نیم پست
تماس با ما

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با لیپوماتیک در اختیارتان قرار دهیم. تناسب اندام یکی از اساسی ترین درگیری ها در میان افراد به خصوص خانم ها می باشد که در جهت رسیدن به خواسته خویش اقدامات متعددی را انجام می دهند و یکی از این اقدامات که بسیار نتیجه بخش است و امروزه در جامعه رایج شده است، عمل لیپوماتیک می باشد. جراحی لیپوماتیک نیازی به تیغ جراحی و بیهوشی عمومی ندارد و پزشک معالج به صورت موضعی این روش لاغری را انجام می دهد. یکی از مزیت های مهمی که جراحی لیپوماتیک را نسبت به سایر اعمال متمایز می دارد؛ بی خطر بودن و بدون عارضه بودن آن است.

عمل لیپوماتیک و مزایای آن

جراحی لیپوماتیک برای از بین بردن چربی های بخش های مختلف بدن اعم از: صورت، بازوها، شکم و پهلو و ران ها مورد استفاده قرار می گیرد. پزشکی که عمل لیپوماتیک را انجام می دهد باید با سابقه و با تجربه باشد و همچنین حتی الامکان جزء بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران و یا هر شهر دیگری باشد تا روند جراحی به درستی پیش رود. این عمل زیبایی به سبب این که درد و خونریزی در پی ندارد و پس از عمل عارضه ای را با خود به وجود نمی آورد، از این رو جزء جراحی های پرطرفدار و رایج در میان مردم به ویژه خانم ها می باشد.

با توجه به این که عمل لیپوماتیک جزء اعمال غیر تهاجمی محسوب می شود؛ از این رو از این روش درمانی می توان در نواحی حساس بدن اعم از: سینه خانم ها و آقایان استفاده کرد. جراحی لیپوماتیک نیز مانند هر جراحی درمانی و زیبایی محدودیت هایی دارد و این محدودیت ها شامل مواردی همچون: دارا بودن پوست صاف و نداشتن پوست شل و افتاده، سن بالای هجده سال و ثابت ماندن وزن و تغییر نکردن آن از این قبیل موارد می باشد.

جراحی زیبایی لیپوماتیک دارای مزیت های بسیاری می باشد که برخی از این مزایا شامل: کوتاه بودن دوره بهبودی و نقاهت، استفاده از بی حسی موضعی به جای بیهوشی، ایمنی بالای لیپوماتیک در مقایسه با سایر اعمال، یکپارچه سازی چربی های زیر پوست، بدون درد و خونریزی، کم بودن تورم و ترشحات، در این نوع جراحی شکل دادن پوست به درستی صورت می گیرد و نیازی به بستری شدن ندارد.

عمل لیپوماتیک و مزایای آن

انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران

همانطور که اشاره کردیم جراحی زیبایی لیپوماتیک در راستای تناسب اندام و از بین بردن چربی های نواحی مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد؛ بنابراین نتیجه این عمل بسیار حائز اهمیت می باشد و در سلامتی افراد تاثیر گذار است.  از این رو نمی‌ توان آن را توسط هر جراحی انجام داد و الزامی است جراح خبره ای را برای اقدام به این عمل انتخاب کنید.

در این مقاله لیستی از بهترین جراحان لیپوماتیک خانم در شهر تهران را ارائه داده ایم تا به کمک آن ها به هدف خویش دست یابید. در صورتی که ساکن شهر دیگری هستید و نمی توانید به جراحان ذکر شده در این مقاله مراجعه نمایید معیارهایی را برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک بیان می‌کنیم تا به کمک این معیارها بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

برخی از ملاک ها و معیارهای مورد نیاز برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک عبارتند از:

 • در صورتی پزشک یا جراحی را جزء بهترین ها می دانیم که دارای مدرک تخصصی مرتبط با انجام جراحی لیپوماتیک باشد و این مدرک تخصصی را از معتبر ترین دانشگاه ها اخذ نموده باشد و تحت نظر وزارت بهداشت و درمان به فعالیت درمانی و انجام جراحی ها بپردازد.
 • بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران جراحی می باشد که در زمینه تخصصی خویش مهارت های لازم را کسب کرده باشد و نمونه کارهای متعددی را در کارنامه عملی خود به ثبت رسانده باشد.
 • جراح لیپوماتیک بهتر است که در سمینار های مختلفی در خارج و داخل از کشور شرکت کند و همواره دانش خود را بروز نماید و از روش های متنوع در انجام جراحی ها بهره جوید.
 • در برخی مواقع توصیه می شود که جراح لیپوماتیک جزء بهترین جراح پلاستیک در ایران نیز باشد تا روند جراحی اصولی تر پیش رود.
 • از اخلاق و رفتار صبورانه و صمیمانه‌ ای در برخورد با مراجعه‌ کنندگان بهره جوید و سلامتی افراد را به مسائل مالی ترجیح دهد.
 • جراحی لیپوماتیک نیز مانند سایر جراحی ها، در صورتی که با اصول بهداشتی همراه باشد، عواقبی را به همراه نخواهد داشت، بنابراین بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران باید اصول بهداشتی را جزء اولویت‌ های کاری خویش بداند تا مشکلی پیش نیاید.

هزینه جراحی لیپوماتیک

معمولاً جراحی های زیبایی به نوع روش انتخابی و محل قرارگیری کلینیک پزشک معالج بستگی دارد، با این وجود در این مقاله به بررسی دقیق تر هزینه جراحی لیپوماتیک می پردازیم تا دیدی بازتر راجع به هزینه های این عمل داشته باشید.

به طور دقیق باید گفت که هزینه جراحی لیپوماتیک ابتدا به حجم چربی های انباشته شده در بدن بستگی دارد، از این رو هر چه چربی های انباشته شده بیشتر باشد، فعالیت پزشک برای استخراج آن نیز بیشتر است و زمان بیشتری را باید برای استخراج آن به کار ببرد؛ بنابراین هزینه جراحی لیپوماتیک رابطه مستقیمی با حجم چربی های انباشته شده دارد.

مورد بعدی که در هزینه جراحی تاثیر گذار است، سابقه و مهارت جراح انتخابی و همچنین محل قرارگیری مطب و کلینیک ایشان می باشد، به این سبب که هر چه مطب ایشان در مکان مناسب تری قرار داشته باشد و از امکانات و تجهیزات پزشکی به روزتری برخوردار باشد؛ هزینه عمل نیز بیشتر خواهد بود.

دکتر ناهید نفیسی

دکتر ناهید نفیسی

دکتر ناهید نفیسی دارای مدرک فلوشیپ انکوپلاستیک پستان می باشند. ایشان در سال 1377 از دانشگاه علوم پزشکی ایران مدرک جراحی عمومی خود را اخذ نمودند و سپس بورد تخصصی جراحی را نیز در همان سال از آن خود کردند. دکتر نفیسی دوره های آموزشی و تحقیقاتی بسیاری را نیز در مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران برای ارائه آموزش های لازم در رابطه با نحوه معاینه سینه و نحوه برخورد با بیماری های پستان به انجام رساندند. ایشان بیشتر در زمینه درمان سرطان سینه و جراحی های زیبایی سینه فعالیت می نمایند.

دکتر ناهید نفیسی یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران محسوب می شوند که مسئول آموزش امداد رسانی مجروحین ترومایی مین در ایران، مدیر اجرایی مرکز پیشگیری غربالگری و درمان سرطان های بانوان در بیمارستان خاتم الانبیاء و همکار مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و مرکز بیماری های پستان جهاد دانشگاهی تهران می باشند. بخشی از فعالیت‌های علمی و آکادمیک ایشان عبارتند از: انجام برنامه تلویزیونی پرتو پیرامون مصدومین ناشی از مین ایلام، اجرای برنامه تلویزیونی به عنوان روش های معاینه پستان، مشاور پزشکی مجله خانوادگی روزهای زندگی، شرکت در کنگره های بین المللی متعدد و گذراندن دوره های تکمیلی و بین المللی بسیار در کشورهای مختلف و … می باشد.

خدمات:

 • تشخیص سرطان سینه و درجه بندی آن، جراحی برداشتن بافت سرطانی پستان
 •  پروتز سینه، لیفت سینه، عمل ماموپلاستی، عمل ماستوپکسی و ژنیکوماستی
 • درمان انواع کیست های سینه در زنان، توده های خوش خیم پستان، لیپوماتیک
 • جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی)، لیپوساکشن، لاغری موضعی با روش اندرمولوژی

آدرس: ایران، تهران، پاسداران، نبش اختیاریه جنوبی، پلاک دو، طبقه اول

شماره تماس: 02122852250 – 09058017963

دکتر مینا عبداللهی

دکتر مینا عبداللهی

دکتر مینا عبدالهی جراح لیپوماتیک و متخصص جراحی عمومی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت به اتمام رساندند و سپس دوره تخصصی را در بهترین دانشگاه علوم پزشکی سپری کردند. دکتر عبداللهی مدرک تخصصی خود را با سربلندی از آن خود کردند.

دکتر مینا عبدالهی یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران به حساب می آیند که در زمینه فعالیتی خود بسیار ماهر می باشند. دکتر مینا عبدالهی جزء پزشکان مشهور و متعهدی می باشند که در راستای جلب رضایت مراجعه کنندگان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و همواره در صدد یافتن بهترین روش ها در درمان بیماری ها و انجام انواع جراحی ها می باشند.

خدمات:

 • لیپوماتیک، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • پیکرتراشی بدن ،جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی
 • ماموپلاستی و ژنیکو پلاستیکی و تزریق چربی

آدرس: ایران، تهران، سعادت آباد، سرو غربی، خیابان ریاضی بخشایش، کوچه هفدهم، پلاک 54، ساختمان عرفان، طبقه هشتم، واحد 810

 شماره تماس: 09196213393 – 09352592639

دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی

دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی

دکتر فاطمه حسینی زادگان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان در سال 1378 وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای تحصیل در زمینه پزشکی شدند و در سال 1385 مدرک پزشکی عمومی را از آن خود نمودند. دکتر حسینی زادگان در سال 1388 در رشته جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران قبول گردیدند و در سال 1393 رتبه سوم بورد تخصصی را از آن خود کردند.

دکتر حسینی زادگان دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را با موفقیت در دانشگاه شهید بهشتی تهران سپری نمودند. دکتر فاطمه حسینی زادگان از جمله بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران به شمار می روند که عضو هیئت علمی دانشگاه گلستان، عضو انجمن جامعه جراحان ایران، عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران می باشند.

خدمات:

 • لیفت ابرو و لیفت صورت (فیس لیفت)
 • جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، جراحی بینی یا رینوپلاستی
 • پیکرتراشی، جراحی جوان سازی پیشانی، جراحی جوان سازی گردن
 • پروتز گونه، پروتز پستان، جراحی پروتز باسن و کانتورینگ بازو
 • پکسی (بالاکشیدن) پستان، کانتورینگ بازو، ماموپلاستی
 • جراحی پلاستیک پس از کاهش وزن، ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن

آدرس: ایران، تهران، فرمانیه، اندرزگو، بعد از وطن پور شمالی، بن بست سالاری، واحد 302

شماره تماس: 09374843954

دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی جراح پلاستیک و زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی تهران مدارک مربوطه را اخذ کردند. دکتر ثنایی فعالیت های خود را در زمینه جراحی پلاستیک در سال 1381 آغاز نمودند و روش های جدید بسیاری را در جراحی پلاستیک به صورت علمی و عملی آموزش دیدند. دکتر افسانه ثنایی دوره های آموزشی خود را در کشور های آمریکا، ایتالیا و دبی پشت سر گذاشتند.

دکتر افسانه ثنایی یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران به حساب می آیند که به عنوان اولین خانمی شناخته شده اند که لیزر لیپولیز را با استفاده از دستگاه های لیپوساکشن در سال 2006 در تهران رایج کردند و به موفقیت بسیار بالایی در این زمینه دست پیدا کردند.

خدمات:

 • کاشت ابرو و کاشت مو
 • لیزر لیپولیز یا رفع چربی توسط لیزر، تزریق چربی در صورت
 • بالا کشیدن سینه، کوچک یا بزرگ کردن سینه، پروتز سینه
 • لیفت سینه، جراحی کوچک کردن شکم، جوانسازی صورت
 • تزریق بوتاکس، لیزر موهای زائد، رفع اسکار آکنه، لیزر جوان سازی
 • پروتز فک یا چانه، جراحی رفع غبغب، لیفت گردن و جراحی پلک
 • جراحی کوچک کردن سینه در مردان، جراحی کوچک کردن سینه

آدرس: ایران، تهران، شهر تهران، خیابان آفریقا، بین جهان کودک و میرداماد، برج نگین، طبقه سوم، واحد 301

شماره تماس: 02188662276 _ 02188660955.

دکتر مریم جعفری منصوری

دکتر مریم جعفری منصوری

دکتر مریم جعفری منصوری متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدرک پزشکی عمومی، اقدام به کسب مدارک تخصصی و فوق تخصصی نمودند و در این راه بسیار کوشا بودند.

دکتر مریم جعفری منصوری یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران محسوب می شوند که عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند و خدمات متعددی را ارائه می دهند و از جمله این خدمات شامل جراحی های اختصاصی ابدومینوپلاستی خانم و … می باشد که به طور کلی این خدمات عبارتند از:

 • لیپوماتیک ران و لیپوماتیک بازو
 • عمل پروتز سینه، ماستوپکسی و لیفت سینه
 • ماموپلاستی، عمل زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی
 • ژنیکوماستی در مردان، لیپوماتیک شکم و پهلو و پشت

آدرس: ایران، تهران، جردن (آفریقا)، خیابان فرزان غربی (شهید بنیسی)، پلاک 80، واحد دو

شماره تماس: 02188783894

دکتر پریا روانفر

دکتر پریا روانفر

دکتر پریا روانفر جراح و متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان فعالیت های علمی و آکادمیک بسیاری را به انجام رسانده اند و برخی از این فعالیت ها شامل: عضویت رسمی جامعه جراحان ایران، عضویت در انجمن جراحان پستان، عضویت در انجمن جراحان زیبایی ایران و همکار در سازمان نظام پزشکی ایران به عنوان پزشک معتمد در دعاوی پزشکی و … می باشند.

دکتر پریا روانفر یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران به شمار می روند که بیش از دو هزار عمل جراحی موفق را به ثبت رسانده اند و دارای لایسنس از معتبر ترین سمینارهای تخصصی جراحی زیبایی در ایران و اروپا می باشند. ایشان در چندین مرکز آموزشی ویژه پزشکان به تدریس و آموزش در رابطه با جدیدترین شیوه های لاغری ایمن، جوانسازی ولیزر فرکشنال با دانش روز دنیا می پردازند.

خدمات:

 • لیپوماتیک و پروتز سینه، ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم
 • انجام انواع جراحی های پلاستیک و زیبایی و ترمیمی
 • بادی جت و بالا کشیدن سینه ها

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، روبروی سفارت واتیکان، ساختمان رسا، شماره 1730، طبقه اول، واحد دو

شماره تماس: 02126601967

دکتر سمیرا محمدحسینی

دکتر سمیرا محمدحسینی

دکتر سمیرا محمدحسینی متخصص جراح عمومی می باشند. دکتر محمد حسینی دوره پزشکی عمومی را با موفقیت پشت سر گذاشتند و مدرک تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی از بهترین دانشگاه علوم پزشکی یعنی دانشگاه تهران اخذ کردند. ایشان جزء پزشکان ماهر و با سابقه ای می باشند که بیش از هزاران جراحی زیبایی را به نتیجه رسانده اند.

دکتر سمیرا محمدحسینی دارای بورد تخصصی می باشند و لیپوماتیک را با دستگاه پیشرفته لیپوسَت انجام می دهند. نکته حائز اهمیت در رابطه با دکتر سمیرا محمدحسینی این است که ایشان به سبب خدمات پیشرفته و مفیدی که ارائه می دهند؛ جزء بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران به حساب می آیند، برخی از خدمات قابل ارائه ایشان عبارتند از:

خدمات:

 • ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم، بلفاروپلاستی
 • لیفت سینه، لیفت بازو، پروتز سینه و لیفت کمر
 • مینی ابدومینوپلاستی و ترانسفر چربی به صورت،بیکینی و باسن

آدرس: ایران، تهران، مطهری، بعد از ترکمنستان، جنب شاهین گشت، رو به روی بوستان آوینی، ساختمان شیشه ای سجاد، طبقه هفتم، واحد چهارده

شماره تماس: 09380970068 – 02188856335

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک

پس از این که بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران را شناسایی کردید و به صورت حضوری به ایشان مراجعه نمودید، ابتدا جراح مورد نظر روند جراحی را برای شما شرح می‌ دهد و توصیه های قبل و بعد را نیز بیان می‌ کند تا نتیجه عمل به بهترین شکل ممکن دست یابد. ایشان در رابطه با نحوه انجام لیپوماتیک بیان می دارد که عمل لیپوماتیک روشی تقریباً مشابه لیپوساکشن است، تنها با این تفاوت که لیپوماتیک به‌ روزتر بوده و نیازی به بستری شدن و مراقبت های ویژه ندارد.

در عمل لیپوماتیک به کمک فناوری صدای مادون صوت، ارتعاش و نوتاسیون سلول های چربی را در بخش های مختلف بدن می شکنند و سپس لوله کانولا را به داخل بافت چربی وارد می کنند و توسط حرکات چرخشی ارتعاشات، شکستن بافت های چربی را سرعت می بخشند.

نکته که بسیار حائز اهمیت است؛ این است که حرکات ایجاد شده هیچ گونه آسیبی به سلول های چربی و عروق وارد نمی کنند و عمل لیپوماتیک به این خاطر مورد تایید همگان قرار گرفته چون جراح معالج می تواند از چربی های استخراج شده به عنوان پر کننده سایر بخش های بدن همچون سینه، لگن، صورت و … استفاده نماید.

بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران متذکر می شود که این اقدام زیبایی با خون و اسکار همراه نیست و همچنین دوره ریکاوری بسیار کوتاهی دارد. لازم به ذکر سات برخلاف سایر اعمال زیبایی، نیازی نیست در بیمارستان بستری شوید.

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک

توصیه های مهم پیش از لیپوماتیک

بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران نکات و توصیه هایی را پیش از اقدام به جراحی به شما متذکر می‌ شود و الزامی است که کلیه نکات را طبق دستور پزشک انجام دهید تا روند بهبودی به درستی پیش رود.

برخی از این توصیه ها و نکات مراقبتی پیش از عمل لیپوماتیک عبارتند از:

 • استعمال دخانیات و مشروبات الکلی را به مدت دو هفته پیش از عمل کنار بگذارید.
 • یکی از نکات اساسی در روند درست جراحی این است که پزشک معالج خود را از تاریخچه بیماری خود و یا داروهای مصرفی مطلع سازید و در صورتی که به داروی خاصی حساسیت دارید پیش از عمل با ایشان در میان بگذارید.
 • در برنامه غذایی خود بهتر است که مصرف نمک را تا حد امکان کاهش دهید و همچنین مصرف گیاهان دارویی و ویتامین ها را متوقف سازید.
 • بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران خاطر نشان می‌ کند که دو هفته پیش از جراحی از مصرف قرص های آسپرین و ایبوپروفن جلوگیری به عمل آورید و بهتر است که در 24 ساعت اول همراه با خود داشته باشید تا مشکلی پیش نیاید.

توصیه های مهم پس از لیپوماتیک

پس از پایان یافتن عمل لیپوماتیک؛ برای این که تلاش جراح لیپوماتیک و سایر موارد نتیجه بخش باشند، ضروری است که توصیه های مراقبتی پس از عمل را به دقت انجام دهید تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری به عمل آورید.

برخی از این توصیه های مراقبتی پس از عمل لیپوماتیک به شرح زیر می باشد:

 • در صورتی که عمل لیپوماتیک برای بخش های پایین تنه انجام شود، جراح معالج از شما می خواهد تا برای مدت زمانی از جوراب مخصوص استفاده کنید.
 • استفاده از از گن مخصوص لیپوماتیک پس از عمل لیپوماتیک بسیار تاکید شده است و باید آن را حتما بپوشید.
 •  بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران دوش گرفتن را به مدت سه روز پس از عمل ممنوع می دارد و توصیه می کند تا حد امکان این اقدام را انجام ندهید تا روند بهبودی به خوبی پیش رود.
 • جراح معالج پمادهایی را تجویز می کند تا محل زخم با سرعت بیشتری ترمیم شوند.
 • برای مدت زمانی ورزش کردن و فعالیت های سنگین را کنار بگذارید.
 • به طور تقریبی باید گن های مخصوص لیپوماتیک را به مدت سه الی شش ماه استفاده نمایید. بنابراین گن را تنها برای زمان بسیار کوتاهی در آورید و سپس آن را بپوشید.
 • از مصرف داروهای رقیق کننده خون جداً خودداری نمایید.

توصیه های مهم پس از لیپوماتیک

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما عزیزان مفید و سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های مذکور تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که جویای بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران هستید؛ به شما توصیه می کنیم به مقاله ما با چنین عنوانی مراجعه نمایید و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران در سال 1401❤️【لیست بهترین ها】

آخرین مطالب سایت