نیم پست
تماس با ما

چگونه اکستشن مژه را در منزل برداریم یا ریمو کنیم ؟

همانطور که میدانید برای اینکه بخواهید اکستنشن مژه انجام دهید ۲ ساعت باید زمان بگذارید و اکثر خانمها حاضرند این تایم رو صرف کنند و در عوض مژه های جذابی داشته باشند.

ترمیم اکستنشن مژه حدودا بین ۳ تا ۴ هفته بعد از انجام اولیه آن صورت میپذیرد و این کار هم مثل کاشت اولیه باید توسط یک اکستنشن کار مژه متخصص در سالن زیبایی انجام شود و حتی برای ریموو کردن و برداشتن اکستنشن نیز باید از مژه کار خود کمک بخواهید و خودتان به هیچ عنوان اقدام به برداشتن آنها نکنید.

حال مساله اینست اینروزها که کل جهان درگیر بیماری همگیر کرونا شده است و بیشتر سالنهای زیبایی تعطیل هستند ترمیم امکان پذیر نیست پس چگونه نسبت به دوام اکستنشن تا باز شدن سالنها و یا ریموو کردن و برداشتن مژه ها در منزل باید عمل کرد

نگهداری از اکستنشن مژه

اگر میخواهید مدت زمان بیشتر از ۳ تا ۴ هفته از اکستنشن مژه های خود محافظت کنید در هنگام شستشوی صورت خود از خیس شدن آنها جلوگیری کنید و یا بعد از شستشوی آنها حتما با یک دستمال تمیز و یا حوله به آرامی آنها را کاملا خشک کنید و به آرامی برس بکشید و سعی کنید از محلول های مخصوص پاک کردن آرایش چشم که ترکیبی روغنی دارند استفاده نکنید تا عمر اکستنشن مژه هایتان طولانی تر باشد.

و به طبع از دست زدن به چشمها و کشیدن مژه ها خودداری کنید که البته این کار به خاطر ایمنی در برابر بیماری کرونا نیز بسیار توصیه میشود.

آموزش برداشتن یا ریموو اکستنشن مژه

با اینحال قسمت دشوار مساله زمانی ست که مژه ها شروع به ریزش کرده اند و حالت نامناسبی به چشمها داده اند و در این شرایط شما میخواهید که از شر مژه هایی که تک و توک باقی مانده اند خلاص شوید حال چه باید کرد؟

اگر تصمیم به ترمیم مژه خود ندارید بهترین راه برای برداشتن اکستنشن این هست که بگذارید خودشان به مرور زمان و با رشد مژه های طبیعی خودتان بریزند اما اگر ظاهر آنها اذیتتان میکند و یا حس بدی دارید میتوانید از روغن زیتون استفاده کنید به این شکل که با یک گوش پاکن آغشته به روغن زیتون به قسمت انتهایی مژه ها چسب آنها را شل کنید و یا اینکه صورت خود را بخور آب گرم بدهید یک حوله روی سر خود بکشید و صورت خود را روی سک ظرف حاوی آب گرم که بخار دارد بگیرید البته همه ی اینکارها با یک بار انجام دادن نتیجه نمیدهند و شما مجبورید آنرا تکرار کنید.

البته چسبهای اکستنشن مژه بسیار قوی هستند پس انتظار نداشته باشید که به راحتی کنده شوند. به یاد داشته باشید اگر با دست مژه های مصنوعی را از مژه های طبیعی خود جدا کنید باعث آسیب زدن شکستگی مژه های طبیعی و یا کنده شدن آنها از ریشه میشوید و حالت بدتر آن اینست که امکان عفونت در قسمت انتهایی مژه و به طبع پلک چشم وجود دارد بنابراین به هیچ عنوان اقدام به کندن مژه ها نکنید

نام نویسنده : صبا شعبانی

اکستشن مژه

ریمو اکستشن مژه

برداشتن اکستشن مژه


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

برداشتن اکستنشن مژه

آخرین مطالب سایت