نیم پست
تماس با ما
استخدام شرکت پالایش نفت لاوان

شرکت نفت هر ساله برای افزایش راندمان سیستم خود، نیروی انسانی خود را از طریق آزمون استخدامی تأمین می‌کند. شرکت پالایش نفت لاوان که در استان هرمزگان جزیره لاوان واقع شده‌است؛ قصد دارد نیروی انسانی خود از طریق آزمون استخدامی تأمین کند. بر طبق قانون، شرکت پالایش نفت لاوان نیروی متخصص واجد شرایط مرد مورد نیاز خود را در رشته‌های تحصیلی موردنظر شرکت نفت از بین فارغ‌التحصیلان دانشگاههای مورد تأئید وزارت علوم،تحقیقات و فناوری به منظور استخدام در این شرکت جذب می‌‎‌کند. در ادامه تمامی شرایط و مراحل استخدام شرکت پالایش نفت لاوان را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت لاوان

دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون استخدام شرکت پالایش نفت لاوان 1402 همزمان با شروع ثبت‌نام منتشر می‌شود. داوطلبان شرکت در این آزمون استخدامی می‌توانند دفترچه را از سایت سازمان برگزاری آزمون شرکت پالایش نفت دانلود و مطالعه کنند. در این دفترچه تمامی اطلاعاتی که داوطلب برای ثبت‌نام و شرکت در این آزمون لازم است بداند مانند قوانین و ضوابط ثبت‌نام، مدارک تحصیلی مورد نیاز، رشته‌های موردنیاز و شغلهای موردنیاز قید شده‌است و داوطلب در صورت واجد شرایط بودن می‌تواند ثبت‌نام و در ازمون شرکت کند.

اگر داوطلب در هنگام ثبت‌نام، اطلاعاتی را اشتباه وارد کند، در مرحله سنجش اولیه ممکن است به مشکل برخورد کند و ثبت‌نام وی کان لم یکن تلقی شود و از شرکت در آزمون منع شود.

 

شرایط آزمون شرکت پالایش نفت لاوان

شرایط آزمون استخدامی پالایش نفت لاوان

برای شرکت در آزمون استخدامی پالایش نفت لاوان داشتن برخی از شرایط برای همه افراد الزامی است، این شرایط شامل موارد زیر می باشند:

1) معتقد به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

2) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

3) نداشتن سوء پیشینه کیفری

4) اعتقاد به دین اسلام

5) داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی

6) دارا بودن سلامت جسمانی

7) نداشتن تعهد خدمت در نهادهای دولتی

8) از آنجایی‌که داوطلبان برای استخدام شرکت پالایش نفت لاوان واقع در استان هرمزگان جذب می‌شوند لذا لازم به‌ذکر است که امکان انتقالی به سایر واحدهای شرکت نفت در شهر دیگر نمی‌باشد.

9) داشتن مدرک تحصیلی یا گواهی موقت تحصیلی از دانشگاههای داخل و یا خارج از کشور که مورد تأئید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد.

10) داوطلب باید قبل از  شروع ثبت‌نام فارغ‌التحصیل شده‌باشد و مدرک تحصیلی خود را دریافت کرده‌باشد.

11) دارا بودن حداقل معدل با نمره 13

12) حداکثر سن متقاضیان  33 سال تمام است.

تمامی متقاضیان داوطلب از سراسر کشور می‌توانند در این آزمون استخدام شرکت پالایش نفت لاوان شرکت کنند ولی اولویت با متقاضیان واجد شرایط بومی استان هرمزگان است. بومی استان هرمزگان به فردی گفته‌می‌شود که یکی از شرایط زیر را دارا باشد:

الف) حداقل دو مقطع تحصیلی خود را در استان هرمزگان گذرانده‌باشد.

ب) داوطلب در استان هرمزگان به‌دنیا آمده‌باشد

ج) یا محل صدور شناسنامه داوطلب استان هرمزگان باشد.

 

سهمیه‌ای که برای افراد بومی و خانواده ایثارگران و شهدا در نظر گرفته شده‌است طبق جدول زیر است:

 

 

برای دانلود دفترچه آزمون استخدام شرکت پالایش نفت لاوان سال گذشته کلیک کنید

 

مدارک لازم برای ثبت‌نام در آزمون استخدام پالایشگاه لاوان

متقاضیان باید پس از تکمیل مدارک مورد نیاز، آنرا در سایت آپلود کرده و کد رهگیری خود را دریافت کنند. مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام در آزمون استخدام شرکت پالایش نفت لاوان:

 1. تکمیل فرم ثبت‌نام موجود در سایت و ارسال آن و اخذ کد رهگیری
 2. اسکن عکس 4×3 با حجم کمتر از 40 کیلوبایت
 3. واریز مبلغ 1300000 ریال به حساب دانشگاه هرمزگان

 

زمان برگزاری آزمون استخدام پالایشگاه لاوان

سازمان برگزاری آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت اعلام کرده‌است که آزمون استخدام شرکت پالایش نفت لاوان بصورت کتبی (دروس عمومی و تخصصی) برگزار می‌شود و داوطلب در صورت قبولی وارد مرحله مصاحبه فنی می‌شود و بعد از آن فرد طبق قانون کار و تأمین اجتماعی گزینش و مشغول به کار می‌شود.

در سالهای گذشته ثبت‌نام داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدام شرکت پالایش نفت لاوان در فواصل زمانی 25 بهمن الی 7 اسفند برگزار می‌شد اما امسال هنوز از مراجع ذیربط اطلاعیه‌ای صادر نشده‌است. بر اساس اعلام زمان ثبت‌نام آزمون در سالهای قبل، پیش‌بینی می‌شود امسال نیز در همان بازه زمانی سالهای قبل برگزار شود.

در سال گذشته تمامی مراحل ثبت‌نام در آزمون استخدام شرکت پالایش نفت لاوان در سایت hormozgan.ac.ir انجام شد. در سال قبل کارت ورود به جلسه آزمون در تاریخ 1400/12/16 الی 1400/12/18 منتشر شد. تاریخ برگزاری آزمون در سال گذشته در روزهای 1400/12/19 و 1400/12/20 بود و حوزه امتحانی داوطلب در کارت ورود به جلسه آزمون قید می‌شود.

آزمون کتبی استخدام شرکت پالایش نفت لاوان تستی است و هر جواب غلط نمره منفی دارد. نتایج آزمون نیز در سایت اطلاع‌رسانی می‌شود. داوطلبانی که در آزمون کتبی قبول شوند جهت انجام مصاحبه فنی_تخصصی فراخوانده می‌شوند و پذیرفته‌شدگان نهایی وارد مرحله معاینه و گزینش می‌شوند و دوره‌های آموزشی عملی را نیز باید بگذرانند و در صورت قبولی در این دوره استخدام می‌شوند.

زمان آزمون شرکت پالایش نفت لاوان

 

تبصره 1: افرادی که در آزمون کتبی و مصاحبه پذیرفته می‌شوند باید تعهداتی را به شرکت یا نماینده قانونی آن شرکت بسپرند.

تبصره 2: داوطلبینی که در حین دوره آموزشی و یا پس از آن از ادامه روند استخدامی انصراف دهند کلیه هزینه مربوط به مراحل سپری شده را باید بپردازد.

تبصره 3: وجوه پرداختی به هیچ‌وجه مسترد نمی‌شود.

تبصره 4: داوطلبین پس از قبولی در آزمون کتبی باید اصل و کپی مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت پایان خدمت و کارت ملی را ارسال کنند.

تبصره 5: به مدارک تحصیلی بالاتر و یا پایینتر از مدرک خواسته شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تبصره 6: در صورتیکه پس از آزمون و یا در هر مرحله‌ای مشخص شود اطلاعات داده‌شده از طرف داوطلب صحیح نیست حتی پس از صدور حکم استخدام شرکت پالایش نفت لاوان حکم داوطلب لغو و مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

تبصره 7: داوطلب پس از ثبت‌نام و اخذ کد رهگیری باید به سایت مراجعه کرده و از وضعیت تأئید نهایی ثبت‌نام خود مطلع گردد.

تبصره 8: نتایج آزمون کتبی سه برابر ظرفیت موردنظر اعلام می‌شود و این افراد پس از قبولی در آزمون کتبی در مصاحبه و گزینش شرکت می‌کنند و با کسب راولویت قبولی وارد مرحله استخدام می‌شوند.

تبصره 9: مدارک مربوط به بومی بودن متقاضی را پس از قبولی در آزمون کتبی باید ارائه داد.

تبصره 10: داوطلبین پذیرفته‌ شده نهایی‌ در این آزمون استخدامی باید از تاریخی‌ که‌ شرکت‌ پالایش‌ نفت‌ لاوان اعلام کرده در مراکز آموزشی‌ به‌ عنوان کارآموزی شرکت کنند.

تبصره 11:  ایاب و ذهاب داوطلبانی که در آزمون و مصاحبه استخدام شرکت پالایش نفت لاوان پذیرفته می‌شوند بر عهده شرکت‌ پالایش‌ نفت‌ لاوان است.

تبصره 12: داوطلبان در صورت قبولی‌ در آزمون کتبی‌ باید مدرک خود مبنی بر اینکه فرزند کارکنان شاغل‌، بازنشسته‌ یا فوت‌شده هستند را برای استخدام شرکت‌ پالایش‌ نفت‌ لاوان به مراجع‌ ذیربط‌ تحویل دهند.

 

در سال 1400 در آزمون استخدام شرکت پالایش نفت لاوان رشته‌های زیر موردنیاز بود که پیش‌بینی می‌شود امسال نیز همین رشته‌ها نیاز است فقط تعداد آن شاید متفاوت باشد:

 

 

اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان در آزمون پالایش نفت لاوان

اعلام اسامی پذیرفته‌شده در سایت آزمون شرکت پالایش نفت لاوان منتشر می‌شود که داوطلبین می‌توانند با مراجعه به این سایت از نتیجه آزمون مطلع گردند. داوطلبین پذیرفته‌شده در این مرحله اولیه برای شرکت در مصاحبه فنی_تخصصی فراخوانده‌می‌شوند.

آزمون مصاحبه شرکت پالایش نفت لاوان

سال قبل داوطلبانی که در مرحله آزمون کتبی پذیرفته‌شدند در تاریخ 1401/03/09 برای شرکت در آزمون مصاحبه فنی_تخصصی فرا خوانده‌شدند؛ که امسال نیز همین روند انتظار می‌رود. لذا لازم به ذکر است که متقاضیان باید با مدارک زیر درمحل مصاحبه حضور یابند:

 • اصل کارت ملی به‌همراه کپی از هردو طرف آن
 • اصل شناسنامه به‌همراه دو نسخه کپی از تمام صفحات آن
 • اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی به‌همراه کپی از هردو طرف آن
 • 4 قطعه عکس تمام رخ داوطلب
 • مدارک مبنی بر بومی بودن، یا فرزند ایثارگران، کارکنان بازنشسته یا فوت‌شده به همراه دو نسخه کپی از آنها
 • اصل مدرک تحصیلی با دو نسخه کپی از آن
 • گواهی دوره‌های نرم‌افزارهای تخصصی به همراه کپی آن
 • گواهینامه پایان‌دوره  ICDL به همراه کپی آن
 • مدرک پایان دوره زبان انگلیسی
 • ارائه مدارک ثبت اختراع یا تألیف کتاب که با موضوع مربوط به صنعت باشد

در تاریخ 1401/4/20 داوطلبین پذیرفته شده در آزمون استخدام شرکت نفت لاوان، برای معاینات شغلی فرا خوانده‌شدند.

 

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

هر ساله افراد زیادی برای کار در شرکت پالایش نفت لاوان از طریق آزمون استخدام شرکت پالایش نفت لاوان جذب می‌شوند. در مرحله اول این آزمون که به‌صورت کتبی می‌باشد اسامی سه برابر ظرفیت خواسته‌شده اعلامی می‌شود و وارد مرحله مصاحبه فنی_تخصصی و تشکیل پرونده می‌شوند.

در نهایت با قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه و دوره‌های آموزشی فرد در شرکت پالایش نفت لاوان استخدام می‌شود. اما تاکنون آگهی استخدام شرکت پالایش نفت لاوان 1402 منتشر نشده‌است. تاریخ های قید شده در طول مقاله مربوط به تاریخ آخرین دوره برگزاری آزمون استخدامی شرکت نفت است. در صورت دریافت هرگونه اطلاعیه‌ای مبنی بر آزمون استخدام شرکت پالایش نفت لاوان و یا هر گونه تغییر ایجاد شده در نحوه برگزاری آزمون در همین سایت اطلاع‌رسانی می‌گردد.

استخدام شرکت پالایش نفت لاوان 1402 + شرایط | ایران تحصیل

آخرین مطالب سایت