نیم پست
تماس با ما

مپ ها و پلانهای درست اکستنشن مژه برای مدل های مختلف چشم

پیدا کردن مدل اکستنشن مژه  مناسب شکل چشم هر فرد کار ساده ای نیست – هر صورت و جفت چشم به اندازه یک  DNA منحصر به فرد است و همچنین نیازها و سلیقه ی  هر مشتری نیز متفاوت و متنوع .
می دانیم که ممکن است پیچیده باشد – به ویژه هنگام انجام کار برای مشتریان جدید – بنابراین ما در اینجا هستیم تا روند انتخاب بهترین مپ و مدل اکستنشن مژه برای مدلهای مختلف چشم را  تجزیه و تحلیل کنیم.

1. چشمهای پف دار

مونولید یا چشم های کلاه دار  یا پف داره یکسره پلک های بدون چین است. بسته به اندازه پلک ، خط مژه می تواند زیر پلک ناپدید شود. مشتریانی که مونولید دارند به طور کلی مژه های صاف تری دارند. برای آنها ، مژه ای با حالت خمیده تر مانند L یا L + را انتخاب کنید. این پایه ها با پایه صاف و حلقه ای قابل توجه ، بدون  فشار آوردن به مژه های طبیعی ، چشم ها را زیباتر و بزرگتر  می کنند. 
2. چشم بادامی

 چشم های بادامی شکل متداول ترین شکل چشم است (مشتریان چشم بادامی تقریباً همیشه در جستجوی راه هایی برای بزرگتر نشان دادن چشمهایشان هستند). اکستنشن هایی با طول بلندتر در وسط چشم  ، چشم های بادامی را برای ظاهری روشن تر ، هوشیارتر و بیدار باز می کنند. برخی از مشتریان ممکن است بخواهند شکل طبیعی چشمهای خود را داشته باشند اما با طول مژه هایی بلندتر . برای این مشتری ها ، کت آی یا مپ چشم گربه ای  بهترین گزینه است. فر استاندارد C یا D برای شروع بهترین  است –  یک اکستنشن کلاسیک می تواند به ایجاد جلوه ای  طبیعی تر کمک کند ، در حالی که یک اکستنشن والیوم  روسی  چشمها را جذاب تر میکند .  

۳. چشم های گرد دارای “موهبت الهی” هستند و  به نظر می رسند که از سایر اشکال چشم بازتر و روشن تر به نظر می رسند ، اما با ارزیابی مناسب از صورت  مشتری می تواند با طولانی ترین طول مژه نزدیک به گوشه چشم خارجی  به کشیده تر شدن چشم کمک  کند ، ایجاد توهم شکل چشم بادامی. یک فر استاندارد B یا C برای بدست آوردن این ظاهر برای مشتریان چشم گرد کافی است. 
4. چشمهای عمیق 

کسانی که چشمانشان عمیق است ، به مژه های بلندتر و طولانی تری  احتیاج دارند . یک فر استاندارد و بلند J برای یک اکستنشن کامل سبک تر ، به جای یک اکستنشن پرحجم ، این کار را انجام دهید تا به چشم های باز و هوشیارتر برسید. فرهای  L یا L + می تواند جلوه زیبایی برای این چشم ها نیز ایجاد کند! 

5. چشمهای افتاده یا رو به پایین

مشتریانی که چشمانش رو به پایین است 
سعی کنید برای این مدل چشمها از مپ سنجابی و یا دال آی عروسکی استفاده کنید و گوشه های بیرونی چشم را از طول کوتاه تر مژه استفاده کنید تا حالت چشم ها رو به بالا کشیده شود.

نام نویسنده : صبا شعبانی

ارایش

ارایشگاه

مو

اموزش اکستنشن مژه

آموزش مژه

صبا شعبانی

اکستنشن مژه

مژه

ارایش چشم

خط چشم


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

اکستنشن مژه

آخرین مطالب سایت