نیم پست
تماس با ما
استخدام سایپا

شرکت سایپا هر ساله برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان افراد واجد شرایط اقدام به استخدام افراد مختلف می نماید. برای استخدام نیز معمولاً آگهی استخدام منتشر خواهد شد و سپس از میان افراد واجد شرایط افراد مناسب انتخاب می شوند. شرکت سایپا یکی از بزرگ ترین شرکت های خودروسازی است که در آن عملیات تولید و مونتاژ خودروها انجام می شود. این شرکت هر ساله شرایطی را برای استخدام تعیین می کند و افراد علاقه مند می توانند پس از طی شدن مراحل، برای استخدام تقاضا داده و به استخدام این شرکت در بیایند. از آنجایی که بسیاری از داوطلبان در رابطه با شرایط استخدام سایپا  و نحوه ثبت نام استخدام سایپا اطلاعات کافی را ندارند و یا نمی داننند برای ثبت نام آزمون استخدامی سایپا چه مواردی را باید مطالعه کنند، ما در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی این موضوعات بپردازیم.

در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با استخدام سایپا دیزل  و نحوه ورود به سایت ثبت نام استخدام سایپا داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.

 

زمان ثبت نام استخدام سایپا

برای اطلاع از زمان ثبت نام استخدام سایپا دیزل نیاز است اطلاعیه های درج شده در سایت ثبت نامی را مطالعه کرده و سپس برای ثبت نام اقدام کنید. توجه داشته باشید که حتماً اطلاعیه های سایت های معتبر را چک کرده و در زمان تعیین شده اقدام به ثبت نام کنید. از آنجایی که ممکن است زمان های تعیین شده برای ثبت نام تمدید نداشته باشد، به همین دلیل ضروری است که حتماً در تاریخ های اعلام شده اقدام به ثبت نام نمایید.

با توجه به این موضوع، در صورتی که اطلاعیه برگزاری آزمون استخدامی شرکت سایپا  1402 منتشر شود، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

دفترچه ثبت نام استخدام شرکت سایپا

روند استخدامی شرکت سایپا بدین صورت است که هر ساله با انتشار فراخوان های استخدامی در سایت اصلی سایپا و یا انتشار اطلاعیه های استخدامی در سایت های کاریابی آغاز میشود. تا به امروز دفترچه ای برای ثبت نام منتشر نشده است. مراحل ثبت نام بدین صورت است که داوطلبان باید از طریق اطلاعیه ها و آگهی های درج شده در سایت های اشتغال یابی معتبر با ارسال و آپلود رزومه خود در آن ها، شانس خود را امتحان کنند.

 

 

ثبت نام استخدام سایپا

 

شرایط استخدام شرکت سایپا

در این قسمت همراه ما باشید تا شرایط استخدام سایپا دیزل را بیشتر بررسی کنیم. شرایط استخدام سایپا شامل شرایط عمومی و اختصاصی می شود که در ادامه این موارد را بررسی خواهیم کرد.

 

شرایط عمومی استخدام در شرکت سایپا :

متقاضی باید تابعیت جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

آقایان متقاضی باید از جهت خدمت نظام وظیفه عمومی، مشکلی نداشته باشند.

افراد داوطلب باید دارای مدرک ليسانس و بالاتر دارای معافيت پزشكی، در صورت تاييد توسط پزشک شركت، باشند.

اعتقاد به یکی از دین های رسمی جمهوری اسلامی ایران نیز ضروری است.

نداشتن هرگونه سو پیشینه کیفری به تشخیص مراجع ذی صلاح نیز باید وجود داشته باشد.

 شرایط اختصاصی نیز شامل مرتبط بودن مدرک تحصیلی با مدرکی که در آگهی استخدام آمده، می باشد.

 

شرایط سنی استخدام در شرکت سایپا 

تفاوتی ندارد قصد استخدام سایپا دیزل را داشته باشید و یا بخواهید برای شرکت های دیگر اقدام کنید، در ادامه ما شرایط سنی مورد نیاز را بررسی خواهیم کرد.

طبق اعلامیه های منتشر شده داشتن شرایط سنی حداقل ۱۸ سال تمام برای همه افراد متقاضی و حداکثر سن طبق موارد زیر الزامی می باشد که در ادامه بررسی خواهیم کرد.
– برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم حداکثر سن ۲۵ سال
– برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی حداکثر سن ۲۸ سال
– برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی حداکثر سن ۳۰ سال
– برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حداکثر ۳۲ سال
– برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری بدون محدودیت سنی
* تبصره: در صورت داشتن سابقه کار مرتبط تا ۵ سال به حداکثر سن افزوده می‌شود.

 

 

شرایط استخدام در زیرمجموعه‌های گروه صنعتی سایپا

گروه صنعتی سایپا مانند تمامی شرکت های دیگر دارای نمایندگی‌های مجاز و همچنین شرکت‌ها و سازمان‌های زیر مجموعه است که در اکثر استان و شهرستان‌های کشور شعبه دارند. استخدام نیروی کار برای این سازمان و نمایندگی‌ها بستگی به نیاز آن‌ها و با شرایط مورد نیاز انجام می‌گیرد. تمامی داوطلبان استخدام می‌توانند با مراجعه به منابع انتشار آگهی‌های استخدامی معتبر شهر خود از شرایط استخدام در این سازمان‌ها و نمایندگی‌ها در زمان‌های متقاضی آگاه شوند. این سازمان‌ها عموما شامل شرکت‌های تأمین قطعات، تولید قطعات و… و یا نمایندگی‌های مجاز ارائه دهنده خدمات پس از فروش سایپا خواهد بود.

استخدام در این نمایندگی‌ها اغلب از طریق آگهی‌های استخدامی و از افراد بومی خواهد بود. به طور مثال برای استخدام نمایندگی سایپا در تهران تنها متقاضیان ساکن شهر تهران مجاز به ارسال درخواست خواهند بود و یا برای استخدام در سایپا کرج، تنها افراد ساکن استان البرز یا شهر کرج مجاز به ارسال فرم استخدام می باشند.

 

رشته های مورد نیاز استخدام شرکت سایپا

در این قسمت همراه ما باشید تا رشته هایی را که در سایت ثبت نام استخدام سایپا دیزل آورده شده، بررسی کنیم.

 

 

 

 

شرایط استخدام سایپا

برای اطلاع از شرایط استخدام ایران خودرو کلیک کنید.

 

 

مدارک لازم ثبت نام آزمون استخدامی سایپا

تمامی متقاضیان استخدام در شرکت سایپا  باید مدارک لازم را به صورت کامل آماده نمایند. این مدارک شامل مدارک اطلاعات هویتی داوطلب می باشد که مربوط به شناسنامه، کارت ملی و موارد دیگر خواهد بود. مدارکی همچون مدارک اطلاعات تماس، اطلاعات محل سکونت، وضعیت تاهل و نظام وظیفه، مدرک تحصیلی، میزان سابقه کاری در صورت نیاز، ممکن است درخواست شود.

تمامی مدارک باید به صورت صحیح آپلود شده و بارگزاری شود، به علاوه داوطلبان نیاز است رزومه خود را ضمیمه این مدارک نماید.

 مدارک مورد نیاز در جدول زیر آمده است:

 

 

 

برای اطلاع از رشته های مورد تایید استخدام ایران خودرو کلیک کنید.

 

 

نحوه ثبت نام استخدام سایپا

همانطور که در موارد فوق بررسی کرده بودیم، ثبت نام سایپا تنها از میان داوطلبان متقاضی انجام شده و افراد متقاضی باید یا رزومه خود را بفرستند و یا برای ثبت نام الکترونیکی از طریق وبسایت اقدام نمایند. ممکن است افرادی که استخدام می شوند به صورت تمام وقت، پاره وقت و یا پروژه ای فعالیت نمایند.

 در صورت وجود هر گونه سوال و یا ابهام در خصوص زمان، نحوه و شرایط ثبت نام استخدام سایپا  می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

به صورت کلی روند استخدام متقاضیان در شرکت سایپا به این صورت است که برای تامین نیروی مورد نظر از خارج از شرکت، آزمون برگزار شده و انتشار فراخوان می شود. با توجه به دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون، متقاضیان می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

همان طور که پیش تر اشاره شد، در حال حاضر اطلاعیه ای مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی جدید این شرکت اعلام نشده است. از این رو متقاضیان استخدام در این شرکت می توانند وارد وب سایت semico.ir شده و برای ارسال رزومه اقدام کنند. در نهایت پس از تکمیل فرم مربوطه، آن را به نشانی ایمیل درج شده در بخش همکاری با ما از وب سایت گروه سرمایه گذاری سایپا، درخواست آن ها ارسال می شود.

مرحله اول: متقاضیان باید در مرورگر خود آدرس وب سایت گروه سرمایه گذاری سایپا به نشانی www.semico.ir را وارد نمایند.

مرحله دوم: در صفحه باز شده، باید بر روی عبارت “دانلود فرم پرسشنامه استخدام” کلیک نمایند.

مرحله سوم: پس از پر کردن فرم مذکور را با اطلاعات هویتی، تحصیلی و شغلی خود، فرم مربوطه را به آدرس [email protected] ارسال کنند.

 

آخرین اخبار پیرامون استخدامی های شرکت سایپا

 ما در ادامه مهم ترین موارد مربوط به ثبت نام آزمون استخدامی سایپا را بررسی خواهیم کرد. در صورت انتشار خبرهای جدید این مطلب به روز رسانی خواهد شد.

 

✅انباردار آقا برای نمایندگی سایپا در کرمان 25 آذر 1401

 •  حضوری
 •  مقطع تحصیلی مهم نیست
 •  سابقه ندارد
 •  حقوق توافقی
 •  مرد
 •  نیمه‌وقت

✅حسابدار و کمک حسابدار در نمایندگی سایپا یدک صادقیان 25 آذر 1401

 •  حضوری
 •  سابقه دارد (۱ سال)
 •  حقوق توافقی
 •  تمام‌وقت
  (9 تا 18)

✅ برقکار خودرو و نیروی اپشن کار در نمایندگی سایپا

 • حضوری
 • مقطع تحصیلی مهم نیست
 • سابقه ندارد
 • حقوق توافقی
 • مرد
 • نیمه‌وقت

 حسابدار حرفه ای آقا در نمایندگی سایپا

 • حضوری
 • مقطع تحصیلی مهم نیست
 • سوابق مختلف
 • حقوق توافقی
 • مرد
 • نیمه‌وقت

 

 

خلاصه مطلب

ما سعی کردیم در این مطلب به بررسی شرایط استخدام سایپا بپردازیم و جزییات مربوط به ثبت نام استخدام این شرکت را بررسی کنیم. از آنجایی که ثبت نام آزمون استخدامی سایپا پس از انتشار فراخوان ها آغاز خواهد شد، نیاز است که داوطلبان در اسرع وقت تمامی اطلاعیه های صادر شده را بررسی نمایند. اگر پس از مطالعه این مطلب، نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص استخدام سایپا دیزل یا نحوه ورود به سایت ثبت نام استخدام سایپا داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید.

استخدام سایپا 1402 {شرایط} + لینک سایت ثبت نام

آخرین مطالب سایت