نیم پست
تماس با ما

بهترین مارک رژلب در ایران کدام است؟

رژلب یکی از مواد آرایشی است که بطور مداوام مورد استفاده و بسیار محبوب خانم ها می باشد. من بعنوان خانم سعی کردم اطلاعات مفیدی که از طریق مصاحبه با خانم های مختلف در مورد رژلب به دست اوردم در اختیار خانم هایی که علاوه بر زیباتر شدن سلامت عمومی بدن آنها مهمتر می باشد در اختیار قرار دهم

توصیه می کنم برای استفاده از رژلب اصلا سمت رژلب ها بی کیفیت و ارزان قیمت که در هر دکان و مغازه و دست فروشی یافت می شود نروید. چون این مواد آرایشی بعد از استفاده ی طولانی آسیب های جدی به لب های شما و همچنین سلامت عمومی شما را به خطر می اندازد، چون لوازم آرایشی بی کیفیت تاثیر نامطلوب خود را به مرور روی بدن شما می گذارد.

رژلب بدون سرب

یکی از نکاتی که در مورد رژلب باید به آن توجه کرد، عدم وجود سرب در مواد آرایشی می باشد، فرشته می گویید این روزها نمی توان به هر برندی اطمینان کرد چون به سراغ هر لوازم آرایشی که می روم کلی از رژلب خود تعریف می کند و آن را بعنوان رژلب بدون سرب معرفی می کند.

بنظر می رسد میزان اعتماد در بازار لوازم آرایشی بسیار پایین می باشد و این به خاطر وجود برندهای تقلبی در بازار و عدم وجود نظارت دقیق در این زمینه می باشد با این حال خانم ها باید هشیار باشند و مراکز معتبر ارائه خدمات بهداشتی در این زمینه را پیدا کنند.البته برندهای خارجی نیز در بازار وجود دارد که بسیار با کیفیت می باشد که اگر نگویم هیچ آسیبی به بدن وارد نمی کند می توان گفت کمترین آسیب را نسبت به سایر برندها وارد می کند. نیکو می گوید بنظرم مارک های معروف و خارجی اکثرا با کیفیت می باشد من شخصا مارک بورژوییس استفاده می کنم و از کیفیت آن بسیار راضی هستم. اوریف لم و هدی بیوتی هم بنظرم خوبه. ستایش میگه مای خوبه البته بعید میدونم با این اوضاع اصل آن در بازار موجود باشه.

انواع رژلب

امروزه رژلب ها دارای تنوع بالایی می باشد و انواع رژلب شامل:

۱-:رژ جامد

۲- رژ مایع 

۳-رژ مخملی و مات

که می توان آنها در  بازار تهیه کرد.رژلب های مایع به علت سبک بودن و نرم کردن لب مورد علاقه بسیاری از خانم ها می باشد، همچنین این رژلب باعث براق شدن بیشتر لب ها می شود.

از نظر مصاحبه شوندگان کیفیت رژلب ها بسته به نوع آن در برندهای مختلف متفاوت می باشد ساناز می گویید رژلب مایع بورژوا بسیار عالی می باشد.چون هم فرانسویه ، بدون سربه، لب رو نرم می کنه و خیلی از کیفیتش راضی هستم. مریم میگه رژلب مایع مات اسنس بنظرم خیلی عالیه.مخملیش هم خوبه.از نظر فرناز رژ لب مات بیو بسیار عالیه چون ماندگاریش عالیه و تنوع رنگش خوبه و بدون سرب هست.

با توجه به صحبت های مصاحبه شوندگان می توان نتیجه گرفت که کیفیت از جمله مواردی هست که درانتخاب رژلب باید به آن توجه ویژه ای کرد و در موقع خرید رژلب فقط به قیمت و رنگ آن توجه نکنیم زیرا اگر نکته های مربوط به سلامت را از نظر دور نگه داریم می تواند در آینده آسیب های جدی به بدن خانم ها وارد کند که قابل جبران نباشد.

 

نام نویسنده : سارا تیاری

رژ لب


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

برند های رژلب

آخرین مطالب سایت