نیم پست
تماس با ما

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح بینی در شیراز آشنا کنیم. آیا می خواهید ظاهر بینی خود را تغییر دهید؟ آیا به دلیل ناهنجاری های بینی با مشکلات تنفسی خاصی دست و پنجه نرم کرده اید؟ در حالی که ممکن است فکر کنید ایجاد این تغییرات غیر ممکن است؛ اما، در واقع می توان آن ها را با یک روش زیبایی محبوب حل کرد. روش های جراحی بینی می تواند با بهبود آناتومی و ظاهر کلی بینی، این مشکلات را برطرف کند. جراحی بینی، علاوه بر این که به شما کمک می کند ظاهر بینی خود را بهبود دهید، مشکلات تنفسی خاصی را نیز برطرف می کند.

جراحی بینی چیست؟

جراحی بینی یا رینوپلاستی، یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی در جهان است. رینوپلاستی، یک عمل جراحی پلاستیک است که اندازه، شکل یا آناتومی بینی را تغییر می‌دهد تا ظاهر آن را بهبود بخشد و یا مشکلات تنفسی خاصی را برطرف کند. این جراحی ممکن است، شامل اضافه کردن یا برداشتن غضروف، تراشیدن استخوان، یا تغییر اندازه و شکل سوراخ های بینی باشد.

بیماران اغلب به دو دلیل به دنبال جراحی بینی هستند. شایع ترین آن ها این است که از ظاهر بینی خود ناراضی هستند. بسیاری از بیماران می خواهند، یک برآمدگی بزرگ در امتداد پل بینی را از بین ببرند. برای سایر بیماران، عرض بینی ممکن است مشکل آن ها باشد؛ یعنی، احساس کنند که نوک بینی آنها خیلی بزرگ یا خیلی کوچک است. برخی از بیماران برای بهبود عدم تقارن بینی به دنبال جراحی زیبایی بینی هستند. این موارد تنها برخی از مسائل رایج زیبایی است که بیماران با جراحی بینی به دنبال بهبود آن ها هستند.

جراحی بینی چیست؟

جراحی بینی یکی از جراحی هایی است که به طور شگفت انگیزی به ایجاد تعادل در چهره افراد کمک می کند. اغلب اوقات، بینی بر سایر اعضای زیبای چهره مانند چشم ها و لب ها غلبه می کند؛ بنابراین، جراحی زیبایی بینی به این ویژگی ها اجازه می دهد تا در مرحله اول خود را نشان دهند. یک دلیل غیر زیبایی که بیماران به دنبال جراحی بینی هستند، مشکلات تنفسی است. ناهنجاری های ساختاری مانند انحراف سپتوم می تواند، منجر به مشکل در تنفس در برخی از بیماران شود. تغییر آناتومی بینی در قالب جراحی درمانی بینی، می تواند این مشکلات را برطرف کند و عملکرد بینی را بهبود بخشیده و اصلاح کند.

انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز

اگر از ظاهر بینی خود ناراضی هستید یا مشکلات تنفسی دارید، ممکن است کاندیدای خوبی برای جراحی بینی باشید. افراد مناسب برای جراحی بینی، باید افراد سالم غیر سیگاری با دیدگاه واقع بینانه نسبت به نتیجه عمل جراحی پلاستیک خود باشند. معمولا پزشکان و جراحانی مانند بهترین جراح پلاستیک در شیراز یا بهترین جراح بینی در شیراز، که تحصیلات و مدارک دانشگاهی معتبر از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را در زمینه ی انجام جراحی پلاستیک و زیبایی دریافت کرده اند، می توانند خدمات جراحی بینی را به شما ارائه کنند.

بهترین جراح بینی در شیراز، علاوه بر داشتن تخصص در ترمیم جنبه های زیبایی خارجی بینی، آناتومی داخلی را نیز برای کمک به تنفس حفظ کرده و بهبود می بخشد. بنابراین این پزشکان از یک رویکرد پیشرفته برای ارائه ی بهترین نتایج ممکن در جراحی بینی به بیماران، استفاده می کند. در قسمت بعدی مقاله می توانید روند و مراحل جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی در شیراز را مطالعه کنید. همچنین، ما در ادامه فهرستی از بهترین جراح پلاستیک در شیراز را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

دکتر آیت پوزش

دکتر آیت پوزش

دکتر آیت پوزش، بعد از اتمام دوره ی دکترای حرفه ای دندانپزشکی، با موفقیت توانست مدرک دکترای تخصصی جراحی دهان، فک و صورت خود را دریافت کند. وی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی صورت، بینی و ایمپلنت است. ایشان همچنین، از اعضای انجمن جراحان فک و صورت، استادیار و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد.

برخورداری از دانش تخصصی در ارائه ی تکنیک های نوین جراحی زیبایی و درمانی، بیش از 23 سال تجربه ی درخشان پزشکی، ارائه ی مشاوره های دقیق و دلسوزانه و درمان های بی نظیر با نتایج خیره کننده از ویژگی هایی است که رضایت و اعتماد مراجعین ایشان را در سطح بالایی برآورده ساخته است. از این رو، نام دکتر آیت پوزش به عنوان یکی از جراحان متخصص در لیست بهترین جراح بینی در شیراز قرار گرفته است.

خدمات

 • جراحی زیبایی بینی و گوش
 • جوانسازی پوست با لیزر CO2
 • انواع تزریقات زیبایی: تزریق بوتاکس، ژل، چربی و …
 • تشخیص و درمان جراحی ناهنجاری، شکستگی، کیست و تومور های فک و صورت و …
 • جراحی زیبایی صورت: جراحی چانه (ژنیوپلاستی)، پلک (بلفاروپلاستی)، پروتز گونه، لیفت سنترال لب و …
 • جراحی دهان، فک و صورت: جراحی پیوند استخوان (بازسازی فک)، جراحی پیشرفته ایمپلنت و دندان های نهفته و …

آدرس: استان فارس، شیراز، 20 متری سینما سعدی (هفت تیر)، تقاطع معدل، مجتمع سال، طبقه دوم، واحد 203

تلفن تماس: 09382445051 – 07132345724

دکتر علی رحیمی

دکتر علی رحیمی

دکتر علی رحیمی، بعد از اخذ مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشکی، در مقطع دکترای تخصصی به تحصیلات خود ادامه داد و در نهایت با مدرک دکترای تخصصی جراحی دهان، فک و صورت از دانشگاه فارغ التحصیل شد. وی همچنین، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و عضو انجمن بین المللی جراحان فک و صورت می باشد و در حال حاضر در شیراز مشغول به ارائه ی خدمات به مراجعین می باشد.

برخورداری از دانش تخصصی و ارائه ی راهکارهای نوین جراحی و غیر جراحی، سال ها تجربه ی درخشان پزشکی، ارائه ی مشاوره های صبورانه، در نظر گرفتن هزینه های منصفانه و در نهایت درمان های بی نقص، رضایت و اعتماد مراجعین و بیماران دکتر علی رحیمی را سبب شده است؛ از این رو، نام ایشان به عنوان یکی از جراحان کاربلد و خوشنام در لیست بهترین جراح بینی در شیراز ثبت شده است.

خدمات 

 • جراحی زیبایی صورت، فک، گونه و بینی و …
 • جراحی دندان های نهفته و جراحی کیست دهان
 • تشخیص و درمان بیماری های فک، دهان و صورت
 • جراحی کاشت ایمپلنت دندان با روش های پیشرفته
 • درمان ناهنجاری ها و شکستگی استخوان های فک و صورت

آدرس: استان فارس، خیابان قصرالدشت، ابتدای خیابان خلدبرین، بین کوچه 2 و 4، جنب شیرینی فروشی رزا، ساختمان خلدبرین، طبقه سوم

تلفن تماس: 07136272915

دکتر بهروز گندمی

دکتر بهروز گندمی

دکتر بهروز گندمی، بعد از گذراندن دوره ی دکترای پزشکی عمومی، با دریافت مدرک دکترای تخصصی گوش، حلق، بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه فارغ التحصیل شد. وی دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی، فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی و اندوسکوپی سینوس از آمریکا، استرالیا و اتریش می باشد. همچنین، ایشان دانشیار و از اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز است.

بیش از 30 سال تجربه ی درخشان پزشکی، برخورداری از دانش و تحصیلات تخصصی در جراحی های زیبایی و درمانی، ارائه ی مشاوره های دلسوزانه با رعایت اصول اخلاق پزشکی، تشخیص های هوشمندانه و درمان های بی نظیر از ویژگی های قابل تحسین دکتر بهروز گندمی است؛ از این رو، نام ایشان در لیست بهترین جراح بینی در شیراز قرار گرفته است.

خدمات

 • جراحی بینی و گوش
 • اندوسکوپی سینوس
 • انواع تزریقات زیبایی: بوتاکس و ژل، چربی و …
 • جراحی زیبایی صورت: پروتز لب، چال گونه، پلک (بلفاروپلاستی)
 • تشخیص و درمان بیماری های دهان و فک و صورت: کیست ها، تومورها، شکستگی و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان ستارخان، حدفاصل خیابان ولیعصر و عفیف آباد، روبروی بلوار مصلی نژاد، جنب مرغ کنتاکی، ساختمان فلورانس (رایمون سابق)، طبقه چهارم

تلفن تماس: 07136293438 – 09172491192

دکتر علی حقیقتیان

دکتر علی حقیقتیان

دکتر علی حقیقتیان، بعد از اتمام تحصیلات در دوره ی پزشکی عمومی در سال 1372، در مقطع تخصص رشته ی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن در سال 1375 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز پذیرفته و در نهایت با موفقیت با اخذ مدرک دکترای تخصصی فارغ التحصیل شد. همچنین، بورد تخصصی گوش و حلق و بینی خود را در سال 1379 از همان دانشگاه دریافت کرد و در حال حاضر، در شیراز مشغول به فعالیت می باشد. ایشان از اعضای انجمن گوش و حلق و بینی ایران، عضو هیأت علمی واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و پزشک مشاور سازمان پزشکی قانونی نیز بوده اند.

بیش از 29 سال تجربه ی ارزشمند پزشکی، ارائه ی درمان های جراحی و زیبایی بی نظیر، تشخیص های هوشمندانه و مشاوره های علمی در کنار بهره مندی از دانش تخصصی و تسلط بر تکنیک های روز دنیا، رضایت و آرامش خاطر بیماران و مراجعین ایشان را سبب شده است. از این رو، نام دکتر علی حقیقتیان به عنوان یکی از جراحان حرفه ای و خوشنام در لیست بهترین جراح بینی در شیراز قرار گرفته است.

خدمات

 • جراحی زیبایی گوش
 • جراحی آندوسکوپی سینوس
 • جراحی بینی: ترمیمی، گوشتی، استخوانی، انحراف بینی و ..
 • تشخیص و درمان جراحی و غیر جراحی بیماری های گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان قصر الدشت، جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر، سه راه خلدبرین، ساختمان پاسارگاد، طبقه دوم

تلفن تماس: 07136279265

دکتر علیرضا محمدی

دکتر علیرضا محمدی

دکتر علیرضا محمدی، بعد از اخذ مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 1384، به تحصیلات خود در مقطه تخصص ادامه داد و در نهایت موفق به اخذ مدرک دکترای تخصصی جراحی دهان، فک و صورت از دانشگاه آزاد اسلامی تهران در سال 1393، شد. وی همچنین، دارای بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت،جراحی بینی و ایمپلنت از همان دانشگاه است. ایشان از اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد شیراز واحد دندانپزشکی است.

سال ها سابقه ی درخشان فعالیت پزشکی، بهره مندی از دانش و علم تخصصی مطابق با آخرین یافته های علمی جهان، به کارگیری تجهیزات پیشرفته پزشکی در درمان های جراحی و زیبایی رضایت مراجعین را جلب نموده و در کنار ارائه ی مشاوره های دلسوزانه و هزینه های منصفانه، موجب افزایش اعتماد و آرامش خاطر بیماران و زیباجویان شده است. از این رو، نام دکتر علیرضا محمدی به عنوان یکی از پزشکان حرفه ای و متعهد در لیست بهترین جراح بینی در شیراز ثبت شده است.

خدمات

 • دندانپزشکی تحت بیهوشی
 • جراحی با لیزر با حداقل خونریزی و ترمیم سریع
 • جراحی زیبایی صورت: بینی، رفع غبغب، زیبایی چانه، اصلاح طرح لبخند و …
 • جراحی پیشرفته ایمپلنت و دندان نهفته، سینوس لیفت،پیوند لثه، بیوپسی ضایعات دهان و …
 • تشیص و درمان بیماری ها، ناهنجاری ها و شکستگی دهان و فک و صورت، شکاف لب و کام و …

آدرس: استان فارس،شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 53، ساختمان نوین، طبقه ششم، واحد 607

تلفن تماس: 09174747590 – 07136292478

دکتر وحید عین آبادی

دکتر وحید عین آبادی

دکتر وحید عین آبادی، بعد از اتمام دوره ی دکترای پزشکی عمومی، در مقطع تخصص به تحصیلات خود ادامه داد و توانست با مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی فارغ التحصیل شود. وی دارای بورد تخصصی جراحی عمومی است و دوره های تکمیلی جراحی پلاستیک، زیبایی و جراحی دست را در کشور فرانسه گذرانده است.

بهره مندی از تجربه ی سال ها پزشکی، برخورداری از دانش تخصصی و مهارت در ارائه ی جراحی های زیبایی و درمانی موجب افزایش رضایتمندی مراجعین ایشان است. مشاوره های دلسوزانه، استفاده از تجهیزات پیشرفته پزشکی و هزینه های مقرون به صرفه درمان از دیگر ویژگی های قابل تحسین دکتر وحید عین آبادی است؛ از این رو، نام ایشان به عنوان یکی از پزشکان مجرب و خوشنام در لیست بهترین جراح بینی در شیراز می باشد.

خدمات

 • کلیه اعمال جراحی داخلی
 • لیزر درمانی و لیزر موهای زائد
 • انواع تزریقات زیبایی: چربی، بوتاکس، پی آر پی و …
 • جوانسازی و پاکسازی صورت: میکرونیدلینگ، میکروپیگمنتاسیون و …
 • جراحی زیبایی صورت: بینی، لیفت با نخ، پروتز لب، چانه، گونه، لیپوساکشن غبغب و …
 • جراحی زیبایی اندام: لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی، لیفت سینه، پروتز سینه و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب هتل پارس، ساختمان پزشکان صدف، طبقه دوم

تلفن تماس: 09177272986 – 07132331350

دکتر مجتبی سهراب پور

دکتر مجتبی سهراب پور

دکتر مجتبی سهراب پور، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، موفق به دریافت مدرک دکترای تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن شد. وی دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی پلاستیک سر و گردن، جراحی پلاستیک صورت و بینی می باشد و در حال حاضر در شیراز مشغول به فعالیت است.

تسلط بر جدیدترین تکنیک های جراحی درمانی، ترمیمی و زیبایی، بهره مندی از دانش تخصصی و تجربه ی ارزشمند سال ها فعالیت در کنار استفاده از جدیدترین تجهیزات پیشرفته پزشکی، رضایت خاطر بیماران و مراجعین را سبب شده است. ارائه ی مشاوره های دقیق، تشخیص های بی نقص و درمان های بی نظیر با رعایت اصول اخلاق حرفه ای از دیگر خصوصیات کاری دکتر مجتبی سهراب پور است؛ از این رو، نام ایشان به عنوان یکی از جراحان حرفه ای و متعهد در لیست بهترین جراح بینی در شیراز قرار گرفته است.

خدمات

 • تشخیص و درمان بیماری های گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن
 • جراحی زیبایی صورت: بینی، پلک، گوش، پروتز گونه، چانه و لب، لیپوساکشن غبغب و …

آدرس 1: استان فارس، شیراز، خیابان قدوسی غربی، بین کوچه 21 و 23، درمانگاه میلاد

آدرس 2: استان فارس، شیراز، فسا، درمانگاه امام علی (ع)، واقع در فلکه غدیر، خیابان آیت الله ارسنجانی، پشت شیرینی فروشی آلما

تلفن تماس: 07136317682 – 07153334072

فرایند جراحی بینی

اگر علاقمند به انجام جراحی بینی هستید، آگاهی از همه ی دستورالعمل ها و مراحلی که این فرایند مستلزم انجام آن ها می باشد، بسیار مهم است؛ بهترین جراح بینی در شیراز این اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهد داد. در ادامه، در مورد هر مرحله از عمل جراحی بینی، از مشاوره تا بهبودی، را می توانید بخوانید:

1. آماده سازی

قبل از انجام هر گونه عمل جراحی پلاستیک، مانند جراحی بینی باید در مطب شخصی یا بهترین کلینیک زیبایی در شیراز، با بهترین جراح بینی در شیراز مشورت کنید. در طول مشاوره، بهترین جراح بینی در شیراز، آناتومی فعلی بینی شما را ارزیابی کرده و در مورد نتیجه مورد نظر شما صحبت خواهد کرد. آناتومی طبیعی بینی و نتایجی که می خواهید به دست آورید به بهترین جراح بینی در شیراز کمک می کند تا تعیین کند آیا روش برای شما سودمند است یا خیر.

برای اطمینان از این که جراحی بینی، بهترین نتیجه ممکن را به همراه خواهد داشت، بهترین جراح بینی در شیراز، ارزیابی جامعی از چهره شما انجام خواهد داد که شامل ثبت عکس های دیجیتال و تصویربرداری رایانه ای می شود، تا مشخص شود چگونه آناتومی بینی شما می تواند تغییر کند تا نتایج دلخواه را به شما بدهد. بهترین جراح بینی در شیراز بیماران را تشویق می کند، عکس هایی از بینی هایی که دوست دارند یا می خواهند شبیه‌ آن را داشته باشند، همراه خود بیاورند.

فرایند جراحی بینی

اگر بهترین جراح بینی در شیراز تشخیص دهد که شما کاندید جراحی زیبایی بینی هستید، برای اطمینان از سلامت عمومی خود، قبل از انجام جراحی باید یک معاینه ی کامل پزشکی داشته باشید. از این رو، بهترین جراح بینی در شیراز از شما می خواهد آزمایش های تشخیصی مانند تست خون، ادرار و … را در بهترین آزمایشگاه در شیراز انجام دهید و نتایج را به او ارائه دهید.

رینوپلاستی شامل بیهوشی عمومی است، بنابراین بهترین جراح بینی در شیراز مطمئن می شود که بیماران هیچ مشکل زمینه ای که می تواند باعث بروز عوارض شود، نداشته باشند. جراحی بینی برای افراد سیگاری توصیه نمی شود، زیرا منجر به عوارض ترمیم زخم می شوند. به همین دلیل است که بهترین جراح بینی در شیراز از افراد متقاضی جراحی بینی می خواهد، از دو ماه تا یک سال قبل از جراحی، سیگار کشیدن را ترک کنند. برای به حداقل رساندن خونریزی بیش از حد، باید دو هفته قبل از عمل، مصرف آسپرین، داروهای ضد التهاب، الکل و داروهای گیاهی را نیز متوقف کنید.

2. جراحی

جراحی بینی با بیهوشی عمومی انجام می شود. بهترین جراح بینی در شیراز از دستگاه معاینه میکروسکوپی 3.5X برای ارائه دقیق ترین و متقارن ترین نتایج استفاده می کند. در طول این عمل، یک برش محتاطانه در داخل بینی ایجاد می‌شود و سپس پوست به آرامی به عقب برمی‌گردد تا بهترین جراح بینی در شیراز به استخوان و غضروف دسترسی پیدا کند. سپس، بهترین جراح بینی در شیراز، استخوان و غضروف را با توجه به نتایج دلخواه شما تغییر می دهد.

فرایند جراحی بینی

تغییرات ممکن است شامل تغییر شکل غضروف و تراشیدن استخوان برجسته باشد. بیمارانی که مشکلات تنفسی دارند، ممکن است نیاز به صاف کردن سپتوم انحرافی خود نیز داشته باشند. پس از تکمیل تغییرات و جراحی توسط بهترین جراح بینی در شیراز، پوست به آرامی در جای خود قرار می گیرد و برش ها بسته و بخیه می شوند. کل این مرحله می تواند بین سه تا پنج ساعت طول بکشد.

3. بهبود

بهترین جراح بینی در شیراز از یک رویکرد ظریف و ملایم استفاده می کند، تا اطمینان حاصل شود دوران بهبودی بعد از جراحی بینی شما، تا حد ممکن بدون درد و ساده پیش خواهد رفت. بهترین جراح بینی در شیراز برای اکثر بیماران جهت کنترل هر گونه درد یا ناراحتی داروهایی مانند تایلنول را تجویز می کنند. در روزهای بعد از جراحی، اطراف بینی و چشم ها کبودی و تورم وجود خواهد داشت که برای پیشگیری از آن می توان از کمپرس سرد استفاده کرد. بسیاری از بیماران می توانند پس از هفته اول به محل کار خود بازگردند. همچنین، اجتناب از هر گونه ضربه به بینی در دوران نقاهت بسیار مهم است.

بهترین جراح بینی در شیراز، بینی شما را با یک آتل سبک وزن به خانه می فرستد تا شکل جدید بینی را در حین بهبود، حفظ کند. همچنین، ممکن است اسپلینت های بینی (تامپون داخلی) برای محافظت از سپتوم استفاده شوند. این اسپلینت ها معمولاً بعد از هفته ی اول برداشته می شوند. از سوی دیگر، امکان باقی ماندن مقداری تورم برای چند هفته وجود دارد. این بدان معناست که بیماران باید از ورزش یا انجام هر فعالیتی که ممکن است منجر به صدمه یا ضربه به بینی شود، اجتناب کنند. در نهایت، اکثر بیماران نتایج نهایی جراحی بینی خود را حدود سه تا چهار ماه پس از جراحی، مشاهده خواهند کرد.

فرایند جراحی بینی

هزینه جراحی بینی

در بیشتر موارد، بیمه جراحی زیبایی بینی را پوشش نمی دهد. این به این دلیل است که شرکت های بیمه اغلب آن را یک عمل زیبایی و نه یک ضرورت پزشکی می دانند. اگر رینوپلاستی شما برای انحراف سپتوم باشد، برخی از ارائه دهندگان بیمه ممکن است شما را حمایت کنند. همیشه بهترین کار این است که مستقیماً با بهترین جراح بینی در شیراز مشورت کنید تا ببینید چه نوع پرداخت و بیمه ای را می پذیرد.

کلام آخر

جراحی بینی فقط برای رفع مسائل زیبایی نیست. در حالی که بسیاری از افراد برای بهبود ظاهر یا مشخصات صورت خود به دنبال جراحی زیبایی بینی هستند، برخی از بیماران می خواهند مشکلات عملکردی مانند انحراف سپتوم را حل کنند. چه با اهداف زیبایی و چه با هدف درمانی، اولین قدم در رسیدن به سلامت و نتیجه ی دلخواه انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز است؛ پزشکی که می تواند با هنر و علم خود چهره ای متقارن، زیبا و تنفسی راحت را برای شما به ارمغان بیاورد.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با  بهترین جراح بینی در شیراز آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

بهترین جراح بینی در شیراز در سال 1401 (لیست بهترین ها)

آخرین مطالب سایت