نیم پست
تماس با ما

معرفی انواع مختلف شینون مو ( شینیون ساده , شینیون خطی , شینیون باز و نیمه باز

اولین سوالی که ممکن است به ذهن شما برسد این است از خود بپرسید که منظور از شینیون چیست؟

 شینیون به معنای جمع کردن موها به پشت سر و مدل دادن به آنها می باشد که  توسط وسایلی انجام میشود که به آن ابزار شینیون گفته میشود.مثل:سنجاق سر؛گیره مو؛کش مو؛تل؛تور……

براساس فرهنگهای مختلف مدل شینیونهای متفاوتی وجود دارد مثل شینیون های اروپایی ؛شینیون های عربی…..و شینیون ها انواع مختلفی دارند و برای هر کدام از تکنیکهای بخصوصی استفاده می شود که در این مطلب به بررسی انواع و تکنیکهای شینیون می پردازیم.

شینیون کلاسیک(ساده):

در این مدل شینیون معمولا از پروتزها و موهای اضافه استفاده نمی شود که آن هم بستگی که قد موهای مشتری داردکه بیشتر خانم هایی که مدلهای ساده مد نطر دارند این شینیون پیشنهاد میشود. که در مرحله اول موها را براشینگ میکنیم  و بعد اینکه وز موهارا کامل گرفتیم  موهای را تقسیم بندی کرده و با شانه پوش میدهیم که  تقسیم و پوش دادن کدام قسمت موی سر هم باز بستگی به مدل انتخابی مشتری دارد و در آخر با استفاده از تکنیکهای ماهرانه موهارا پشت سر جمع میکنیم و با سنجاق مو ثابت نگه می داریم.

 انواع شینیون:

شینیون کلاسیک

شینیون خطی

شینیون موهای کوتاه

شینیون بافت

شینیون خطی:

که انواع مختافی دارد مثل:

1- شینیون حرارتی

2- شینیون باز

3- شینیون نیمه باز

شینیون خطی یکی از جذاب ترین مدلهای شینیون می باشد که اگر می خواهید مدل مویی شیک و متفاوت را تجربه کنید از این مدل شینیون استفاده کنید.

در شینیون خطی حرارتی از سشوار, بابلیس , دستگاه ویو , اتومو برای فرم دهی موها استفاده میشودکه در این نوع شینیون از سنجاق سر خیلی کم استفاده می شود و موها در دسته های ورقه ای ظریف حالت داده می شوند.

شینیون باز و نیمه باز:

این مدل شینیون برای خانم هایی استفاده میشود که موهای بلندی دارند. شینیون نیمه باز جذابیت خاصی به موها میدهد در شینیون نیمه باز قسمتی از موها بصورت نیمه فرم داده می شود و باقی مانده موها رو شانه و در اطراف آن پخش می شود.

مدل شینیون باز برای خانم هایی که مدل موهای لخت  یا  فر  دارند پیشنهاد می شودکه بهتر است خانم ها بیشتر در فصل سرد این مدل را انتخاب کنند. چون در فصل گرم تعرق بدن و آزاد بودن موها ممکن است باعث اذیت شدن خانم ها شود

شینیون موهای کوتاه:

بنطر خیلی از افراد شینیون فقط برای موهای بلند است که کاربرد دارد ولی امروزه با استفاده ا  تکنیکهای بروز و بالا رفتن مهارتهای آرایشگران براحتی می توان بر روی  موهای کوتاه شینیون انجام داد و تنوع شینیونهای موهای کوتاه هم مثل موهای بلند کم نیست . فقط مقداری خلاقیت و هنر ارایشگری نیاز دارد.که این شینیون یا با ابزار و موهای اضافه انجام می شود یا اگر اندازه موها در حدی باشد که بتوان مو را جمع کرد بدون نیاز به ابزاری می توان شینیون  انجام داد.

 شینیون بافت:

که هم می توان موها با بافت جمع کرد و هم می توان موها را باز و یا نیمه باز شینیون بافت انجام داد که بیشتر خانم های جوان به این نوع شینیون علاقه دارند و شینیون بروز شیکی است که بیشتر در مجالس و مهمانی های خودمانی از این مدل استفاده میکنند.

 شینیون ارو پایی:

این نوع شینیون نسبت به شینیونهای دیگر ساده تر است و  در این مدل مو از پروتز ها و موهای اضافی استفاده نمی شود و مبنای کار آن سادگی و زیبایی می باشد.که در انواع مدل های فر و لخت موجود است و در برخی از مدل های اروپایی ز بافت جلوی مو برای تزیین استفاده می شودکه امروزه یکی از پر طرفدار ترین شینیونها می باشد

نام نویسنده : زهره شعبانی

شینیون

chignon hair

شینیون باز و نیمه باز


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

انواع شینیون مو چیست؟

آخرین مطالب سایت