نیم پست
تماس با ما
اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی همانند دیگر دانشگاه ها  به صورت بدون کنکور نیز از میان داوطلبین این دانشگاه پذیرش انجام می دهد. ثبت نام برای دو نیم سال تحصیلی مهر و بهمن ماه انجام می شود و  هر ساله افراد زیادی به صورت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی وارد این دانشگاه ها شده و مشغول به تحصیل می شوند. دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد و به دلایل شرایط تحصیل در این دانشگاه بسیاری از افراد شاغل تمایل به ثبت نام در این دانشگاه را دارند. پس از ثبت نام یکی از سوالات متداول افراد متقاضی اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد که به صورت اینترنتی و از طریق سامانه سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org  قابل مشاهده خواهد بود. ما در این مقاله به صورت گام به گام  و کامل مراحل آن  را شرح خواهیم داد. همچنین برای اطلاع از شرایط و اطلاعیه های جدید این سامانه می توانید با مشاورین ایران تحصیل به شماره 9099075307 در تماس باشید.

 

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

👈 همان طور که اشاره شد، دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت مختلف و بر اساس انتشار فراخوان شروع به جذب متقاضی می نماید و بر همین اساس اعلام نتایج هر یک از این دو زمان متفاوت می باشد.

👈 افرادی متقاضی دانشگاه علمی کاربردی که منتظر اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشند، می توانند از طریق سامانه سنجش در زمان اعلام شده نتایج خود را مشاهده نمایند.

👈 تا به امروز هنوز زمان اعلام نتایج بهمن ماه اعلام نشده است و در سال های گذشته نتایج در آخر دی ماه منتشر می شد و انتظار می رود به زودی زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اعلام گردد و به محض مشخص شدن زمان نتایج این مقاله به روز خواهد شد.

👈 با توجه به رویه انتشار نتایج کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن سال های گذشته علی الخصوص سال قبل که مدتی پس از اتمام ثبت نام و در زمان تعیین شده در سایت سنجش بدون کنکور علمی کاربردی اعلام شده، احتمالا نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۱۴۰۱ نیز مدتی بعد ثبت نام اعلام می شود.

👈 همچنین بر اساس روال سال های گذشته چند روز پس از  اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام آغاز می گردد و افراد پذیرفته شده بر اساس سوابق تحصیلی خود قادر به ثبت نام در مقطع مورد نظر خود می شوند.

👈 همچنین به محض اعلام نتایج شما می توانید از طریق لینک های زیر به آسانی به نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خود دسترسی داشته باشید.

📌 برای اطلاع از تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی کاردانی و کارشناسی کلیک نمایید.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور

مراحل مشاهده اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401

👈 افراد علاقه مند به دانشگاه های علمی کاربردی پس از ثبت نام بدون آزمون این دانشگاه و انجام انتخاب رشته، باید منتظر اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خود باشند. این افراد برای مشاهده نتایج خود باید مراحل گفته شده زیر را به صورت کامل و گام به گام انجام داده و نتایج خود را مشاهده نمایند.

👈 مراحل اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به شرح زیر است:

🔶 ابتدا باید وارد سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org شوید و بر روی گزینه جامع علمی کاربردی کلیک نمایید.

گزینه جامع علمی کاربردی

🔶 سپس باید با توجه به مقطع آزمون خود انتخاب نمایید. اگر در مقطع کاردانی ثبت نام نموده اید باید اعلام نتیجه دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه را انتخاب کرده و در غیر این صورت برای مقطع کارشناسی باید اعلام نتایج کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه را انتخاب نمایید.

اعلام نتایج کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی

🔶 پس از انتخاب لینک مقطع مورد نظر خود باید یکی از کادر های موجود اطلاعات خود را مانند شماره پرونده، شماره شناسنامه و یا در صورت فراموشی شماره پرونده از طریق اطلاعات شخصی خود وارد ناحیه کاربری خود شوید و نتایج خود را مشاهده نمایید.

 

شماره پرونده، شماره شناسنامه

 

🔶 به این نکته توجه بفرمایید که شماره پرونده هر فرد در زمان ثبت نام دریافت می گرد و اگر به هر دلیلی آن را فراموش کرده باشید می توانید از طریق راه های دیگر مانند وارد کردن اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی و شماره شناسنامه نتایج خود را مشاهده نمایید و در صورتی که به اطلاعات شماره پرونده نیاز داشتید باید در سامانه سنجش درخواست ارسال شماره پرونده خود را ثبت نمایید و سپس از طریق سامانه سنجش آن را بازیابی نمایید.

🔶 همچنین افراد پس از مشخص شدن نتایج قبولی خود باید به سامانه آوا به نشانی اینترنتی edu.uast.ac.ir مراجعه کرده و جزییات قبولی خود را مشاهده نمایند.

🔶 این سامانه برای مشاهده نمرات هر ترم دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی نیز استفاده می شود.

📌 برای اطلاع از تمدید مهلت نام نویسی دانشگاه علمی کاربردی بر روی لینک کلیک نمایید.

مدارک لازم در زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 1401

👈 پس از مشاهده اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، افراد پذیرفته شده باید ابتدا وارد سامانه آوا شده و در خصوص قبولی خود اطلاعات لازم را کسب نماید . سپس مدرک خود را برای ثبت نام به دانشگاه قبول شده برده و ثبت نام خود را نهایی نماید. برخی از مدارک مورد نیاز ثبت نام در دو مقطع کاردانی و کارشناسی به شرح زیر است:

 

مدارک لازم در زمان ثبت نام

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401

👈 برخی از لیست رشته های مقاطع کاردانی و کارشناسی به شرح زیر است .

شما عزیزان جهت اطلاع از تمامی رشته ها می توانید با مشاورین ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس گرفته و لیست کامل و اطلاعیه های جدید را دریافت نمایید.

📌 برای اطلاع از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بر روی لینک کلیک نمایید.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

اخبار دانشگاه علمی کاربردی

🔊 آغاز پذیرش دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه برای ترم بهمن

کرمانشاه رئیس دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه از آغاز پذیرش بدون کنکور دانشجو برای ترم بهمن این دانشگاه خبر داد.

🔊 آغاز انتخاب واحد نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی از امروز

 دکتر اصغر کشت کار با اعلام این خبر از واحدهای استانی، موسسات آموزش عالی و مراکز آموزشی تحت نظارت این دانشگاه خواستار اتخاذ تمهیدات لازم برای اجرای مناسب تقویم آموزشی نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۲_۱۴۰۱ شد.

خلاصه مطلب

👈 دانشگاه علمی کاربردی مانند سایر دانشگاه ها هر ساله بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. افراد علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه می توانند دو بار در سال در ورودی های مهر و بهمن ماه برای این دانشگاه ثبت نام نمایند. ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی می باشد که داوطلبین می توانند در رشته های ارائه شده به صورت بدون کنکور مشغول به ادامه تحصیل شوند. ما در این مقاله در خصوص اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به صورت کامل و مرحله به مرحله شرح دادیم . اگر پس از مطالعه این مقاله پرسشی در این خصوص داشتید می توانید با مشاورین ایران تحصیل به شماره 9099075307 تماس گرفته و یا در زیر همین مقاله کامنت بگذارید. کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ گو شما عزیزان می باشند.

📌 برای دریافت و مطالعه پی دی اف مقاله بر روی لینک کلیک نمایید.

 

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 + راهنمای گام به گام

آخرین مطالب سایت