نیم پست
تماس با ما

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح پلاستیک در شیراز آشنا کنیم. جراحی پلاستیک با رفع طیف وسیعی از مشکلات جسمی، روحی، اجتماعی و با افزایش اعتماد به نفس افراد، می تواند موفقیت بیشتری را برای آن ها به ارمغان آورد. امروزه، جراحی های پلاستیک علاوه بر رفع مشکلات مادرزادی و ناهنجاری های ناشی از حوادثی مانند تصادف، در زمینه زیبایی، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. افرادی که از انجام جراحی پلاستیک نتایج رضایت بخشی دریافت کرده اند، دیگران را به انجام این نوع جراحی، ترغیب می کنند. اما، تنها توصیه سایرین برای انتخاب بهترین جراح پلاستیک در شیراز کافی نیست؛ با توجه به حساسیت موضوع، انتخاب جراح واجد شرایط بسیار مهم است.

جراحی پلاستیک چیست؟

جراحی پلاستیک عبارت است از بازسازی، ترمیم یا بازیابی ظاهر و گاهی اوقات عملکرد اعضای بدن. جراحی پلاستیک، شامل جراحی های ترمیمی مانند پیوند پوست و ترمیم نقایص مادرزادی و همچنین جراحی زیبایی می شود. در واقع، همه جراحی های پلاستیک، جراحی زیبایی نیستند. جراحی زیبایی، نوعی جراحی پلاستیک محسوب می شود که با هدف زیبایی و نه به منظور سلامتی، انجام می شود.

البته استثناهایی مانند جراحی رفع شکاف کام وجود دارد؛ معمولاً، جراحی زیبایی انتخابی است که فرد زمانی که می خواهد قسمتی از بدنش متفاوت به نظر برسد، انجام می دهد. در حالی که افراد در هر سنی به دلایل زیبایی و ترمیمی به جراحی پلاستیک روی می آورند، افراد بین 40 تا 54 سال اکثر بیماران جراحی زیبایی را تشکیل می دهند. طبق تحقیقات پزشکان، نود و یک درصد از تمام عمل های زیبایی بر روی زنان انجام می شود، اما مردان نیز به طور فزاینده ای جراحی پلاستیک را انتخاب می کنند.

جراحی پلاستیک چیست؟

هیچ شکی وجود ندارد که جراحی پلاستیک می تواند کیفیت زندگی افراد را بهبود بخشد. مطالعات نشان داده اند که روش های پزشکی زیبایی، تأثیر مثبتی بر شرایط عاطفی دریافت کنندگان دارند. با این حال، این اخطار وجود دارد که برخی افراد ممکن است به انجام این نوع جراحی ها معتاد شوند. اعتیاد به جراحی پلاستیک به عنوان یک اختلال رفتاری تعریف می شود؛ در این حالت، فرد می خواهد ظاهر خود را از طریق جراحی پلاستیک به طور مداوم تغییر دهد.

انتخاب بهترین جراح پلاستیک در شیراز

هر چند جراحی پلاستیک بسیار متداول و رایج است؛ اما، به این معنا نیست که انتخاب برای انجام یک روش، به سادگی حضور در مطب جراح، در روز جراحی است. بایدها و نبایدهای زیادی در طول فرایند جراحی پلاستیک وجود دارد و مهم است که قبل از جراحی به آن ها عمل کنید. اولین قدم، انتخاب یک جراح پلاستیک دارای تحصیلات دانشگاهی و مدارک معتبر تخصصی مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مانند بهترین جراح پلاستیک در شیراز است.

رضایت مراجعین قبلی از بهترین جراح پلاستیک در شیراز در حدی است که در اکثر موارد، بیمارانی که یک نوع جراحی پلاستیک و زیبایی را در بهترین کلینیک زیبایی در شیراز انجام داده اند، برای انواع دیگر این جراحی ها نیز مجددا اقدام می کنند و از سوی دیگر، بهترین جراح پلاستیک در شیراز را به دیگران توصیه می کنند. بنابراین، برای یافتن و انتخاب بهترین جراح پلاستیک در شیراز می توانید، از نظرات مراجعین قبلی و همچنین، عکس نمونه کارهای بهترین جراح پلاستیک در شیراز استفاده کنید.

بهترین جراح پلاستیک در شیراز، می داند انجام جراحی پلاستیک، تصمیم بسیار مهمی در زندگی شماست. از این رو، برای بهترین جراح پلاستیک در شیراز، تأمین بهترین نتیجه در کنار حفظ سلامتی و رضایت شما، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بهترین جراح پلاستیک در شیراز تلاش می کند، جراحی پلاستیک را مطابق با شرایط و انتظارات هر فرد، به صورت منحصر به فرد با تکنیک های استاندارد و نوین انجام دهد.

انتخاب بهترین جراح پلاستیک در شیراز

بهترین جراح پلاستیک در شیراز، معمولا دو بار قبل از جراحی پلاستیک، شما را ویزیت می کند. در ویزیت اول توضیحات لازم را ارائه و به سؤالات شما پاسخ می دهد. سپس از شما می خواهد، خوب فکر کنید و اگر سؤالات دیگری برایتان پیش آمد، آن ها را یادداشت کنید، تا در جلسه ی ویزیت بعدی، فرصت داشته باشد، بهتر درباره جراحی و مسائل مربوط به آن اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد. بیمارانی که اطلاعات کافی را از بهترین جراح پلاستیک در شیراز دریافت کرده اند، معمولا با آمادگی بیشتری عمل می کنند و دوران نقاهت را با سرعت بیشتر و بهتر، سپری خواهند کرد.

2/2 درصد از مردان و 2/5 درصد از زنان از اختلال بدشکلی بدن (BDD) رنج می برند. اغلب، آن ها فکر می کنند، یک مشکل اساسی دارند که نیاز به رفع آن است. مشکلی که هیچ کس حتی نمی تواند آن را تشخیص دهد. این اختلال را می توان توسط یک متخصص سلامت روان تشخیص داد و درمان کرد و نیازی به انجام جراحی پلاستیک نیست. از این رو، بهترین جراح پلاستیک در شیراز به شما توصیه خواهد کرد تا با انتظارات واقع بینانه تصمیم گیری کنید.

بهترین جراح پلاستیک در شیراز، با استفاده از روش های نوین و مطابق با استاندارد جهانی به بهترین شکل ممکن جراحی پلاستیک و زیبایی شما را انجام خواهد داد. بهترین جراح پلاستیک در شیراز به شما این اطمینان را خواهد داد که جراحی پلاستیک بسیار ساده تر از چیزی است که فکر می کنید؛ در واقع، استفاده از روش های جدید و سرپایی، همچنین، امکان برش های کوچک علاوه بر کاهش عوارض، کمترین زمان نقاهت، بهبودی سریع، جای عمل محدود را نیز سبب می شود. ما در ادامه فهرستی از بهترین جراح پلاستیک در شیراز را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

دکتر سعید مرزبان

دکتر سعید مرزبان

دکتر سعید مرزبان، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، به تحصیلات خود در مقطع تخصص ادامه داد و در نهایت با مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی فارغ التحصیل شد. همچنین، وی توانست با موفقیت مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی خود را دریافت کند. ایشان در سال 1383، مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک و زیبایی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ کرد و پزشک برتر فوق تخصص جراحی پلاستیک در ایران هستند. عمل جراحی پیکرتراشی با دستگاه Vaser در ایران برای اولین بار توسط وی انجام شده است.

ایشان از اعضای انجمن بین المللی جراحان زیبایی، عضو انجمن جراحان زیبایی بینی اروپا و انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک ایران است و علاوه بر طبابت، در زمینه ارائه سخنرانی و نگارش مقالات متعدد علمی و چاپ آن ها در مجلات معتبر فعالیت دارند. وی با برخورداری از تجارب با ارزش و دانش تخصصی در ارائه راهکارهای جراحی زیبایی و ترمیمی، رضایت مراجعین خود را جلب نموده و همواره با ارائه مشاوره های دلسوزانه در جهت حفظ سلامت و افزایش زیبایی، با در نظر گرفتن انتظارات مراجعین گام بر می دارد. دکتر سعید مرزبان، یکی از پزشکان مجرب و متعهد در لیست بهترین جراح پلاستیک در شیراز است.

خدمات

 • انواع تزریقات زیبایی: چربی، بوتاکس، فیلر و …
 • جراحی ترمیمی: شکاف کام، لب، بازسازی سینه و …
 • جراحی زیبایی صورت: بینی، پلک، گوش، لیفت صورت، گونه، فک، پروتز گونه و …
 • جراحی زیبایی اندام ها: باسن، ران، ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، پروتز سینه، لیفت سینه و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی خیابان بیست متری، ساختمان آریا، طبقه اول

تلفن تماس: 07132326797 – 07132326798

دکتر علیرضا مصباحی

دکتر علیرضا مصباحی

دکتر علیرضا مصباحی، بعد از گذراندن دوره ی دکترای پزشکی عمومی در سال 1373، در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با ادامه ی تحصیل در مقطع تخصص، مدرک دکترای تخصصی خود را در رشته ی گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن در سال 1377، از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اخذ کرد. وی همچنین، دارای بورد تخصصی و  فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از ایران، بورد تخصصی بین المللی جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت از اروپا و فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از آمریکا می باشد.

از افتخارات ایشان می توان به عضویت در آکادمی گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن آمریکا، انجمن راینولوژی اروپا، آکادمی جراحی پلاستیک صورت اروپا، انجمن جراحی پلاستیک صورت آسیا، آکادمی جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت پان آسیا، آکادمی گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن ایران و انجمن راینولوژی ایران، پزشک مهمان در بخش جراحی پلاستیک صورت در کلینیک مایو آمریکا، تدریس در دانشگاه علوم پزشکی شیراز و چاپ مقالات متعدد علمی و پژوهشی در مجلات معتبر اشاره کرد.

برخورداری از سال های تجربه ی ارزشمند پزشکی، تسلط بر دانش روز و تکنیک های نوین درمانی، ارائه ی مشاوره های دقیق و درمان های جراحی و غیر جراحی بی نقص، رضایت و اعتماد روزافزون مراجعین ایشان را سبب شده است؛ بی شک، دکتر علیرضا مصباحی یکی از پزشکان متعهد و حرفه ای در لیست بهترین جراح پلاستیک در شیراز است.

خدمات

 • جراحی پلاستیک صورت و جوانسازی پوست
 • انواع تزریقات زیبایی: بوتاکس، چربی، ژل، فیلر
 • جراحی زیبایی: بینی، گوش، پلک، چانه و گونه، لیفت صورت، گردن، ابرو …
 • جراحی درمانی: انسداد و انحراف بینی، لوزه، گردن، تومور، میرنگوتومی و آدنوئیدکتومی و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان زرگری، ساختمان زر، طبقه اول

تلفن تماس: 07136268624

دکتر جهانگیر تقی پور

دکتر جهانگیر تقی پور

دکتر جهانگیر تقی پور، بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی خود، مدرک تخصص خود را در رشته جراحی عمومی اخذ کرد و دارای بورد تخصصی جراحی عمومی است. وی همچنین، جراح، فلوشیپ و عضو کالج های سلطنتی جراحان انگلیس و اسکاتلند، جراح زیباسازی (پلاستیک / کاسمتیک) از انگلیس و عضو سابق هیأت ممتحنه امتحانات تخصصی جراحی در کالج های سلطنتی جراحان بریتانیا و ایرلند می باشد.

از دیگر افتخارات ایشان می توان به عضویت در سازمان پیکر تراشی بریتانیا، کالج زیبایی در پزشکی بریتانیا، آکادمی جهانی جراحی زیبایی، آکادمی جراحان زیبایی آمریکا، انجمن سلطنتی پزشکی بریتانیا، عضو انجمن جراحان ایران اشاره کرد. همچنین کلینیک خصوصی جراحی زیبایی دکتر تقی پور یکی از محبوب ترین کلینیک ها در لندن بوده است؛ ایشان در حال حاضر در شیراز به ارائه ی خدمات جراحی پلاستیک به مراجعین می پردازد و علاوه بر طبابت، مقالاتی نیز در مجلات معتبر به چاپ رسانده اند.

وی با برخورداری از سال ها تجربه ی با ارزش و با تسلط بر آخرین تکنیک های پیشرفته در جراحی زیبایی و پلاستیک، با استفاده از بی حسی موضعی یا داروهای آرامبخش (بدون نیاز به بیهوشی عمومی و خطرات آن) و با حداقل برش و حداکثر ایمنی، سطح بالایی از رضایتمندی را در بین مراجعین خود هم در داخل و هم در خارج از کشور، به دست آورده است. قطعا، دکتر جهانگیر تقی پور، یکی از پزشکان مجرب و حرفه ای در لیست بهترین جراح پلاستیک در شیراز است.

خدمات

 • جراحی زیبایی بینی، گوش، بلفاروپلاستی
 • انواع تزریقات زیبایی: بوتاکس، چربی، ژل و …
 • زیبایی صورت و گردن: جوانسازی صورت و گردن، چال گونه، لیفت ابرو و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: هایفوتراپی، لیزر فراکشنال، پیلینگ، رفع لکه های پوستی و …
 • جراحی زیبایی اندام ها: لیپوساکشن، لیپو ابدومینوپلاستی، کوچک کردن سینه مردان، پروتز سینه و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان عفیف آباد، نبش کوچه 6، مجتمع مهرگان، طبقه چهارم

تلفن تماس: 07136292999

دکتر ابراهیم حاتمی پور

دکتر ابراهیم حاتمی پور

دکتر ابراهیم حاتمی پور، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، توانست با موفقیت مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی خود را دریافت کند. سپس با ادامه ی تحصیل در مقطع فوق تخصص، با مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی تحصیلات خود را به اتمام رساند. وی همچنین، دارای مدرک فلوشیپ تروما از کشور کانادا و از اعضای انجمن جهانی جراحان پلاستیک و زیبایی و انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران است.

برخورداری از مهارت و دانش روز در تکنیک های نوین جراحی زیبایی، بیش از 32 سال تجربه ی ارزشمند پزشکی، ارائه ی مشاوره های دلسوزانه و درمان های بی نقص، موجب افزایش رضایتمندی مراجعین ایشان شده است. بی شک، دکتر ابراهیم حاتمی پور، یکی از پزشکان حرفه ای و خوشنام در لیست بهترین جراح پلاستیک در شیراز است.

خدمات

 • لیزر درمانی و لیزر موهای زائد
 • انواع تزریقات زیبایی: بوتاکس، فیلر، ژل و …
 • تقویت و درمان بیماری های مو: مزوتراپی، ریزش مو و …
 • جراحی ترمیمی: بینی، شکاف لب و کام، پیوند دست، سوختگی و …
 • جراحی زیبایی صورت: بینی، پلک، گوش، فک، برداشتن خال، لیفت ابرو و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: ساب سیژن، از بین بردن جای آکنه، میکرونیدلینگ، پیلینگ و …
 • جراحی زیبایی اندام ها: پروتز سینه، پیکرتراشی، لیپوساکشن، لیفت سینه، باسن، پروتز سینه و …

آدرس: استان فارس، شیراز، قصردشت، بعد از سه راه عفیف آباد، جنب بانک ملی، ساختمان آرانیک، طبقه دوم، واحد 4

تلفن تماس: 07116287072 – 09173845746

دکتر محمدمهدی مهرابی

دکتر محمد مهدی محرابی

دکتر محمدمهدی محرابی، در سال 1381، بعد از گذراندن دوره ی دکترای پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در سال 1387، در آزمون تخصص پذیرفته شد و توانست با موفقیت مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی خود را اخذ کند. وی، سپس، با مدرک دکترای فوق تخصصی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل شد. ایشان دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی است.

از دیگر ویژگی های کاری دکتر مهرابی می توان به انجام جراحی های زیبایی ترمیمی عوارض ناشی از جراحی زیبایی، بیماران تصادفی، مشکلات مادرزادی و سوختگی اشاره کرد. تجربه و دانش تخصصی به دست آماده از سال ها فعالیت و تحصیل، تسلط بر مهارت های هنرمندانه جراحی، رعایت اصول اخلاق حرفه ای، ارائه مشاوره های دلسوزانه و هزینه های منصفانه درمان از دیگر خصوصیات قابل تحسین ایشان است و موجب رضایتمندی مراجعین ایرانی و خارجی شده است. بی شک، دکتر محمدمهدی مهرابی، یکی از پزشکان کاربلد و حرفه ای در لیست بهترین جراح پلاستیک در شیراز می باشد.

خدمات

 • تزریقات زیبایی: چربی، ژل، بوتاکس و …
 • لیفت صورت، ابرو و پیشانی، افتادگی پلک و …
 • جراحی زیبایی و ترمیمی بینی،جراحی زیبایی گوش
 • جراحی ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، لیفت سینه، پروتز سینه و باسن، تزریق چربی به باسن و …

آدرس: استان فارس، شیراز، قصردشت، نبش کوچه ۵۳، نبش ساختمان تجارت جهانی ساختمان نوین، طبقه سوم، واحد 302

تلفن تماس: 07136262702 – 09384381518

دکتر سینا غیاثی حافظی

دکتر سینا غیاثی حافظی

دکتر سینا غیاثی حافظی، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، با قبولی در آزمون تخصص و ادامه تحصیل در این مقطع، مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی خود را دریافت کرد. سپس، با دریافت مدرک دکترای فوق تخصصی در رشته ی جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی از دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال 1387، فارغ التحصیل شد. وی دارای رتبه سوم بورد تخصصی جراحی پلاستیک، از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و انجمن بین المللی جراحان پلاستیک می باشد.

بیش از 25 سال سابقه ی درخشان پزشکی، برخورداری از دانش تخصصی، مهارت در ارائه ی درمان های جراحی زیبایی، رضایت و اطمینان خاطر مراجعین ایشان را سبب شده است. دکتر سینا غیاثی حافظی، با مشاوره های دلسوزانه و در نظر گرفتن هزینه های منصفانه، یکی از پزشکان محبوب در لیست بهترین جراح پلاستیک در شیراز است.ایشان علاوه بر شیراز، در تهران نیز فعالیت دارند.

خدمات

 • انواع تزریقات زیبایی: بوتاکس، چربی و …
 • جراحی زیبایی سینه: پروتز، لیفت، ماموپلاستی
 • جراحی زیبایی صورت: رینوپلاستی، غبغب، گوش، لیفت صورت، پروتز چانه و گونه، بلفاروپلاستی و …
 • جراحی زیبایی بدن: ابدومیوپلاستی، لیپوماتیک، پروتز و لیفت باسن، تزریق چربی، لیفت بازو و ران و …

آدرس: استان فارس، شیراز، چهارراه ستارخان، کوچه 17، ساختمان خضرا 2

تلفن تماس: 09120275827 – 07136494901

دکتر غلامرضا معتضدیان

دکتر غلامرضا معتضدیان

دکتر غلامرضا معتضدیان، بعد از پایان دوره ی دکترای پزشکی عمومی، توانست با موفقیت مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی خود را اخذ کند. وی با ادامه تحصیل در مقطع فوق تخصص، با دریافت مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی فارغ التحصیل شد. وی از اعضای انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی ایران و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و در حال حاضر در شیراز مشغول به فعالیت می باشد. انجام جراحی های ترمیمی علاوه بر زیبایی از دیگر نقاط مثبت کارنامه کاری دکتر حسین مهاجری مقدم است.

بیش از 32 سال سابقه ی با ارزش پزشکی، تسلط بر دانش و علم جراحی پلاستیک در به کارگیری جدیدترین روش های درمانی و زیبایی، ارائه ی مشاوره های دلسوزانه و برخورد مناسب با مراجعین، در نظر گرفتن هزینه های منصفانه درمان سبب شده است، همواره رضایت خاطر بیماران و مراجعین ایشان فراهم شود. بی شک، دکتر غلامرضا معتضدیان، یکی از پزشکان کاربلد و با اخلاق در لیست بهترین جراح پلاستیک در شیراز است.

خدمات

 • تزریق بوتاکس
 • جراحی زیبایی صورت: گوش، بینی، پلک، گونه، لیفت ابرو و پیشانی و …
 • جراحی ترمیمی: بینی، شکاف کام و لب، شکستگی صورت، ناهنجاری مادرزادی و …
 • جراحی اندام ها: لیفت سینه، باسن، لیپوساکشن، کوچک کردن سینه، پروتز سینه، شکم و …

آدرس: استان فارس، شیراز، میدان نمازی، کلینیک ویژه مستقل تخصصی و فوق تخصصی شهید مطهری

تلفن تماس: 07136121000

رایج ترین جراحی های پلاستیک

پنج عمل جراحی پلاستیک رایج، که توسط بهترین جراح پلاستیک در شیراز ارائه می شوند، عبارتند از:

 • پروتز سینه
 • لیفت صورت
 • جراحی پلک
 • لیپوساکشن
 • جراحی بینی

رایج ترین جراحی های پلاستیک

از سوی دیگر، پنج روش رایج کم تهاجمی جراحی پلاستیک عبارتند از:

 • تزریق بوتاکس
 • لیزر موهای زائد
 • میکرودرم ابریژن
 • پرکننده های پوستی
 • لایه برداری شیمیایی

جراحی های دیگری که اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده اند، شامل بزرگ کردن چانه و لب و همچنین کاشت پروتز و لیفت باسن می باشند. صرف نظر از این که چه نوع جراحی و رویه ای را انتخاب می کنید، مهم این است که درک کنید، هر کدام از روش های ذکر شده، چه خطرات و هزینه هایی دارند؛ بنابراین، باید قبل از تصمیم‌گیری نهایی، درباره آن ها تحقیق کنید. بهترین جراح پلاستیک در شیراز در جلسه مشاوره، این اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهد داد.

شرایط لازم برای انجام جراحی پلاستیک

قبل از این که به جراحی پلاستیک فکر کنید، باید از خود بپرسید: آیا به اندازه کافی برای انجام آن سالم هستید یا خیر. بعد از جلسه ی مشاوره با بهترین جراح پلاستیک در شیراز وی برای شما تست های تشخیصی را قبل از جراحی، تجویز خواهد کرد؛ از جمله آزمایش خون، تصویربرداری از قفسه سینه و الکتروکاردیوگرام (EKG). اکثر افرادی که این آزمایشات رایج را قبل از جراحی با موفقیت پشت سر بگذارند، از نظر سلامت، کاندیدای عالی برای جراحی پلاستیک هستند. می توانید برای دریافت نتایج معتبر آزمایشگاهی، به بهترین آزمایشگاه در شیراز مراجعه کنید.

شرایط لازم برای انجام جراحی پلاستیک

اطمینان حاصل کنید که کل سابقه پزشکی خود را در اختیار بهترین جراح پلاستیک در شیراز گذاشته اید. اگر مشکلات سلامتی خود را پنهان کنید، بهترین جراح پلاستیک در شیراز نمی تواند ارزیابی دقیقی از سلامت شما ارائه دهد و اگر مشکلی پیش بیاید، غیرقابل جبران خواهد بود! دروغ گفتن به بهترین جراح پلاستیک در شیراز، در صورت بروز عوارض، وی را از مسئولیت معاف می کند. برخی از بیماری ها یا اختلال در سلامتی، ممکن است شما را از انجام جراحی پلاستیک باز دارد؛ اما، آیا ترجیح می دهید زنده بمانید یا یک جسد باشید که از نظر زیبایی تقویت شده است؟!

کلام آخر

جراحی پلاستیک با هدف برطرف کردن عیوب قسمت های مختلف بدن، علاوه بر زیبایی، اعتماد به نفس و حس مثبت را به فرد تحت درمان باز می گرداند. محبوبیت جراحی پلاستیک در سراسر جهان، به سرعت در حال افزایش است. چه بخواهید جراحی پلاستیک ترمیمی مانند اصلاح انحراف بینی انجام دهید تا به درستی نفس بکشید و چه به دنبال ظاهری زیباتر باشید؛ مثلا با کاشت پروتز گونه، مهم ترین مسئله انتخاب بهترین جراح پلاستیک در شیراز است تا بتواند با دانش، مهارت و راهنمایی های خود، شما را در مسیر درست هدایت کرده، زیبایی و سلامت را به شما هدیه کند.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با  بهترین جراح پلاستیک در شیراز آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

بهترین جراح پلاستیک در شیراز در سال 1401 (لیست بهترین ها)❤️

آخرین مطالب سایت