نیم پست
تماس با ما

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با بینی استخوانی در اختیارتان قرار دهیم. بینی افراد به صورت عمده به دو دسته متفاوت از قبیل: بینی گوشتی و بینی استخوانی تقسیم شده است که با توجه به مشخصات ظاهری آن می توان به نوع بینی پی برد. به عنوان مثال: بینی استخوانی از تیغه غضروفی محکمی ایجاد شده و دارای استخوان و غضروف بسیاری در زیر پوست می باشد. بینی گوشتی کاملاً برعکس بینی استخوانی می باشد؛ به طوری که بینی گوشتی پوست ضخیمی دارد و از غضروف بسیار ضعیف و نازکی برخوردار می باشد.

جراحی بینی استخوانی چیست؟

جراحی بینی استخوانی به دو روش کاملا مجزا توسط جراح متخصص انجام می شود که ایشان با در نظر داشتن شرایط بیمار و نوع مدل انتخابی یکی از این دو تکنیک را بر روی بینی فرد اجرا می کند. روش های انجام بینی شامل: روش باز و بسته می باشد که تکنیک باز: همانطور که از نام این روش مشخص است، به صورت کاملا باز صورت می گیرد و علاوه بر برش های داخلی، در قسمت کلوما نیز برش هایی طبق صلاح دید جراح مذکور زده می شود. اما روش بسته: کاملا متفاوت با روش باز است و هیچ گونه برشی قابل مشاهده نیست و تمامی برش ها درون بینی ایجاد می شود.

بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان در زمان مشاوره ابتدا نوع بینی فرد را مورد شناسایی قرار می دهد و در صورتی که بینی فرد دارای خصوصیاتی همچون: دارنده ارتفاع کوتاه و یا بلند بینی، شکستگی بینی، انحراف دربخش تیغه بینی، پوست نازک در سر بینی و همچنین باریک بودن نوک بینی و …  باشد اقدام به عمل بینی استخوانی می نماید

از معایب بینی استخوانی می توان به محکم بودن تیغه غضروفی آن اشاره کرد، تیغه غضروفی محکم به این خاطر جزء معایب محسوب می شود؛ زیرا در صورتی که فرد دچار مشکل در تنفس شود و یا از انحراف بینی رنج ببرد، با توجه به محکم بودن تیغه غضروفی نفس کشیدن آن نیز مشکل تر خواهد بود.

جراحی بینی استخوانی چیست؟

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان

با توجه به نقش اساسی که جراح بینی استخوانی در روند جراحی ایفا می کند؛ باید در انتخاب آن بسیار محتاط بود و هیچ گونه ریسکی را نپذیرفت. بر همین اساس ابتدا باید به کمک روش های شناسایی، بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان را یافت و سپس به صورت حضوری به مطب ایشان مراجعه کرد.

همانطور که می دانید؛ روش های شناسایی جراح بینی متنوع می باشد و برخی از این روش ها شامل: تحقیقات محلی و پرس و جو از افرادی که پیش از این جراحی بینی را انجام داده اند، جستجو در گوگل و همچنین با مراجعه به بهترین بیمارستان دولتی در ایران می توان جراح مورد نظر را یافت.

حال نکته حائز اهمیت این است که جدا از روش های شناسایی بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان باید معیار هایی را در نظر داشت تا طبق آن ها و به کمک روش های شناسایی بهترین انتخاب را نمود، از این رو برخی از معیارها و ملاک هایی که در انتخاب بهترین جراح بینی در اصفهان شما را یاری می رساند عبارتند از:

 1. جراح بینی باید دارای شماره نظام پزشکی باشد و تحت نظر وزارت بهداشت و درمان به انجام جراحی ها بپردازد.
 2. جراحی جزء بهترین ها محسوب می شود که از سطح دانش بالایی برخوردار باشد و همواره از نوین‌ترین روش ها در انجام جراحی ها بهره جوید.
 3. بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان جراحی می باشد که از اصول اخلاقی ویژه ای برخوردار باشد و سلامتی افراد را به مسائل مالی ترجیح دهد.
 4. باید از تجربه و سابقه درخشانی برخوردار باشد و دارای نمونه کارهای متعددی باشد.
 5. یکی دیگر از مهم ترین معیارهای انتخاب بهترین جراح این است که از به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی در راستای انجام اعمال مختلف بینی استفاده نماید.

در ادامه لیستی از بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان را ارائه داده ایم تا در صورت نیاز، به آن ها مراجعه نمایید و آرزومندیم مطالب گفته شده برای شما عزیزان سودمند واقع شود. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و جویای جراح بینی استخوانی می باشید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح بینی استخوانی در تهران مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند که در سال 1355 در شهر اصفهان دیده بر جهان گشودند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت به اتمام رساندند و سپس اقدام به اخذ مدرک تخصصی جراحی عمومی نمودند. دکتر بابایی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستيک و زیبایی را اخذ کردند.

دکتر بابایی به مدت دو سال در مناطق محروم اروميه و دو سال هم در نور آباد ممسنی خدمت رسانی نمودند. ایشان از سال 1391 استاديار بخش جراحی پلاستيک دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می باشند و یکی از بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان به حساب می آیند و برخی از خدمات قابل ارائه ایشان عبارتند از:

خدمات:

 • جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی
 • ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم و پروتز چانه
 • لیپوماتیک بازو، لیپوماتیک ران و لیپوماتیک باسن
 • لیپوساکشن، لیپولیزر، پروتز باسن، پروتز سینه، جراحی زیبایی پلک
 • لیفت سینه، ژنیکوماستی، ماموپلاستی و لیفت صورت

آدرس: اصفهان، خیابان شریعتی روبروی بیمارستان شریعتی، مجتمع فراز، واحد 102

شماره تماس: 09105759113

دکتر محمدرضا شیروانی

دکتر محمدرضا شیروانی

دکتر محمدرضا شیروانی فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی می باشند که دارای بورد فوق تخصصی نیز هستند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت هر چه تمام‌تر در بهترین دانشگاه سپری کردند و سپس اقدام به اخذ مدرک تخصصی خود نمودند.

دکتر شیروانی در سال 1375 در آزمون جامع علوم پایه رتبه دوم را از آن خود کردند و فعالیت های علمی و آکادمیک بسیاری را از سال 1392 تاکنون انجام داده اند و برخی از این فعالیت ها شامل: عضویت در انجمن جراحان پلاستیک ایران و فعالیت در مراکز مختلف دانشگاهی و … می باشند. لازم به ذکر است، ایشان یکی از بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان محسوب می شوند که خدمات خصوصی بسیاری در زمینه های متعدد ترمیمی و زیبایی با بیش از هفت هزار عمل جراحی را به انجام رسانده اند.

خدمات:

 • رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی
 • انجام لیزر زیبایی، تزریق چربی، لیپوساکشن
 • جراحی زیبایی فک، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • جراحی زیبایی سینه و جراحی زیبایی پلک و ابرو

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، روبروی بانک سامان، نبش کوچه 25، مجتمع گلدیس، طبقه چهارم، واحد شانزده

شماره تماس: 03117122836

دکتر محمد مهدی طرزی

دکتر محمد مهدی طرزی

دکتر محمد مهدی طرزی متخصص جراحی زیبایی بینی و یکی از بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان به شمار می روند. ایشان در سال 1369 در کنکور سراسری رتبه دو رقمی 42 را از آن خود کردند و اقدام به اخذ مدرک پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند. دکتر طرزی دوره پزشکی عمومی خود را در شهر اصفهان به پایان رساندند و سپس در دانشگاه علوم پزشکی شیراز دوره تخصصی جراحی زیبایی و گوش و حلق و بینی را سپری نمودند.

دکتر محمد مهدی طرزی پس از فارغ التحصیلی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اراک شدند و  در این میان به طبابت و انجام انواع جراحی های زیبایی و درمانی نیز می پرداختند. ایشان به سبب این که کلیه فعالی های خود را در جهت جلب رضایت عموم مردم انجام می دهند، از یان رو جزء بهترین ها در زمینه جراحی بینی محسوب می شوند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی و جراحی زیبایی بینی و تزریق چربی
 • پیلینگ، لیفت صورت بدون جراحی، مراقبت از پوست
 • لیپوساکشن یا لیپوماتیک صورت، پروتز چانه، جراحی ترمیمی بینی
 • لیفت صورت، لیفت گردن، لیفت ابرو و پیشانی و لاغر کردن صورت
 • از بین بردن چین و چروک دور چشم، لیفت صورت بدون جراحی
 • کشیدن پوست صورت، تزریق بوتاکس و دیسپورت، لایه برداری پوست با لیزر
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی و جراحی پلک آسیایی

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، مقابل شرکت زمزم، کوی کاویان، مجتمع پزشکی کوه نور، واحد 21

شماره تماس: 03136205826

دکتر علیرضا پورصیرفی

دکتر علیرضا پورصیرفی

دکتر علیرضا پورصیرفی دارای بورد تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدرک پزشکی عمومی؛ در آزمون دستیاری رشته جراحی گوش، گلو و بینی پذیرفته شدند و موضوع پایان نامه دکتر پورصیرفی در مورد تاثیر یکی از تکنیک های جراحی پلاستیک بینی (رینوپلاستی) بوده است که با موفقیت پشت سر گذاشتند.

دکتر علیرضا پورصیرفی در کنگره ها و سمینار های جراحی پلاستیک بینی و صورت بسیاری در داخل و خارج از کشور حضور فعال و گسترده داشتند و تاکنون چندبار جهت سخنرانی و ارائه مقاله در این کنگره ها دعوت شده اند. نکته حائز اهمیت راجع به دکتر پورصیرفی این است که ایشان به سبب سابقه درخشانی که در زمینه جراحی پلاستیک بینی داشته اند و بیش از پنج هزار جراحی رینوپلاستی را انجام داده اند، از این رو جزء بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان به شمار می روند.

خدمات:

 • جراحی چانه و جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
 • جراحی بینی یا رینوپلاستی (جراحی بینی طبیعی، جراحی بینی فانتزی، بینی ترمیمی، انحراف و غیر قرینگی بینی، فانتزی کردن بینی و جراحی بینی کج)
 • جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

آدرس: اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، روبروی کارخانه زمزم، مجتمع اداری ماکان دو،  طبقه اول، واحد سه

شماره تماس: 03136205630

دکتر علی علوی راد

دکتر علی علوی راد

دکتر علی علوی راد متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین یکی از بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان می باشند که روز تولد ایشان یکم شهریورماه برابر زادروز ابوعلی سینا، روز پزشک است. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذراندند و پس از آن مدرک تخصصی خویش را در زمینه جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ کردند. دکتر علی علوی راد مدرک فوق تخصصی خود را نیز در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی با موفقیت از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت نمودند.

از جمله فعالیت های علمی دکتر علی علوی راد این است که ایشان در دانشگاه علوم پزشکی به مدت چهارده سال سابقه عضویت در هیئت علمی و تدریس را دارند. دکتر علوی راد دوره های تکمیلی متعددی را در کشور آمریکا، اروپا، کانادا و کشورهای آسیایی پشت سر گذاشته اند و از بنیانگذاران مرکز جراحی پلاستیک و لیزر اسپادانا نیز می باشند.

خدمات:

 • انجام تمامی جراحی های زیبایی و درمانی صورت
 • جراحی های زیبایی سینه، جراحی چانه، جراحی زیبایی شکم
 • اصلاح فرم بینی به روش های مختلف و تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی پلک و بالا کشیدن ابرو و جراحی زیبایی گوش برجسته
 • جراحی بینی زیبایی  و درمانی استخوانی و گوشتی

آدرس: اصفهان، میدان ازادی دروازه شیراز، نبش هزار جریب، مجتمع سپهر، واحد 24

شماره تماس: 03136682833

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور فوق تخصص جراحی پلاستیک و متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان با موفقیت هر چه تمام تر در سال 1367 در کنکور سراسری رتبه تک رقمی پنجم کشوری را از آن خود نمودند. دکتر جعفری پور دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران پشت سر گذاشتند و در آزمون پره انترنی رتبه اول کشوری را کسب کردند

ایشان از طرف ریاست دانشگاه تقدیرنامه ای را هم دریافت نمودند. دکتر مسعود جعفری پور مدرک تخصصی خود را در زمینه گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ نمودند و دارای بورد تخصصی نیز می باشند. لازم به ذکر است، دکتر جعفری پور از دانشگاه هاروارد آمریکا با اخذ مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک صورت فارغ التحصیل شدند و ایشان را می توان از جمله بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان به حساب آورد.

خدمات:

 • از بین بردن جای زخم قدیمی، اسکار و جای جوش با روش لیزر
 • پروتز چانه، پروتز فک، پروتز لب، پروتز گونه و پروتز چانه
 • تزریق ژل و فیلر، تزریق بوتاکس و تزریق چربی
 • لیفت صورت و گردن، جراحی برداشتن خال گوشتی و سطحی
 • جراحی زیبایی و درمانی بینی یا رینوپلاستی، اصلاح فرم بینی با لیزر
 • لیزر موهای زائد صورت و بدن و جراحی ترمیمی لب شکری و شکاف کام
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی

آدرس: اصفهان، خیابان توحید، چهارراه پلیس، مجتمع ماکان سه، طبقه چهارم، واحد نوزده

دکتر سید حنیف اخوت

دکتر سید حنیف اخوت

دکتر سید حنیف اخوت متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن می باشند که در سال 1359 در شهر اصفهان متولد شدند. ایشان در سال 1377 به منظور تحصیل پزشکی عمومی وارد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شدند و با موفقیت مدارک مربوطه را از آن خود کردند. دکتر اخوت به کمک همکاری عده ای از دانشجویان و استادان کتابی را در راستای آموزش دانشجویان دوره ی بالینی پزشکی (کتاب بخش) در سال 1384 ترجمه و تالیف نمودند.

دکتر سید حنیف اخوت در سال 1386 در رشته تخصصی گوش و حلق و بینی با کسب رتبه دوم کشوری پذیرفته شدند و مدرک تخصصی خود را نیز از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت کردند. دکتر حنیف اخوت به عنوان دستیار ارشد مسئول سازماندهی آموزشی و درمانی دستیاران و انترن های دپارتمان گوش و حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدند و فعالیت های علمی بسیاری را نیز انجام داده اند، از این رو ایشان را می توان جزء بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان به حساب آورد.

خدمات:

 • عمل جراحی لیفت (بالا کشیدن) لب فوقانی
 • پولیپ سینوس، عمل تومور گردن، عمل زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)
 • عمل بیماری های حنجره (لارنگوسکوپی و لیزر)
 • جراحی زیبایی بینی استخوانی و بینی گوشتی، جراحی بینی ترمیمی

آدرس مطب: اصفهان، خیابان آمادگاه پزشکان، ورودی دوم، طبقه اول

شماره تماس: 03132227845

روند انجام بینی استخوانی

انجام عمل بینی استخوانی در هفت مرحله انجام می شود که این مراحل طبق گفته بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان به شرح زیر می باشد:

ابتدا با توجه به شرایط بیمار و تشخیص پزشک، بیمار را بیهوش و یا بی حس می نمایند، در صورتی که روش انجام عمل به صورت روش باز باشد؛ پس از این که ماده بیهوشی و یا بی حسی عمل کرد، در زیر تیغه بینی و اطراف بینی برش هایی زده می شود و پوست روی بینی کاملاً برداشته می شود تا روند جراحی به خوبی پیش رود. اما اگر روش جراحی به صورت بسته باشد؛ این برش ها در داخل بینی زده می شوند.

با توجه به این که قوز بینی های استخوانی به دنبال بزرگی استخوان بینی می باشند، جراح معالج استخوان اضافه را شکسته و می تراشد و در نهایت منجر به اصلاح شکستگی بینی می شود.

بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان در مراحل بعدی اصلاح نوک بینی و مشکلات ساختاری را به انجام می رساند و سپس کمک بخیه های جذب شونده یا معمولی برش های جذب شده را بخیه می زنند. لازم به ذکر است بخیه هایی که در روش بسته انجام می شود از نوع غیر جذبی هستند و در مدت زمان مشخصی بعد از جراحی نیاز است که جراح مورد نظر آن ها را بکشد.

روند انجام بینی استخوانی

توصیه های مهم قبل از انجام جراحی بینی استخوانی

بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان به منظور مطلوب سازی نتیجه عمل توصیه ها و نکاتی را در زمان مشاوره به به شما ارائه می دهد تا با رعایت آن ها به نتیجه دلخواه دست یابید. برخی از توصیه ها و نکات پیش از عمل بینی استخوانی عبارتند از:

 • جراحی بینی استخوانی در زمان مشاوره آزمایشاتی را تجویز می کند و باید در زمان قبل از عمل پاسخ آزمایشات را در اختیار داشته باشید تا به جراح مذکور ارائه دهید.
 • بسیار تاکید شده که به مدت دو هفته پیش از عمل بینی از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی و همچنین مصرف داروهای مسکن همچون ایبوپروفن جلوگیری به عمل آورید.
 • توصیه می شود در جلسه مشاوره؛ حساسیت ها و یا بیماری های خاصی که به آن دچار هستید و همچنین داروهایی که مصرف می نمایید را با جراح مورد نظر در میان بگذارید تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری به عمل آورید.
 • به منظور رعایت بهداشت توصیه می شود شب قبل از عمل بینی استخوانی به حمام بروید و نکات بهداشتی را رعایت نمایید.
 • بهتر است که شب قبل از جراحی بینی استخوانی شام سبک میل کنید و همچنین به مدت شش تا هشت ساعت قبل از عمل ناشتا باشید تا روند جراحی به خوبی پیش رود.

توصیه های مهم بعد از انجام جراحی بینی استخوانی

به منظور جلوگیری از بروز خطرات و عوارض پس از عمل بهتر است که به توصیه های جراح مورد نظر توجه نمایید و کلیه نکات ارائه شده را به طور دقیق تا زمان تعیین شده رعایت کنید تا بهترین نتیجه را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید. برخی از توصیه ها و اقدامات پس از عمل بینی استخوانی شامل موارد زیر می باشد:

 • برای این که بهترین نتیجه را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید الزامی است که کلیه توصیه های پزشک را جدی بگیرید و داروهای تجویز شده را در زمان معین مصرف نمایید.
 • به منظور کاهش کبودی ها بهتر است که به مدت 24 ساعت الی 48 ساعت از کمپرس سرد استفاده کنید.
 • از خیس شدن گچ بینی و مرطوب سازی پانسمان خودداری نمایید و برای تمیز کردن صورت خویش بهتر است که از دستمال مرطوب استفاده کنید.
 • بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان توصیه می کند تا برای مدتی از خوردن غذاهای جویدنی و سفت بپرهیزید و در عوض سوپ و سایر غذاهای آبکی را بیشتر مصرف نمایید.
 • آب کرفس در کاهش تورم و کبودی پس از عمل بسیار تاثیر گذار می باشد بنابراین مصرف آن را جدی بگیرید.
 • به منظور مطلوب سازی نتیجه سعی نمایید تا بیشتر استراحت کنید و بعد از انجام فعالیت های سبک و سنگین تا حد ممکن دوری نمایید و پس از گذشت دو هفته می توانید به زندگی روزمره خود ادامه دهید.
 • از وارد آوردن هرگونه ضربه و فشار به ناحیه بینی جداً خودداری کنید، همچنین بهتر است که در مکان های شلوغ نروید تا ریسک وارد شدن فشار بر روی بینی خود را به حداقل برسانید.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان آشنا کند، امیدواریم مطالب گفته شده برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد؛ در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که دارای بینی گوشتی هستید و در فکر یافتن جراح بینی گوشتی می باشید؛ به شما توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ما با عنوان بهترین جراح بینی گوشتی در ایران مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان در سال 1401 [لیست بهترین ها]

آخرین مطالب سایت