نیم پست
تماس با ما

آموزش قدم به قدم رنگ مو بلوند خاکستری یا ash bloud

 بلوند خاکستری یک رنگ مو بسیار جذاب است و با پوستهای رنگ  روشن  بسیار عالی به نظر می رسد. در حالی که همیشه می توانید برای انجام رنگ بلوند خاکستری یا ash blonde روی موهای خود  به سالن بروید ، انجام این کار در خانه نیز ممکن است. اگر موهای شما بلوند روشن نیست ، ابتدا باید موهای خود را سفید کنید. با استفاده از دکلره همراه با رنگ مو بلوند خاکستری روشن.

۱- موهای خود را به سطح 9یا 10 برسانید ، که بلوند روشن است. رنگ مو  در سطح 1 سیاه است ، در حالی که سطح 10 یک بلوند بسیار روشن است. بیشتر افراد موهای سطح 9 یا 10 ندارند ، بنابراین  باید آن را دکلره کنید.
شما می توانید یک جستجوی سریع آنلاین انجام دهید تا یک نمودار پیدا کنید که سطح رنگ های مختلف مو را به شما نشان می دهد.

۲-پودر سفید کننده را با اکسیدان  ۶ درصد ترکیب کنید. یک پیمانه پودر سفید کننده  را درون یک کاسه ، به همراه دو پیمانه اکسیدان ۶ درصد   بریزید. پودر سفید کننده و اکسیدان ۶ درصد   را می توان به راحتی بصورت آنلاین و همچنین در اکثر فروشگاههای بزرگ خریداری کرد.

۳:اکسیدان ۶ در صد که برای مدت زمان مناسب استفاده می شود باعث باز شدن  2 درجه پایه  رنگ موی شما می شود.
پودر سفید کننده و اکسیدان ۶ درصد را کاملاً مخلوط کنید. باید پودر سفید کننده و ۳ اکسیدان را طوری با هم مخلوط کنید تا هیچ گونه توده ای در آن نباشد. از یک برس رنگ برای هم زدن استفاده کنید

۴:مراقب پوست و لباس خود باشید. حوله ای را در اطراف شانه های خود قرار دهید تا لباس های شما تمیز بماند  و از دستکش برای محافظت از دستان خود استفاده کنید.
پوشیدن لباس های قدیمی که فکر نمی کنید خراب شود ، ایده خوبی است.

۵:موهای خود را به 4 بخش تقسیم کنید. از قسمت انتهایی یک شانه دم باریک استفاده کنید تا موهای خود را از وسط از پیشانی تا پشت گردن تقسیم کنید. سپس موهای خود را به صورت افقی از گوش تا گوش جدا کنید. 3 بخش مو را گیره کرده و قسمت آخر را به سمت پایین بگذارید.

۶:مخلوط دکلره را با فاصله ی  ۲ سانتی متر از ریشه مو  بمالید.  از یک قلم مو یا برس رنگ برای انجام این کار استفاده کنید. ابتدا مواد را روی قسمت هایی که جداسازی کرده اید  بمالید وهنگامی که کل سر خود را تمام کردید ، موهای خود را با یک کیسه پلاستیکی یا کلاه  بپوشانید  تا سریعتر کار انجام شود.
حتما از بخش های نازک استفاده کنید تا تمام موهای شما از مواد دکلره اشباع شود.
اگر ابتدا مخلوط را روی ریشه های خود بمالید ، ریشه ها بدلیل گرم بودن کف سر  بسیار سریع تر رنگ باز میکند و در نتیجه با سایر قسمتهای دکلره شده   مطابقت ندارند.

۷:بعد از یک ساعت  موهای خود را چک کنید تا ببینید آیا به اندازه کافی روشن شده یا نه. بیشتر افراد برای به دست آوردن یک زمینه ی مناسب باید حدود یک ساعت مواد را روی موهای خود بگذارند. برای اینکه مطمئن شوید همه چیز به طور صحیح پیش می رود ، رنگ مو خود را بطور دوره ای در طول ساعت بررسی کنید تا ببینید که چقدر به سطح 9 یا 10 رسیده است.
اگر موهای شما قبل از پایان ساعت به زمینه مناسب رسید ، می توانید آن را بشویید.
اگر بعد از یک ساعت هنوز موهای شما به پایه مناسب نرسید ، تمام مواد دکلره را بشویید و موهای خود را خشک کنید. به سادگی می توانید این روند را دوباره تکرار کنید. اگر دوباره می خواهید دکلره کنید ، آگاه باشید که  ممکن است باعث آسیب به موهای شما شود

۸-سفید کننده را بشویید و موهای خود را خشک کنید. پس از رسیدن به  پایه ی ۹ یا ۱۰ موهای شما بلوند روشن است ، وقت آن است که با استفاده از آب خنک یا ولرم دکلره  را بشویید. موهای خود را کاملاً شامپو کنید و پس از تمیز کردن آن را خشک کنید. ]

 پارت ۲ از ۱

رنگ زدن

اکسیدان ۳ درصد را با رنگ موی بلوند خاکستری  ترکیب کنید. مشابه نحوه مخلوط کردن اکسیدان و پودر دکلره ،

می توانید رنگ موی خاکستری و اکسیدان ۳ درصد را از  فروشگاههای بزرگ و یا داروخانه ها  ، فروشگاه زیبایی و یا بصورت آنلاین خریداری کنید.
این کار می تواند درست بعد از خشک کردن موهایتان  انجام شود ، یا می توانید چند روز صبر کنید تا از صدمه زدن به موهای شما جلوگیری شود

۲:موهای خود را به 4 بخش تقسیم کنید. موهای خود را از وسط از پیشانی تا نوک ، سپس از گوش تا گوش تقسیم بندی کنید. قسمت به قسمت ریشه را را رنگ کنید. پس از پایان بخش اول ، به قسمت بعدی بروید.

۳:مخلوط را تا ۲ سانت فاصله از ریشه به موها بمالید. از قلم مو استفاده كنید وابتدا رنگ را به انتهای موهای خود بمالید. همیشه رنگ را روی ریشه های خود بمالید.

به یاد داشته باشید از دستکش استفاده کنید تا دستهایتان رنگی نشوند و یک حوله را روی شانه های خود بیندازید تا هر زمان که رنگ  را روی موهای خود میزنید  از لباس خود محافظت کنید.

۴:جعبه رنگ مو را بخوانید تا مشخص شود چه مدت باید رنگ روی موهایتان بماند. برای دقیق ترین اطلاعات ، جعبه رنگ مو خود را بخوانید تا بدانید که مدت زمان مکث رنگ روب موهای شما قبل از شستشو چقدر است.

۵:رنگ را بشویید و موهای خود را کاملاً خشک کنید. پس از اتمام زمان مکث در جعبه رنگ مو ، می توانید  موهای خود را با استفاده از آب خنک یا ولرم شستشو دهید. موهای خود را بشویید تا رنگ اضافی آن از بین برود و موهای خود را بعد از آن کاملاً خشک کنید.

 پارت ۳ از ۳

 یک پیمانه رنگ مو بنفش را با 2 پیمانه نرم کننده مخلوط کنید. یک رنگ مو بنفش نیمه دائمی خریداری کنید و آن را در یک کاسه با نرم کننده مخلوط کنید. با استفاده از یک پیمانه ق
رنگ بنفش و دو پیمانه نرم کننده، (باید به محض مخلوط شدن یک مخلوط پاستیل شکل بنفش داشته باشید)
رنگ و نرم کننده مو بنفش موهای شما را تن می کند و آن را به آن رنگ خاکی می رساند.

۲:مخلوط رنگ و نرم کننده را روی موهای خود بمالید. از قلم مو استفاده کنید درست مانند آنچه كه هنگام استفاده از رنگ معمولی انجام دادید. هنگامی که کل سر خود را پوشانده اید ، یک کلاه پلاستیکی بگیرید و موها را با آن خوب بپوشانید.

۳:30 دقیقه صبر کنید  بگذارید نرم کننده و رنگ به مدت 30 دقیقه روی موهای شما بنشیند ، یموهای خود را برای آخرین بار بشویید ، و مطمئن شوید که همه  نرم کننده ها رت خوب آبکشی کرده اید. موهای خود را خشک کنید و سپس از رنگ بلوند خاکستری جدید خود لذت ببرید.

۴: در صورت تمایل موهای خود را با استفاده از تونر یا شامپو بنفش رنگ کنید. مخلوط کردن رنگ موهای بنفش با نرم کننده ، تنها راه برای تقویت موهای شما نیست. می توانید از یک تونر با ترکیب کردن با اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید. یا می توانید از شامپوی بنفش استفاده کنید که از تونر ملایم تر است.
اگر از شامپو بنفش استفاده می کنید ، به راحتی می توانید هفته ای 2-3 بار موهای خود را با شامپو بشویید ،و در هر بار دوش گرفتن 5 تا 10 دقیقه بماند.
 

نام نویسنده : صبا شعبانی

رنگ مو بلوند خاکستری

ash blonde

آموزش انجام رنگ مو خاکستری


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

اش بلوند ash bloud چیست ؟

آخرین مطالب سایت