نیم پست
تماس با ما

آموزش کاشت یا اکستنشن مژه کلاسیک و هیبریدی

کاشت مژه کلاسیک یا اکستنشن مژه کلاسیک نوعی اکستنشن مژه است که  برای پر پشت نشان دادن مژه توسط مژه کار در سالن های زیبایی انجام می شود.

چشم های شما در زیباتر نشان دادن صورت شما نقش مهمی دارد.زمانیکه شما زیباتر باشید احساس بهتری خواهید داشت و اعتماد بنفس بیشتری دارید.با کاشت مژه شما سطح تازه ای از اعتماد بنفس را تجربه خواهید کرد که هرگز قبلا تجربه نکرده اید.دوستان تان از زیبایی شما تعریف میکنند و اگر کمی منصف باشند به شم تبریک خواهند گفت.

اکستنشن مژه انواع مختلفی دارد و به روش های مختلفی انجام میشود.یکی از این روش ها اکستنشن مژه کلاسیک است .

اکستنشن مژه کلاسیک

اگر شما علاقه داشته باشید که زیبا ساده و طبیعی داشته باشید بهتر است از اکستنشن مژه کلاسیک استفاده کنید .در این روش در میان هر مژه طبیعی یک تار اکستنشن قرار میگیرد.به همین دلیل است که اکستنشن مژه کلاسیک طبیعی تر بنظر میرسد.و در نگاه اول تشخیص آن برای دیگران سخت است .

اگر برای اولین بار است که میخواهید از اکستشن مژه استفاده کنید به شما توصیه میکنم با اکستشن موژه کلاسیک شروع کنید.تا ببنید چقدر آنها را دوست دارید.بیش از دو تا سه هفته میتوانید از مژه های جدید خود لذت ببرید .و به شما توصیه میکنم که برای نگه داردی مژه خود بهتر است از شامپو بچه استفاده کنید.و در ادامه نکاتی را در این مقاله میخوانید تا بتوانید بهتر از اکستنشن مژه های خود مراقبت کنید.

کاشت یا اکستنشن مژه هیبریدی

اکستشن مژه هیبریدی  همانطور که از اسمش پیداست در این روش شما  میتوانید از ترکیب مژه های والیوم و مگا والیوم با مژه های کلاسیک روی چشم  استفاده کنید که البته میتوانید خلاق تر باشید و بجای استفاده از مژه ی کلاسیک مابین والیوم و مگا از فن بسته ی والیوم هم استفاده کنید
استفاده از روش هیبریدی بسیار جالب و زیبا خواهد بود و حالت طبیعی تری به کار شما میدهد و یکجور نامنظمی اندازه ها و حجم را به نمایش میگذارد یکی از نمونه های روش هیبرید میتوان به مدل پرطرفدار کیم کارداشیان اشاره کرد‎.

راه های مراقبت از اکستنشن مژه

۱-قبل از اکستشن مژه از سرویس بهداشتی استفاده کنید .شاید این نکته زیاد با اهمیت به نظر نرسد ولی توجه کنید حداقل ۳ ساعت باید مژه کار برای اکشتنشن به روی مژه های شما کار کند .و وقتی چشمان شما با لنت چسب پوشیده شده استفاده از سرویس بهداشتی واقعا سخت میشود.

۲-بعد از اکستنشن مطمین باشید که پاک کننده های آرایشی مناسبی در منزل دارید .پاک کننده های که حاوی روغن هستند مناسب برای اکستنشن مژه شما میباشند و آسیبی به آنها وارد نمیکنند.برعکس پاک کننده هایی که حوای PEG (Polyethylene Glycol,پلی اتیلن گلیکول) باشند که اغلب در پاک کننده های بدون روغن یافت میشود.میتوانند چسب مژه را از بین ببرند .

۳-طوری برنامه ریزی کنید که بعد از اکستنشن مژه قرار استخر یا هر نوع تفریحی که باعث میشود صورت شما خیس شود نداشته باشید .زیرا تا ۲۴ ساعت نباید اکستنشن مژه خیس شود.

۴-بعد از اکستشن مژه از ماساژ صورت خود داری کنید در نظر داشته باشید که کشید . مالش پوست صورت یا کشید پیش از حد می تواند عمر اکستنشن مژه شما را کوتاه کند .کار از محکم کاری عیب نمیکنه

5- از دست زدن یا مالش بیش از حد چشم خود داری کنید.

6- در دوران بارداری اکستنشن مژه نکنید.

7- دود سیگار و یا مواد مخدر میتواند تاثیر منفی در ماندگاری اکستشن مژه های شما داشته باشد.

8- سه روز قبل از پروید اگر اکستشن مژه انجام بدهید تاثیر منفی بر ماندگاری ان دارد بنابراین مطمین باشید بعد از این دوره اکستشن مژه انجام دهید .

9- در هنگام خوابییدن سعی کنید چشم های شما تماس کمتری با سطح داشته باشد.

اینها از جمله مواردی هستند که در ماندگاری مژه تاثیر به سزایی دارند.در بعضی موارد که ممکن است اکشتشن مژه های شما زمان کمتری دوام داشته باشد شاید فکر کنید که ایراد از کار اکستنشن کار است  اما اگر این اتفاق بعد از رعایت نکات بالا دوباره افتاد یعنی ریزش سریع داشتید آنگاه اکستنشن کار خود را عوض کنید. و البته به یاد داشته باشید کیفیت محصولاتی که استفاده میشود نیز در دوام زیبایی و سلامت چشم های شما بسیار موثر است.
تمامی موارد ذکر شده شامل کار لیفت و لمینیت مژه و ابرو هم میشود.
ضمنا با توجه به اینکه چشمها از اعضای بسیار حساس بدن هستند و وارد شدن کوچکترین آلودگی به آنها خطرات جدی را در پی دارد حتما از اکستنشن کار خود بخواهید قبل از شروع کار پنس برس و کلیه وسایل مصرفی را در حضور خودتان با الکل ضد عفونی کند و قبل از شروع کار دستها را نیز ضد عفونی کنند

 

تفاوت اکستنشن مژه کلاسیک , اکستنشن مژه والیوم ,اکستنشن مژه مگا والیوم

اکستنشن مژه کلاسیک 

اکستنشن مژه کلاسیک

نام نویسنده : صبا شعبانی

اکستنشن مژه کلاسیک

کاشت مژه کلاسیک

مژه

موژه

مژه مصنوعی

اکستنشن مژه هیبریدی


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

اکستنشن مژه کلاسیک و هیبریدی

آخرین مطالب سایت