نیم پست
تماس با ما

التماس دعا زائر کربلا ۱۴۰۱ | پیام خداحافظی کربلا | دلنوشته جاماندگان اربعین و شعر در مورد جاماندگان اربعین و اشعار جاماندگان اربعین و نوحه جاماندگان اربعین کربلا در ادامه مطلب.

مرا حلال کنید عازم کربلا هستم و پیام خداحافظی من را همراه دلنوشته اربعینم از من داشته باشید.

دوستان عزیز، طولی نمیکشد که من سفر کربلایم شروع می شود. دلم نیامد که بدون خداحافظی از پیش شما بروم. بالاخره این یک سفر معنویست نه تفریحی و برای همین خداحافظی کردن از دوستان و آشنایان و طلب حلالیت از آنان لازمه کار است. اگر خوبی یا بدی از من دید، می خواهم که حلالم کنید و اگر دینی از شما بر گردن دارم می خواهم که آن را بگویید تا این دین را ادا کنم. نمیخواهم با کوله باری از گناه به پیش آقایمان امام حسین برویم پس حتما کوچکترین خطایم را هم به من گوشزد کنید تا آن را در حق تان جبران کنم. دوستدار همه شما هستم و از حضورتان خداحافظی میکنم.

 

درآمد واقعی روزانه 1 میلیون تومان

درآمد واقعی روزانه 1 میلیون تومان


مشاهده ویدئو

تبلیغ

دوستان گرامی ام، از شما میخواهم که مرا حلال کنید و در عوض من هم دعاگوی تک تک شما در حرم آقا امام حسین خواهم بود و هیچکدامتان را فراموش نخواهم کرد. اینکه کینه یا نفرتی از من در دل داشته باشید مشکل گشا نیست و نمی تواند مشکلی را حل کند پس از شما میخواهم که خطا یا بدی مرا به من گوشزد کنید تا بتوانم تا انجا که در توان دارم برای جبرانش کاری کنم. خدای نکرده نمیخواهم که آن خطا و بدی ام هنوز در دل تان باقی بماند و از خود کینه و نفرت به وجود بیاورد. دوست دارتان هستم و از حضورتان خداحافظی میکنم.

 

دانلود بهترین بازی ها مستقل دنیا با ترافیک نیم بها

دانلود بهترین بازی ها مستقل دنیا با ترافیک نیم بها


مشاهده

تبلیغ

دوست عزیزم، لازمه رفتن به سفر کربلا طلب حلالیت از دوستان و خداحافظی کردن از آنهاست و اکنون که میبینید من در اینجا هستم برای همین کارهاست. در درجه اول از تمامی شما طلب حلالیت و بخشش میکنم، مرا ببخشید اگر ناخواسته بدی یا ظلمی در حق شما کردم و در درجه دوم می خواهم از شما خداحافظی کنم. شاید این سفر بی بازگشت باشد و یا ممکن است هر اتفاق دیگری در این سفر بیفتد، به همین خاطر از حضورتان خداحافظی میکنم.

التماس دعا زائر کربلا ۱۴۰۱ | پیام خداحافظی کربلا | دلنوشته جاماندگان اربعین

آخرین مطالب سایت