نیم پست
تماس با ما
استخدام نیروی زمینی ارتش

هر ساله افراد زیادی داوطلب شرکت در آزمون ورودی استخدام نیروی زمینی ارتش می باشند. متقاضیان باید با مطالعه شرایط اعلام شده، نسبت به ثبت نام و مراجعه به نزدیک ترین دفاتر جذب و عضویابی ارتش اقدام نمایند. استخدام نیروی زمینی ارتش 1401 در مهر ماه سال جاری انجام گرفت و در حال حاضر تنها استخدام سازمان عقیدتی سیاسی این ارگان در جریان می باشد. شما می توانید برای دریافت مشاوره از کارشناسان ایران تحصیل و ثبت نام استخدام ارتش با شماره  9099075307 تماس بگیرید. 

داوطلبانی که قصد ثبت نام استخدام نیروی زمینی ارتش 1402 را  دارند، نخست باید از شرایط و ضوابط این سازمان آگاهی یایند و در صورتی که واجد شرایط باشند نسبت به جمع آوری مدارک و ثبت نام اقدام نمایند. ما در این مقاله به تمامی شرایط عمومی و اختصاصی و همچنین نحوه ثبت نام این آزمون پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

 

 

استخدام نیروی زمینی ارتش در یکی از موقعیت های شغلی کارمند علمی و تجربی پیمانی به صورت قرارداد 6 ساله، افسر پیمانی با قرار داد 5 ساله و کارمند هیات علمی می باشد.

 

شرایط استخدام نیروی زمینی ارتش 

 

 

شرایط استخدام نیروی زمینی ارتش 

 

 

نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با هدف حفظ امینت و تمامیت ارضی کشور، شرایطی را برای علاقه مندان به ورود به این ارگان تعیین نموده است. این شرایط به دو بخش عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند. در جداول زیر شرایط عمومی و شرایط لازم برای هر یک از موقعیت های شغلی اعلام شده، درج شده است.

 

 

در ادامه جداول به تشریح شرایط اختصاصی هر یک از مقاطع مجزای پذیرش نیروی زمینی ارتش پرداخته ایم. 

 

 

 

 

برای اطلاع از شرایط استخدام نیروی هوایی ارتش، کلیک کنید.

 

 

 

 

 

مدارک لازم برای ثبت نام استخدام نیروی زمینی ارتش 

 

مدارک ثبت نام ارتش

شرایط ثبت نام موقعیت شغلی مختلف نیروی زمینی ارتش در مطالب قبلی توضیح داده شد. در صورتی که واجد شرایط فوق هستید لازم است نسبت به آماده سازی مدارک مورد نیاز اقدام نموده و در زمان اعلام شده به نزدیک ترین دفتر جذب و عضویابی ارتش مراجعه نمایید. مدارک مورد نیاز در جدول زیر آورده شده است.

 

زمان ثبت نام استخدام نیروی زمینی ارتش 1402

مهلت ثبت نام آزمون استخدام نیروی زمینی ارتش 1402-1401 در تاریخ 1 مهر ماه سال جاری به پایان رسیده است. در صورت برگزاری دوره بعدی استخدام، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. علاقه مندان می توانند با توجه به شرایط ذکر شده در مطالب قبلی، درخواست خود را در یکی از موقعیت های شغلی اعلام شده: افسر پیمانی، کارمند علمی پیمانی، کارمند علمی تجربی و کارمند هیات علمی دانشگاه افسری امام علی (ع) ثبت نمایند.

 

📣

به محض اعلام دوره جدید استخدام نیروی زمینی ارتش، این مطلب به روزرسانی خواهد شد. 

 

امتیازات استخدام در نیروی زمینی ارتش 

 

☑️ همسر و فرزندان استخدام شدگان طبق ضوابط و مقررات از امتیاز هایی نظیر حکمت کارت، بیمه خدمات درمانی، بیمه عمر و حوادث و سایر خدمات رفاهی بهره مند خواهند شد.

 

☑️ حافظان کل قرآن کریم در اولویت می باشند.

 

☑️ فرزندان شهدا و جانبازان از کار افتاده کلی و همچنین آزادگان از کار افتاده کلی به شرط ارائه نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران از شرط سن معاف می باشد

 

خلاصه مطلب

با توجه به اینکه هرساله متقاضیان زیادی برای ثبت نام استخدام نیروی زمینی ارتش اقدام می کنند، ما در این مقاله به توضیح شرایط و ضوابط پذیرش داوطلبان پرداختیم. در صورت وجود هرگونه سوال و یا ابهام می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

برای دانلود پی دی اف مطالب کامل این صفحه، کلیک کنید.

استخدام نیروی زمینی ارتش 1402

آخرین مطالب سایت