندانپزشکی عمومی خود در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، در مقطع تخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان در دانشگاه علوم پزشکی قزوین، به تحصیلات خود ادامه داده و سرانجام با موفقیت فارغ التحصیل شد. وی از اعضای هیئت علمی و استادیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان بوده و در حال حاضر در شهر کرج مشغول به ارائه ی خدمات دندانپزشکی به مراجعین می باشد. برخورداری از یازده سال تجربه کاری در حوزه ی دندانپزشکی کودکان و نوجوانان، ارائه ی مشاوره های دلسوزانه و درمان های بی نقص و مؤثر از ویژگی های کاری دکتر رخساره اسدی راد می باشد؛ از این رو، نام ایشان به عنوان یکی از دندانپزشکان حرفه ای و مورد اعتماد در لیست بهترین دندانپزشک کودکان در کرج قرار گرفته است.

خدمات

 • فلوراید تراپی دندان
 • عصب کشی دندان
 • خدمات پر کردن دندان
 • خدمات پوسیدگی دندان
 • خدمات شکستگی دندان
 • فیشور سیلانت دندان ها
 • روکش دندان شیری (SSC)
 • دندانپزشکی تحت بیهوشی

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، ساختمان کیهان، بالای کارگزاری بورس تدبیرگران، طبقه چهارم، واحد 6

تلفن تماس: 09355111144

دکتر ماندانا حجازی دهاقانی

دکتر ماندانا حجازی دهاقانی

دکتر ماندانا حجازی دهاقانی، دوره ی دکترای حرفه ای دندانپزشکی عمومی خود را در سال 1383، در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل به پایان رساند. سپس، در سال 1389، در دوره ی تخصصی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین پذیرفته و سرانجام مدرک دکترای تخصصی دندانپزشکی کودکان خود را در سال 1391، دریافت کرد. وی دارای بورد تخصصی دندانپزشکی کودکان و اعضای هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین می باشد. ایشان علاوه بر طبابت، به امر تدریس دانشجویان در رشته های دندانپزشکی عمومی و تخصصی کودکان نیز می پردازند.

سال ها تجربه کاری ارزشمند، در کنار برخورداری از دانش تخصصی و به کارگیری روش های نوین و کارآمد دندانپزشکی در درمان بیماری های دهان و دندان سبب شده است، نام دکتر ماندانا حجازی دهاقانی، به عنوان یکی از دندانپزشکان دارای حسن شهرت و متعهد در لیست بهترین دندانپزشک کودکان در کرج قرار گیرد.

خدمات

 • ارتودنسی اطفال
 • درمان آبسه دندان
 • فلوراید تراپی دندان
 • فیشور سیلانت دندان ها
 • خدمات عصب کشی دندان
 • روکش دندان شیری (SSC)
 • دندانپزشکی تحت بیهوشی
 • ترمیم دندان های قدامی شیری
 • فضا نگهدارنده دندان های شیری
 • خدمات ترمیمی شکستگی دندان، پر کردن و پوسیدگی دندان

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طالقانی به سمت میدان سپاه، حد فاصل هلال احمر و دارایی، ساختمان پزشکان نور، طبقه سوم، واحد 11

تلفن تماس: 02634210159

پوسیدگی دندان در نوزادان

حفره های دندانی یا پوسیدگی دندان، زمانی اتفاق می افتد، که باکتری ها و مواد غذایی که پس از خوردن غذا روی دندان ها باقی می مانند، با عدم مسواک زدن، در جای خود همچنان باقی مانده و در نتیجه، سبب جمع شدن اسید روی دندان ها شده و مینای دندان را نرم کنند؛ تا زمانی که یک سوراخ یا حفره روی دندان ایجاد شود. از این رو، والدین باید تلاش کنند با آموزش صحیح، عادات خوبی مانند مسواک زدن را در کودکان خود نهادینه کنند. جالب است بدانید، حتی نوزادان نیز ممکن است دچار پوسیدگی دندان شوند.

خواباندن نوزاد با شیشه شیر، می تواند به دندان های کودک شما آسیب برساند. قندآب، شیر خشک یا شیر که ساعت ها روی دندان های کودک می مانند، می توانند مینای دندان -لایه ای روی دندان ها که از پوسیدگی دندان محافظت می‌کند- را از بین ببرند. قرار گرفتن دندان ها در معرض قند لاکتوز، باعث ایجاد پوسیدگی می شود و از سوی دیگر، کاهش وجود بزاق و به دنبال آن، کم شدن اثر شویندگی بزاق در شب، سرعت پوسیدگی دندان ها را افزایش می دهد. این کار می تواند منجر به “سندرم شیشه شیر نوزاد”شود؛ هنگامی که این اتفاق می افتد، دندان های جلویی ممکن است تغییر رنگ داده، دندانه دار و حفره دار شوند. در موارد شدیدتر، این دندان های حفره دار و پوسیده، ممکن است نیاز به کشیدن داشته باشند.

پوسیدگی دندان در نوزادان

توصیه می شود در 6 ماهگی کودک، از لیوان مخصوص کودکان شیرخوار که به آن sippy cup نیز گفته می شود و دارای یک دهانی سوراخ دار یا نی دار است، استفاده کنید. این لیوان طوری طراحی شده که کودک بتواند بدون ریختن مایع یا شیر موجود در آن، بنوشد و رفته رفته مهارت لازم را برای استفاده از لیوان به جای شیشه شیر یا سینه مادر را کسب کند. از سوی دیگر، این لیوان به جلوگیری از تجمع مایع در اطراف دندان های کودک کمک خواهد کرد. معمولا تا تولد یک سالگی، با استفاده از این لیوان آموزشی، کودک مهارت های حرکتی و هماهنگی لازم بین دست و دهان برای استفاده از فنجان یا لیوان را کسب می کند.

کودکان چه زمانی باید مسواک زدن را شروع کنند؟

مراقبت صحیح و اصولی از دندان ها، قبل از ظاهر شدن اولین دندان کودک شروع می شود. فقط به این دلیل که نمی توانید دندان های او را ببینید، به این معنی نیست که دندانی وجود ندارد!. دندان ها در واقع در سه ماهه ی دوم بارداری، شروع به تشکیل می کنند. در بدو تولد، کودک شما 20 دندان شیری دارد که برخی از آن ها به طور کامل در فک رشد کرده اند. در ادامه نحوه ی مراقبت از این دندان های کوچک را با هم مرور می کنیم:

 • حتی قبل از اینکه کودک شما شروع به دندان درآوردن کند، یک پارچه تمیز و مرطوب روی لثه های او بکشید تا باکتری های مضر را از بین ببرید.
 • هنگامی که کودک شما در حال درآوردن دندان است، آن ها را با مسواک مخصوص نوزادان، مسواک بزنید. می توانید از آب و کمی خمیردندان حاوی فلوراید (به اندازه یک دانه برنج) استفاده کنید.
 • از خمیردندان حاوی فلوراید استفاده کنید، که مورد تأیید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو است؛ اگر از خمیردندان کودک، بدون فلوراید استفاده می کنید، در هر بار مسواک زدن از مقدار کم آن استفاده کنید؛ زیرا باید همواره مقدار خمیردندان بلعیده شده را به حداقل برسانید.
 • وقتی دو دندان از دندان های کودکتان کنار هم رشد کرده و با هم تماس پیدا کردند، می توانید کشیدن نخ دندان بین آن ها را شروع کنید.

کودکان چه زمانی باید مسواک زدن را شروع کنند؟

 • در حدود 2 سالگی، کودک شما باید یاد بگیرد که هنگام مسواک زدن تف کند. از دادن آب به کودک خود برای چرخاندن در دهان و تف کردن خودداری کنید؛ زیرا، این امر می تواند احتمال قورت دادن خمیر دندان را افزایش دهد.
 • کودکان 3 سال به بالا، باید فقط به اندازه ی یک نخود از خمیردندان حاوی فلوراید استفاده کنند. همیشه بر مسواک زدن کودکان کمتر از هشت سال، نظارت دقیق داشته باشید، زیرا ممکن است خمیر دندان را ببلعند.
 • غذاهای شیرین، آبمیوه ها، آبنبات ها و حتی داروهای مایع شیرین، می توانند مینای دندان را فرسایش دهند و باعث ایجاد حفره و پوسیدگی در دندان ها شوند. حتما بعد از خوردن این نوع مواد غذایی از کودک بخواهید دهان خود را بشویند و دندان های خود را مسواک بزنند تا قند روی دندان ها را از بین ببرند.

کلام آخر

واکنش کودکان در دندانپزشکی بسیار با واکنش بزرگسالان متفاوت است. کودکان اغلب در محیط های ناآشنا و در مواجه با افراد غریبه دچار ترس و اضطراب می شوند. از این رو، مراجعه به دندانپزشکی که صلاحیت علمی، عملی، پزشکی و اخلاقی لازم را در برخورد با کودکان داشته و آرامش خاطر را در کنار درمان بیماری های دهان و دندان به آن ها منتقل کند، امری ضروری است؛ زیرا دندانپزشک کودکان می تواند در ایجاد یک عمر لبخند سالم و زیبا روی صورت فرزند دلبندتان به شما کمک کند، پس در انتخاب وی دقت لازم را داشته باشید.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین دندانپزشک کودکان در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

بهترین دندانپزشک کودکان در کرج در سال 1401 (لیست بهترین ها)

آخرین مطالب سایت