نیم پست
تماس با ما

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با عمل های ترمیمی یا ثانویه در اختیارتان قرار دهیم. امروزه اکثریت افراد به سمت اعمال زیبایی سوق داده می شوند و برای رسیدن به زیبایی هر چه بیشتر اقدامات مختلفی را انجام می دهند. نکته حائز اهمیت این است، در صورتی که نتیجه اعمال زیبایی این افراد با تصورات ذهنی خویش مغایرت داشته باشد، ناگزیر اقدام به عمل ثانویه یا ترمیمی می زنند، بر همین اساس انجام جراحی ترمیمی نیز مانند هر جراحی نکات خاص خود را دارد که در ادامه توضیحات کامل تری راجع به این اقدامات ارائه می دهیم؛ از این رو به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

جراحی بینی ترمیمی و بهترین زمان انجام آن

جراحی بینی ترمیمی ممکن است به سادگی انجام پذیرد و یا به دنبال برخی مشکلات به پیچیده ترین جراحی ها تبدیل شود. از این رو نوع سادگی و پیچیدگی عمل در زمان مشاوره با بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان مشخص می شود. جراح مورد نظر با در نظر داشتن برخی عوامل همچون خصوصیات پوست بینی و کیفیت مجراهای بینی، شدت تخریب بینی که در جراحی اولیه رخ داده و همچنین مقدار تیغه بینی که برداشته می شود، نوع عمل ترمیمی و مدت زمان آن را تخمین می زند.

با توجه به این که جراحی بینی ترمیمی جزء جراحی های پیچیده یا نیمه پیچیده به حساب می آید، از این رو؛ نمی توان آن را بدون دلیل انجام داد و باید ایرادات اساسی در جراحی اولیه وجود داشته باشد تا جراح معالج اقدام به انجام عمل ثانویه نماید. در صورتی که شخص دارای شرایطی از قبیل: نامتقارن شدن سوراخ های بینی، کوچک شدن بیش از حد بینی، دفرمه شدن بینی، وجود گوشت اضافه بینی، مشکل در تنفس، وجود قوز بر روی بینی پس از عمل اولیه، کج شدن بینی، افتاده بودن نوک بینی، افراط در تغییر فرم بینی و … باشد، بهترین جراح بینی ترمیمی در ایران اقدام به انجام چنین عملی می کند.

بهترین زمان برای انجام جراحی بینی ترمیمی گذشت مدت زمان شش الی دوازده ماه از انجام جراحی اولیه می باشد، به این خاطر که در طی این مدت زمان تورم و ضایعات موجود در بینی کاملا از بین می رود و بینی شکل نهایی خودش را به دست می آورد. بنابراین پس از گذشت 6 الی 12 ماه از عمل اولیه‌ خود در صورتی که از شکل نهایی آن و یا ایرادات و مشکلات داخلی آن دچار تردید شدید، بهتر است نزد جراح معالجه خویش بروید و اقدام به عمل بینی ثانویه نمایید.

جراحی بینی ترمیمی و بهترین زمان انجام آن

روش های شناسایی بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان

همانطور که می دانید، جراحی بینی بسیار جراحی حساس و مهم می باشد و در صورتی که با مشکل مواجهه شود و نیاز به عمل ثانویه داشته باشد؛ باید نسبت به جراح موردنظر بسیار دقت نمود و در نظر داشت که جراحی ثانویه از جراحی اولیه حساس تر می باشد و نمی توان آن را توسط هر جراحی انجام داد. بنابراین شناسایی و یافتن بهترین جراح جزء اولویت های انجام عمل بینی محسوب می شود.

به منظور کمک رسانی به شما عزیزان در این مقاله ابتدا معیارهای مناسب برای انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان را ارائه می دهیم و سپس برخی از راه ها و روش های شناسایی جراح موردنظر را ذکر می کنیم تا به کمک آن ها به هدف خویش سریع تر دست یابید. برخی از معیارها و ملاک های انتخاب بهترین جراح بینی عبارتند از:

 • اولین نکته ای که باید دقت کنید، این است که جراح بینی دارای شماره نظام پزشکی باشد و کلیه خدمات قابل ارائه را تحت نظر وزارت بهداشت و درمان انجام دهد و به اصول اخلاقی پایبند باشد.
 • رعایت اصول بهداشتی بسیار تاکید شده و بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان باید این نکتهرا جزء اولویت های خود بداند تا از بروز عوارضی همچون عفونت جلوگیر یبه عمل آورد.
 • جراحی را جزء بهترین ها می دانیم که از سطح دانش بالایی برخوردار باشد و همواره در یافتن مطالب علمی بیشتر و کسب روش های نوین‌ برای انجام اعمال زیبایی و درمانی باشد.
 • مطب و یا کلینیک در حال فعالیت بهترین جراح بینی در اصفهان باید در مکانی نزدیک به مرکز شهر باشد تا رفت و آمد به آن به آسودگی صورت گیرد.
 • باید از تجربه و سابقه درخشانی برخوردار باشد و دارای نمونه کارهای قبلی بسیار متعددی باشد تا پیش از عمل و در زمان مشاوره آن ها را به مراجعین نشان دهد.
 • یکی دیگر از مهم ترین معیارهای انتخاب بهترین جراح این است که از به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات و همچنین دستگاه های پزشکی در راستای انجام اعمال مختلف بینی بهره جوید.

پس از این که معیارها را شناختید؛ حال نوبت آن رسیده تا روش های شناسایی جراح بینی را بدانید و به کمک آن ها بهترین انتخاب را در کوتاهترین زمان انجام دهید. برخی از این روش های شناسایی به شرح زیر می باشد:

 • با بروزرسانی تکنولوژی و انجام کلیه فعالیت ها به کمک فضای مجازی، یافتن بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان نیز به کمک فضای مجازی بسیار آسان تر و ساده تر خواهد بود.
 • معمولاً بهترین پزشکان در سازمان نظام پزشکی عضو می باشند و بر همین اساس می توان با جستجو در سایت نظام پزشکی با بهترین های جراح بینی آشنا شد.
 • امروزه به دنبال روی آوردن اکثریت افراد به انجام جراحی زیبایی بینی، به راحتی می توان از این افراد که در میان اطرافیان و آشنایان خود نیز هستند، سوالاتی را به جراح معالج خویش پرسید و اطلاعات موردنیاز را کسب نمود.
 • روش آخر که تضمین شده است، این می باشد که از پزشک عمومی و یا پزشک خانوادگی خود در رابطه با بهترین جراح بینی اطلاعاتی کسب کرد.

در ادامه لیستی از بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان را ارائه داده ایم تا در صورت نیاز، به آن ها مراجعه نمایید و آرزومندیم مطالب گفته شده برای شما عزیزان سودمند واقع شود. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و جویای جراح بینی ترمیمی می باشید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

دکتر مهرداد ادیب پارسا

دکتر مهرداد ادیب پارسا

دکتر مهرداد ادیب پارسا متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان در سال 1372 با اخذ مدرک پزشکی عمومی از بهترین دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل شدند. دکتر ادیب پارسا دوره تخصصی جراحی عمومی خود را نیز در بهترین دانشگاه علوم پزشکی در سال 1379 به اتمام رساندند و در نهایت در سال 1396 مدرک فوق تخصصی خود را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی از آن خود کردند.

دکتر مهرداد ادیب پارسا یکی از بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان به حساب می آیند که در راستای ارتقای سطح علمی خویش از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و همواره در صدد دستیابی به روش های نوین و به روز دنیا برای انجام اعمال زیبایی و درمانی کوشش می نمایند. برخی از خدمات قابل ارائه دکتر ادیب پارسا به شرح زیر می باشد:

 خدمات:

 • جراحی بینی زیبایی یا رینوپلاستی
 • جراحی بینی ترمیمی
 • انجام انواع جراحی های پلاستیک و زیبایی و ترمیمی
 • انجام انواع جراحی های عمومی

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه، روبروی درب شمالی دانشگاه، جنب پل هوایی عابر پیاده، ساختمان پردیس یک، طبقه سوم، واحد 133

شماره تماس: 03136210080

دکتر محمدرضا آیتی

دکتر محمدرضا آیتی

دکتر محمدرضا آیتی متخصص جراح گوش و حلق و بینی و فوق تخصص رینولوژی می باشند. ایشان پس از سپری کردن دوره متوسطه، اقدام به اخذ مدرک پزشکی نمودند و دوره پزشکی عمومی خود را در بهترین دانشگاه علوم پزشکی پشت سر گذاشتند. دکتر محمدرضا آیتی دوره تخصصی خود را در زمینه گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی ایران سپری نمودند.

دکتر محمدرضا گیتی پس از اخذ مدارک مربوطه اقدام به ارائه خدمات زیبایی درمانی نمودند و بیش از 9500 جراحی زیبایی بینی را به نتیجه موفق رساندند. بر همین اساس دکتر محمدرضا آیتی را می توان یکی از بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان به شمار آورد به این سبب که در راستای جلب رضایت عموم مردم تمام سعی خود را به کار می برند تا مراجعین با رضایت قلبی خویش، اقدام به عمل جراحی توسط ایشان نمایند.

خدمات:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی
 • انجام جراحی های مرتبط با سر و گردن
 • انجام انواع جراحی های بینی و جراحی بینی ترمیمی

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، مجتمع پارسیان، طبقه دوم، واحد 404

شماره تماس: 03136272559

دکتر علیرضا مومنی

دکتر علیرضا مومنی

دکتر علیرضا مومنی متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدرک پزشکی عمومی در راستای ارتقای سطح علمی خویش تلاش نمودند و دوره تخصصی خود را در زمینه گوش و حلق و بینی در بهترین دانشگاه علوم پزشکی آغاز نمودند و در نهایت مدارک تخصصی گوش و حلق و بینی را نیز از آن خود  کردند.

دکتر علیرضا مومنی یکی از بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان به حساب می آیند، به این خاطر که در کارنامه عملی خود عمل های بسیار زیادی را به نتیجه موفق رسانده اند و کلیه مراجعه‌کنندگان ایشان از اخلاق و رفتار و همچنین مهارت بسیار بالای دکتر مومنی رضایت کافی را دارند.

خدمات:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی
 • انجام انواع جراحی پلاستیک صورت، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی، جراحی زیبایی بینی و جراحی درمانی بینی
 • جراحی بینی ترمیمی، پروتز چانه و پروتز گونه، تزریق چربی به صورت

آدرس: اصفهان، آمادگاه بعد از هتل عباسی، مجتمع گلدیس، ورودی اول، طبقه سوم، پلاک 135

شماره تماس: 03132239468 – 03132239469

دکتر فهیمه بیاتی

دکتر فهیمه بیاتی

دکتر فهیمه بیاتی متخصص جراحی گوش حلق بینی و سرو گردن می باشند که در سال 1356 در شهر اصفهان دیده بر جهان گشودند. دکتر بیاتی در سال 1374 در رشته پرشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدند و سپس در آزمون جامع انترنی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رتبه اول را از آن خود کردند. ایشان در سال 1383 در دانشگاه علوم پزشکی یزد در رشته تخصصی حلق و گوش و بینی پذیرفته شدند و در سال 1387 با کسب مقام اول کشوری در بورد شفاهی و مقام چهارم کشوری در بورد کتبی کشور، دانشنامه تخصصی جراحی گوش حلق بینی و سرو گردن را دریافت نمودند.

دکتر بیاتی یکی از بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان به حساب می آیند که سابقه ای بیش از ده سال در زمینه انجام انواع جراحی های مرتبط با گوش و حلق و بینی دارا می باشند و لازم به ذکر است، بیشترین تمرکز دکتر بیات بر روی جراحی صورت خصوصا جراحی زیبایی بینی می باشد.

خدمات:

 • جراحی بینی ترمیمی و جراحی بینی اولیه، جوانسازی پوست
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی، لیفت صورت با نخ، تزریق بوتاکس
 • تزریق ژل، جراحی درمانی و جراحی افتادگی پلک
 • جراحی افتادگی ابرو، جراحی لوزه، باز کردن مجاری اشکی
 • جراحی سینوس، جراحی توده گردن، درمان خروپف و برداشتن خال

آدرس: اصفهان، شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی دو غربی، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقـه سوم، واحد 32

شماره تماس: 03145278716 – 03145270921

دکتر حمیدرضا سهرابی

دکتر حمیدرضا سهرابی

دکتر حمیدرضا سهرابی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان در سال 1369 دوره پزرشکی عمومی خود را در بهترین دانشگاه علوم پزشکی آغاز نمودند و سپس در سال 1376 مدارک موردنیاز پزشکی عمومی را اخذ کردند. دکتر سهرابی در سال 1380 در رشته گوش و حلق و بینی پذیرفته شدند و در نهایت چهار سال پس از آن، یعنی در سال 1384 بورد تخصصی گوش و حلق و بینی را اخذ نمودند.

دکتر حمیدرضا سهرابی یکی از بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان به شمار می روند که دوره تکمیلی جراحی پلاستیک بینی و آندوسکوپی پیشرفته سینوس را در تهران پشت سر گذاشتند و در سال 1390 لوح پزشک نمونه را از آن خود نمودند. دکتر حمیدرضا سهرابی فعالیت های پژوهشی و علمی متعددی را انجام داده اند که برخی از این فعالیت ها شامل: عضویت در هیئت مدیره انجمن گوش و حلق و بینی اصفهان، عضویت ثابت و رسمی انجمن جراحان بینی آمریکا و عضویت در  هیئت مدیره انجمن جراحان بینی اصفهان و … می باشد.

خدمات:

 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • انجام جراحی پلک یا بلفاروپلاستی و جوانسازی
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی
 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی و جراحی ترمیمی بینی

آدرس: اصفهان، چهارراه توحید . طبقه فوقانی بانک ملت

شماره تماس: 03136274746

دکتر علی علوی راد

دکتر علی علوی راد

دکتر علی علوی راد متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سپری کردند و مدرک تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ نمودند. دکتر علی علوی راد پس از اخذ مدرک تخصصی خویش، دوره فوق تخصصی خود را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی در دانشگاه علوم پزشکی ایران آغاز کردند و در نهایت مدارک مربوطه را اخذ نمودند.

دکتر علی علوی راد در دانشگاه علوم پزشکی به مدت چهارده سال سابقه عضویت در هیئت علمی و تدریس  را دارند و دوره های تکمیلی متعددی را در کشورهای مختلفی همچون: آمریکا، اروپا، کانادا و کشورهای آسیایی پشت سر گذاشته اند و از بنیانگذاران مرکز جراحی پلاستیک و لیزر اسپادانا می باشند. دکتر علی علوی راد یکی از بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان محسوب می شوند که در راستای افزایش دانش و به روز رسانی علم خویش بسیار کوشا می باشند و به روز ترین روش ها را در انجام جراحی ها به کار می برند.

 خدمات:

 • جراحی بینی زیبایی و درمانی و جراحی بینی ترمیمی
 • اصلاح فرم بینی به روش های مختلف
 • جراحی های زیبایی سینه، جراحی چانه، جراحی زیبایی شکم
 • انجام تمامی جراحی های زیبایی و درمانی صورت، تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی پلک و بالا کشیدن ابرو، جراحی زیبایی گوش برجسته

آدرس: اصفهان، میدان آزادی (دروازه شیراز)، نبش هزار جریب، مجتمع سپهر، واحد 24

شماره تماس: 03136682833 – 03136698853

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور فوق تخصص جراحی پلاستیک و متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان در سال 1367 در کنکور سراسری رتبه تک رقمی پنج کشوری را از آن خود نمودند. دکتر جعفری پور دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری نمودند و با موفقیت مدرک پزشکی را از آن خود کردند.

دکتر مسعود جعفری پور یکی از بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان محسوب می شوند که در آزمون پره انترنی رتبه اول کشوری را اخذ کردند و از طرف ریاست دانشگاه نیز تقدیرنامه ای را دریافت نمودند. دکتر جعفری پور مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت کردند و دارای بورد تخصصی نیز می باشند. ایشان از دانشگاه هاروارد آمریکا با اخذ مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک صورت فارغ التحصیل شدند.

خدمات:

 • جراحی ترمیمی لب شکری و شکاف کام
 • تزریق بوتاکس و تزریق چربی، لیفت صورت و گردن
 • جراحی بینی یا رینوپلاستی و جراحی بینی ترمیمی، اصلاح فرم بینی با لیزر
 • جراحی برداشتن خال گوشتی و سطحی، لیزر موهای زائد صورت و بدن
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • از بین بردن جای زخم قدیمی، اسکار و جای جوش با روش لیزر
 • پروتز چانه، پروتز فک، پروتز لب، پروتز گونه و پروتز چانه، تزریق ژل و فیلر

آدرس: اصفهان، خیابان توحید جنوبی، چهارراه پلیس، مجتمع ژیوار، طبقه دوم

شماره تماس: 03131312355 – 09134336787

هدف از انجام جراحی بینی ترمیمی

هدف اصلی افراد از انجام جراحی زیبایی بینی دستیابی به ظاهری زیباتر و رفع مشکلات تنفسی و جذابیت بیشتر می باشد؛ بنابراین در صورتی که هریک از این اهداف به درستی پیش نرود و یا جراحی بینی اولیه با مشکل روبرو شود، فرد ناخواسته نیازمند جراحی بینی ترمیمی می شود. نکته ای که در رابطه با جراحی بینی ترمیمی بسیار حائز اهمیت است، این است که این جراحی حتماً باید شش الی دوازده ماه پس از عمل بینی اولیه گذشته باشد تا مشکلی در روند جراحی پیش نیاید.

برخی از هدف هایی که در جراحی زیبایی بینی ترمیمی مدنظر افراد می باشد شامل این است که: معمولاً افراد جراحی بینی را با هدف ایجاد تقارن بینی، از بین بردن کجی بینی، رفع مشکلات تنفسی، از بین بردن انحراف بینی و یا جاسازی درست غضروف بینی انجام می دهند و در صورتی که این اهداف در عمل اولیه نتیجه بخش نباشید، جراحی ثانویه پس از گذشت مدت زمان ذکر شده توصیه می شود.

بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان خاطر نشان می کند که این جراحی را به منظور تغییر شکل ظاهری بینی یعنی تغییر دادن باریک یا بزرگ بودن بیش از حد نوک بینی و همچنین برآمدگی های بینی پس از عمل اولیه انجام می دهد.

هدف از انجام جراحی بینی ترمیمی

توصیه های مهم پس از جراحی بینی ترمیمی

با توجه به این که جراحی بینی ترمیمی برای بار دوم انجام می شود و نسبت به عمل بینی اولیه حساس تر می باشد، از این رو مراقبت های پس از آن نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان در زمان مشاوره کلیه توصیه ها و نکات مراقبتی پیش و پس از جراحی را با شما در میان می گذارد و از حساس بودن این جراحی بسیار تاکید می نماید. برخی از این توصیه های مهم ایشان عبارتند از:

 • مصرف الکل و دخانیات را برای مدت زمانی کنار بگذارید.
 • باید از مواد غذایی نرم و له شده استفاده کنید.
 • از انجام فعالیت های سنگین و ورزش های دشوار بپرهیزید زیرا این عمل بسیار حساس تر می باشد.
 • میوه آناناس برای بهبودی بسیار تعریف شده است.
 • نحوه صحیح چسب زدن را یاد بگیرید و به درستی چسب را به بینی بزنید، ممکن است در جراحی اولیه چسب زدن را به درستی انجام نمی دادید.

کلام آخر

هدف اصلی افراد از انجام جراحی بینی یا رینوپلاستی، رفع مشکلات ظاهری و داخلی بینی و همچنین جذابیت و زیباسازی چهره می باشد؛ در صورتی که هر یک از این اهداف دچار مشکل شود و یا نتیجه پایانی باب میل شخص نباشد، می توان به کمک جراح زیبایی بینی به مقصود خویش دست یابد. از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان آشنا کند و اطلاعات موردنیازتان را ارائه دهد. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان در سال 1401 [لیست بهترین ها]

آخرین مطالب سایت