نیم پست
تماس با ما

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح توراکس در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با این جراحی در اختیارتان قرار دهیم. توراکس یا قفسه صدری به بخشی از بدن گفته می شود که از قسمت گردن تا بخش دیافراگم ادامه داشته باشد و قسمت هایی همچون: ستون مهره ها، دنده ها و استخوان جناغ سینه را در بر داشته باشد. در صورت مواجهه شدن با مشکلات و بیماری های مرتبط با این اندام ها، نیاز است که نزد بهترین جراح توراکس در ایران بروید و تحت مراقبت های لازم قرار بگیرید. در ادامه این مقاله، لیستی از جراحان توراکس را برای شما تهیه کرده ایم تا با دیدی باز به سراغ یکی از این جراحان متخصص و برجسته بروید.

جراحی توراکس چیست؟

جراحی توراکس نوع دیگری از جراحی درمانی می باشد که نیاز است، توسط بهترین جراح توراکس در ایران انجام پذیرد و هدف از انجام این جراحی، از بین بردن مشکلات مربوط به بخش های قفسه سینه از قبیل: دیواره قفسه سینه، دنده ها، مری، دیافراگم و ریه و مدیاستین می باشد.

جراحی توراکس چیست؟

بهترین جراح توراکس در ایران چه خصوصیاتی دارد؟

بهترین جراح توراکس در ایران ویژگی ها و خصوصیات بی شماری دارد که منجر می شود تا جزء بهترین ها محسوب شوند، از این رو برخی از ویژگی های برترین جراحان توراکس را برای شما بیان می کنیم تا کمکی در این رابطه نموده باشیم. از جمله این خصوصیات شامل موارد زیر می باشد:

 • بهترین جراح توراکس در ایران جراحی می باشد که دارای سابقه و تجربه بسیار بالایی در زمینه انجام انواع جراحی های درمانی مرتبط با قفسه سینه یا توراکس می باشد و هم چنین بیماران ایشان از نتیجه جراحی رضایت قلبی برخوردار می باشند.
 • از مدرک تخصصی معتبری برخوردار باشد و این مدرک را از بهترین و مشهورترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی اخذ نموده باشد.
 • زیر نظر سازمان وزارت بهداشت و درمان به طبابت و جراحی های درمانی بپردازد.
 • همواره در راستای ارتقا سطح علمی خویش در حال تلاش و تکاپو باشد و در انجام جراحی ها از روش های متنوعی بهره مند شود.
 • محل خدمترسانی و فعالیت جراحان توراکس باید در بهترین بیمارستان ها و مراکز درمانی از قبیل: بهترین بیمارستان دولتی در ایران باشد.
 • بهترین جراح توراکس در ایران می بایست از بروزترین و مجهز ترین دستگاه ها و تجهیزات در انجام جراحی ها استفاده کند تا مطلوب ترین نتیجه را عرضه نماید.
 • به مسائل و جنبه های ملی توجهی نداشته باشد و تنها هدف وی رضایت قلبی بیماران خویش باشد.
 • مطب یا کلینیک بهترین جراح توراکس در ایران در محیطی آرام و به دور از هر گونه سر و صدا و هم چنین عاری از آلودگی ها باشد.
 • بهترین جراح توراکس در تهران و یا هر شهر دیگری می بایست تعهد اخلاقی داشته باشد و قبل از انجام جراحی جلسه ای را به منظور مشاوره و ارائه توضیحات کامل راجع به جراحی در اختیار بیماران و مراجعین خویش قرار دهد.
 • آخرین خصوصیات جراحان توراکس این است که با بیماران خویش برخوردی محترمانه و صمیمانه را در پیش گیرند و همچنین با صبوری کامل به سوالات و مشکلات بیماران خویش پاسخ دهند.

دکتر کریم سعادتی

دکتر کریم سعادتی

دکتر کریم سعادتی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قفسه سینه و ریه می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت هرچه تمام تر به پایان رساندند و سپس برای اخذ مدرک تخصصی اقدام نمودند. دکتر سعادتی دارای بورد تخصصی و فوق تخصصی نیز می باشند. دکتر کریم سعادتی فعالیت های پژوهشی بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها می توان به دانشیاری در دانشگاه علوم پزشکی، عضویت در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اشاره نمود. لازم به ذکر است که دکتر سعادتی دارای گواهینامه جراحی قفسه سینه و ریه با توراکوسکوپ از لس آنجلس کالیفرنیا آمریکا می باشند.

دکتر کریم سعادتی را می‌توان از جمله بهترین جراح توراکس در ایران به شمار آورد به این علت که ایشان در راستای جلب رضایت قلبی مردم نهایت تلاش خود را به ارمغان می آورند و همواره در صدد کسب علم بیشتر و ارتقاء سطح علمی بالاتر به فعالیت و پژوهش می پردازند. بیمارستان محل فعالیت دکتر کریم سعادتی  در شهر تهران شامل: بیمارستان خاتم الانبیا و محب مهر و همچنین بیمارستان محل فعالیت در شهر زنجان بیمارستان پونک و بیمارستان بهمن می باشد.

خدمات دکتر کریم سعادتی:

 • انجام کلیه جراحی های توراکس یا قفسه سینه، ریه، مری و پلور
 • انجام روش های کم تهاجمی توراکوسکوپی، مدیاستینوسکوپی
 • انجام ترمیم دفرمیتی قفسه سینه با روش جدید
 • جراحی عمومی از قبیل: جراحی تیروئید و معده و پاراتیروئید و دستگاه گوارش، کبد و مری و …

آدرس مطب یک: زنجان، کوچه مشکی، چهارراه سوم، کلینیک فارابی، طبقه چهارم

آدرس مطب دو: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان صانعی، ساختمان 41، طبقه چهارم

شماره تماس مطب یک: 04135569799

شماره تماس مطب دو: 02188656615 – 02188656638 – 02188779110

دکتر فریبرز روستا

دکتر فریبرز روستا

دکتر فریبرز روستا فوق تخصص جراحی قفسه سینه یا جراحی توراکس و متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را در بهترین دانشگاه علوم پزشکی پشت سر گذاشتند و سپس اقدام به اخذ مدرک تخصصی جراحی عمومی و لاپاراسکوپی نمودند. دکتر فریبرز روستا دوره فوق تخصصی جراحی قفسه سینه( جراحی توراکس) را با موفقیت به اتمام رساندند و در نهایت مدرک فوق تخصصی جراحی توراکس را کسب نمودند. ایشان در آزمون بورد تخصصی رتبه اول را از آن خود کردند. از جمله فعالیت های پژوهشی و آکادمیک دکتر فریبرز روستا را می توان به عضویت در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرد.

دکتر روستا جراحی های موفقیت آمیز بسیاری را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند که از جمله این جراحی ها می توان به جراحی قفسه سینه، جراحی تیروئید، جراحی معده و دستگاه گوارش، اعمال جراحی لاپاراسکوپی، کیسه صفرا و اعمال جراحی چاقی از قبیل اسلیو معده و بای پس معده و … با تمام این تفاسیر دکتر فریبرز روستا را می توان یکی از بهترین جراح توراکس در ایران به شمار آورد.

خدمات دکتر فریبرز روستا:

 • انجام اعمال جراحی لاپاراسکوپیک و توراکوسکوپیک، جراحی‌های تیروئید و پاراتیروئید
 • انجام اعمال جراحی ریه، پستان، تراشه، معده و دستگاه گوارش
 • انجام عمل های جراحی به منظور چاقی و لاغری از قبیل اسلیو‌ معده و بای پس معده و …
 • اعمال جراحی لاپاراسکوپی کیسه صفرا، کانسر، عمل جراحی هیپرهیدروز یا تعریق بیش از حد کف دست
 • انجام غربالگری بیماری های پستان، جراحی های عمومی در بدن

آدرس: آذربایجان شرقی، تبریز، خیابان آذری، نرسیده به گلگشت، کلینیک شیخ الرئیس، طبقه دوم

شماره تماس: 04133366215

دکتر سید رضا ثاقبی

دکتر سید رضا ثاقبی

دکتر سید رضا ثاقبی فوق تخصص جراحی قفسه سینه( جراحی توراکس) و متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی دوره پزشکی عمومی، اقدام به ادامه تحصیل نمودند و مدرک جراحی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ نمودند. دکتر سید رضا ثاقبی دوره فوق تخصصی جراحی قفسه سینه را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران سپری کردند و پس از اخذ مدارک تخصصی خویش، به انجام جراحی های پزشکی پرداختند و از این رو موفقیت های بسیاری را کسب نمودند و جزء بهترین جراح توراکس در ایران محسوب می شوند. دکتر سید رضا ثاقبی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران می‌باشند و از جمله خدمات ارائه دهنده توسط دکتر ثاقبی به شرح زیر می باشد:

خدمات دکتر سید رضا ثاقبی:

 • جراحی کانسر پستان و معده، جراحی غدد درون ریز شامل: جراحی تیروئید و پاراتیروئید و آدرنال
 • جراحی تراشه، هایپرهیدروزیس( تعریق بیش از حد کف دست)، جراحی توراکوسکوپیک ریه و مری، جراحی مری
 • بیماری های ریه از قبیل: عفونت های آبسه، آمپیم، فیستول ریه
 • تومورهای مختلف ریه (خوش خیم و بدخیم)، جراحی تنگی تراشه
 • جراحی لاپاروسکوپی هرنی هیاتال و آشالازی مری، انجام جراحی قفسه سینه
 • انجام کلیه جراحی های عمومی شامل: معده مری و …

آدرس بیمارستان: تهران، اقدسیه، ابتدای بزرگراه ارتش، خروجی اراج، خیابان 22 بهمن، بیمارستان نیکان

شماره تماس: 02129121060 – 09377371851

آدرس مطب: تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از فلکه دوم صادقیه، خیابان سازمان آب غربی، خیابان گلستان یکم، شماره نه، ساختمان پزشکان فانوس، واحد شانزده

شماره تماس: 02144068605

دکتر مجتبی احمدی نژاد

دکتر مجتبی احمدی نژاد

دکتر مجتبی احمدی نژاد متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی توراکس می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را در سال 1372 از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فارغ التحصیل شدند. دکتر مجتبی احمدی نژاد دوره تخصصی جراحی را نیز در سال 1382 در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور به پایان رساندند. دکتر مجتبی احمدی نژاد دارای دانشنامه عالی تخصصی و دانشنامه عالی فوق تخصصی از بهترین دانشگاه ها می باشند. دکتر احمدی نژاد در آزمون بورد فوق تخصصی رتبه دوم را کسب کردند و در نهایت مدرک فوق تخصصی خود را در زمینه جراحی توراکس( جراحی قفسه سینه) در 1387 از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ نمودند.

دکتر مجتبی احمدی نژاد فعالیت های پژوهشی و آکادمیک بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها عبارتند از: عضو هیات علمی دانشگاه و همچنین استاد دانشگاه علوم پزشکی، سخنرانی در کنگره های داخلی و خارجی، سابقه تدریس در دانشگاه های علوم پزشکی کشور از سال 1382 و تربیت پزشکان جوان، عضو بورد جراحی، سرپرستی بیش از بیست پایان نامه دکتری تخصصی و فوق تخصصی، مدیر گروه جراحی به مدت بیش از ده سال و نگارش بیش از 55 مقاله علمی  به زبان های فارسی و انگلیسی می باشد. لازم به ذکر است که دکتر مجتبی احمدی نژاد یکی از بهترین جراح توراکس در ایران به حساب می آیند که بیش از چهل هزار جراحی را با موفقیت به پایان رساندند.

خدمات دکتر مجتبی احمدی نژاد:

 • عمل جراحی در زمینه های تیرویید و پاراتیروئید، انجام جراحی های مرتبط با پستان
 • جراحی پلاستیک و زیبایی، اعمال جراحی قفسه سینه، جراحی ریه و برنش
 • انجام جراحی های سر و گردن، جراحی دستگاه گوارش و جدار شکم
 • تشخیص و درمان و جراحی به موقع سرطان، درمان و جراحی کبد و کیسه صفرا و پانکراس

آدرس مطب: کرج، چهارراه طالقانی، خیابان بهشتی، برج شاكرم، طبقه نهم، واحد904

شماره تماس: 02632274826

دکتر حمیدرضا داوری

دکتر حمیدرضا داوری

دکتر حمیدرضا داوری فوق تخصص جراحی توراکس( قفسه صدری) و متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با اخذ رتبه ها و نمرات برتر پشت سر گذاشتند. دکتر داوری پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدرک جراحی عمومی، وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و مدرک فوق تخصصی جراحی توراکس یا قفسه صدری را از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب کردند.

دکتر حمیدرضا داوری مدرک فلوشیپ پیوند ریه را از بیمارستان هرفیلد انگلیس دریافت کردند. نکته قابل توجه در رابطه با دکتر حمیدرضا داوری این است که ایشان دوره های کوتاه مدت را برای کسب علم بیشتر در رابطه با پیوند ریه در کشورهای آمریکا، کانادا و اتریش سپری نمودند و در نهایت به کشور خویش با کوله باری از علم بازگشتند. لازم به ذکر است که دکتر حمیدرضا داوری استاد تمام( پروفسور ) جراحی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. دکتر حمیدرضا داوری را می توان یکی از بهترین جراح توراکس در ایران به حساب آورد، به این سبب که خدمات بسیار ارزنده را در اختیار عموم مردم قرار می‌دهند و از جمله این خدمات عبارتند از:

خدمات دکتر حمیدرضا داوری:

 • انجام کلیه جراحی های توراکس یا قفسه سینه، ریه، مری و پلور
 • انجام روش های کم تهاجمی توراکوسکوپی، مدیاستینوسکوپی، انجام ترمیم دفرمیتی قفسه سینه با روش جدید
 • جراحی عمومی از قبیل: جراحی تیروئید و معده و پاراتیروئید و دستگاه گوارش و معده و …
 • درمان مزوتلیوما و سایر تومرها همراه با هیپرترمیک شیمی درمانی HITOC

آدرس مطب: تهران، بلوار کشاورز، نرسیده به بیمارستان امام خمینی، ساختمان پزشکان یلدا

شماره تماس: 02161192998

آدرس درمانگاه بیمارستان ساسان: تهران، بلوار کشاورز، بیمارستان فوق تخصصی ساسان

دکتر سید ضیاالدین راثی هاشمی

دکتر سید ضیاالدین راثی هاشمی

دکتر سید ضیاالدین راثی هاشمی فوق تخصص جراحی قفسه صدری یا توراکس و متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تهران، در سال 1383 مدرک تخصصی جراحی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز کسب نمودند. لازم به ذکر است که دکتر هاشمی دارای بورد تخصصی جراحی عمومی نیز می باشند.

دکتر سید ضیاالدین راثی هاشمی در سال 1386 مدرک فوق تخصصی جراحی قفسه سینه( توراکس) را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ کردند. دکتر هاشمی دوره تکمیلی جراحی تومواکوسکوپی را از میو کلینیک آمریکا در سال 1388 با پیروزی بسیار دریافت کردند. دکتر سید ضیاالدین راثی هاشمی رتبه برتر بورد فوق تخصصی جراحی قفسه سینه در سال 1386 می باشند. دکتر هاشمی از جمله بهترین جراح توراکس در ایران محسوب می شوند که عضو بین المللی جراحان توراکس آمریکا، عضو انجمن جراحان توراکس ایران و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز می باشند.

خدمات دکتر هاشمی:

 • جراحی کانسر پستان و معده، جراحی لاپاروسکوپی هرنی هیاتال و آشالازی مری
 • جراحی غدد درون ریز شامل: جراحی تیروئید و پاراتیروئید و آدرنال
 • جراحی تراشه، هایپرهیدروزیس( تعریق بیش از حد کف دست)
 • تومورهای مختلف ریه(خوش خیم و بدخیم)، جراحی تنگی تراشه، انجام جراحی قفسه سینه
 • انجام کلیه جراحی های عمومی شامل: معده مری، جراحی توراکوسکوپیک ریه و مری، جراحی مری
 • بیماری های ریه از قبیل: عفونت های آبسه، آمپیم، فیستول ریه

آدرس کلینیک: آذربایجان شرقی، تبریز، بلوار نیایش، ما بین پیشقدم و سجادیه، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سلامت تبریز، طبقه هفتم

شماره تماس: 04133259752

دکتر رضا باقری

دکتر رضا باقری

دکتر رضا باقری متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قفسه سینه و همچنین فلوشیپ فوق تخصص جراحی توراکوسکوپی پیشرفته و پیوند قلب و ریه از UCLA امریکا می باشند. ایشان پس از سپری کردن دوره متوسطه و قبولی در کنکور سراسری، دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت پشت سر گذاشتند و در نهایت مدرک تخصصی خود را نیز در زمینه جراحی عمومی اخذ کردند. دکتر رضا باقری در آزمون بورد فوق تخصصی جراحی توراکس کشوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، رتبه دوم را اخذ نمودند. ایشان بعد از اتمام دوره های تخصصی و بعد از گذراندن یک دوره چهار ماهه در دانشگاه UCLA آمریکا، مرکز تحقیقات پیوند قلب و ریه دانشگاه علوم پزشکی مشهد را احداث و تحت نظارت دکتر باقری با کمک تیم مربوطه تا کنون 62 پیوند قلب و سه پیوند ریه در مرکز مذکور به انجام رسانده است.

در ضمن تحت نظارت دکتر باقری، مرکز تحقیقات پیوند قلب و ریه دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز شروع به فعالیت کرده است و مورد تایید وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی نیز می باشد. لازم به ذکر است که دکتر رضا باقری عضو جامعه جراحان قلب و توراکس اروپا و آمریکا، استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد و همچنین دارای فلوشیپ فوق تخصص جراحی توراکوسکوپی پیشرفته و پیوند قلب و ریه از UCLA امریکا می باشند. دکتر رضا باقری به عنوان پژوهشگر برتر در سال های 1387، 1392 و 1393 در دانشگاه علوم پزشکی مشهد انتخاب شده اند. دکتر باقری اولین جراحی پلوروپنومونکتومی، اولین جراحی تایمکتومی توراکوسکوپیک و نیز اولین جراحی پیوند دو ریه را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد و اولین جراحی VATS آزوفاژکتومی را در کشور به انجام رسانده اند.

خدمات دکتر رضا باقری:

 • جراحی های زیبایی از قبیل: جراحی های لاغری و چاقی و انواع پروتز ها
 • انجام جراحی های سر و گردن، جراحی دستگاه گوارش و جدار شکم
 • تشخیص و درمان و جراحی به موقع سرطان، پیکرتراشی و جوانسازی
 • عمل جراحی در زمینه های تیرویید و پاراتیروئید، انجام جراحی های مرتبط با پستان
 • جراحی پلاستیک و زیبایی، اعمال جراحی قفسه سینه
 • جراحی ریه و برنش، درمان و جراحی کبد و کیسه صفرا و پانکراس

آدرس مطب: مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی هفت، جنب بیمارستان مهر، ساختمان پزشکان فراز

شماره تماس: 05138402315

بهترین جراح توراکس در ایران چه بیماری هایی را درمان می کند؟

جراح توراکس با در نظر داشتن نوع مشکل و وجود درد در قسمت موردنظر، به درمان و یا جراحی بیمار می پردازد. دایره تخصصی جراح توراکس از بخش گردن تا دیافراگم می باشد و از این رو در صورتی که مشکل در این حیطه قرار گرفته باشد، جراح توراکس و یا بهترین جراح سینه در تهران و یا هر شهر دیگری به درمان بیماری ها می پردازد. از جمله بیماری های تحت درمان بهترین جراح توراکس در ایران به شرح زیر می باشد:

 1. تشخیص و درمان به موقع سرطان مری
 2. درمان و معالجه سوراخ شدن و بروز پارگی در بخش مری
 3. درمان تمامی عفونت های قسمت ریه از قبیل: آمپیم، آبسه، فیستول ریه به جداره قفسه سینه و سل
 4. درگیری نخاع
 5. تشخیص به موقع و درمان تومورهای زنجیره عصبی و تومورهای نوروژنیک
 6. سرطان سینه از جمله: سرطان های خوش خیم و یا بدخیم
 7. مشکلات مربوط به اعصاب بین دنده ای
 8. دیورتیکول و جسم خارجی
 9. تشخیص و درمان تومورهای عصبی و درگیری های نخاع
 10. شواندوم
 11. تشخیص و درمان بیماری های مربوط به مدیاستین همچون: تیموس و میاستینی گراوا، غدد لنفاوی و تومورهای نوروژنیک
 12. درمان کلیه مشکلات جداره قفسه سینه با منشا استخوانی از قبیل: درمان ناهنجاری های مادرزادی قفسه صدری یا بافت ها و نسوج نرم

بهترین جراح توراکس در ایران چه بیماری هایی را درمان می کند؟

عوامل ایجاد سندرم خروجی قفسه سینه

بهترین جراح توراکس در ایران خاطر نشان می کند که عوامل بسیار متعددی موجب ایجاد سندروم خروجی قفسه سینه می گردد که فرد را به مرور دچار مشکلات شدیدتر می نماید. در برخی مواقع این مشکلات به دنبال اختلالات مادرزادی نمایان می شوند و در برخی مواقع نیز در پی وضعیت جسمانی و بدنی و همچنین سبک زندگی نادرست پدید می آید. از عوامل دیگر ایجاد سندروم خروجی قفسه سینه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قرار گیری مداوم در وضعیت بدنی نامناسب و برخورداری از عضلات بسیار ضعیف
 • انجام تحرکات بازویی در سطحی بالاتر از سر
 • دنده گردنی: رایج ترین و شایع ترین علت ایجاد سندروم خروجی قفسه سینه، دنده گردنی می باشد که بهترین جراح توراکس در ایران نیز، بسیار به این مشکل اشاره کرده است.
 • سندروم ویپلش
 • وجود تومور در بخش گردن
 • افزایش وزن
 • شکستگی استخوان ترقوه: این شکستگی منجر به تغییر در اندازه قفسه سینه می گردد.
 • هایپرتروفی عضلات یا افزایش حجم عضلات
 • بارداری در خانم ها
 • ترومای ناشی از وقوع تصادف
 • افزایش وزن
 • وجود اختلالات هورمونی موجود در تیروئید یا در سطح استروژن بدن
 • روماتیسم یا تغییرات موجود در بخش ستون مهره ها
 • سایر مشکلات پزشکی

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح توراکس در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده در رابطه با جراحی قفسه صدری یا جراحی توراکس برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد و در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر کرج هستید و جویای بهترین جراح چانه در کرج می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ما با چنین عنوانی مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

بهترین جراح توراکس در ایران در سال 1401 (لیست بهترین ها)

آخرین مطالب سایت