نیم پست
تماس با ما

آموزش براشینگ موهای کوتاه و بلندو کم پشت

 

آیا می دانید موهای خود را چگونه

 براشینگ یا سشواربکشید؟ شما موهای بلند یا کوتاهی دارید هر حالتی از مو باید به صورت کاملا متفاوت براشینگ شود تا از آسیب دیدن مو جلوگیری به عمل آید.ما در سایت صباریکو sabarico  تمامی اطلاعات و روش های اصولی براشینگرا به شما آموزش می دهیم.

 

براشینگ مو:

بیشتر خانم ها در طول روز احتیاج به براشینگ مو دارند.که از ساده ترین ابزار براشینگ سشوار و برس می باشد که معمولا در منزل اکثر خانم ها وجود دارد .
خانمهای عزیز در اینجا می خواهیم شما را با اصول براشینگ آشنا کنیم.براشینگ روی هرمدل مو یک اصول خاص دارد.

براشینگ موهای کوتاه:

اولین نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که بین فرم صورت و مدل براشینگ انتخابی هماهنگی وجود داشته باشد.براشینگ موهای کوتاه خود انواع مختلفی دارد که بستگی به مدل کوتاهی و حجم موهای شما دارد مثلا برای موهایی که کوتاه و کم حجم است باید ریشه موها را پوش دهید و مقداری ژل مو به کف دست خود آغشته کرده و به کف سر قسمتی که پوش دادید ژل بزنید برای دادن حجم ریشه و یا از پودر یا اسپری حجم دهنده استفاده کنید و یا برای خوش حالت شدن موها و ماندگاری آن از بیگودی خاردار استفاده کنید و بعد از خنک شدن موهایتان بیگودی ها را باز کنید و به موها حالت دهید.

طرز سشوار کشیدن موهای کوتاه به این صورت است که برس انتخابی شما خیلی بزرگ نباشد و سایز برس انتخابی به حجم و اندازه مو بستگی دارد.و درجه کشیدن برس برای سشوار کشیدن اول ۱۸۰ درجه به بالا عمود برپویت سرو بعد ۹۰ درجه می باشد تا ریشه و ساقه مو حالت بگیرند و حالت مو حجم بیشتری داشته باشد و نتهای مو(نوک مو)را چند بار با برسبه رو یا به زیر که آن باز بستگی به مدل مو دارد سشوار میکشیم.و در انتها از اسپری(finishing spray)یاهمان تافت برای فیکس کردن موها استفاده کنید.

براشینگ موهای بلند و متوسط

برای براشینگ موهای بلند و متوسط با توجه به مدل موههای مشتری براشینگ از داخل یا ااز بیرون می باشد.و نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که برای هر مدل مو و هر سایزی و یا هر مدل براشینگی باید از یک سایز برس استفاده کرد البته ناگفته نماند که برای کسانی که ریشه موی مجعد و حالت داری دارند برای صاف کردن حالت مو در ریشه سر فقط باید از برس سایز کوچک استفاده کرد. و موهای بلند و پر حجم باید از برس های بزرگتر استفاده کنید و برای موهای قد و حجم متوسط می توانید ا  برس سایز متوسط استفاده کنید.

 طریق صحیح سشوار کشیدن مو:

قبل از عمل سشوار باید به چند نکته توجه داشته باشید.اولین نکته این است که موهای خود را با شامپو مناسب شستشو دهید و با حوله خشک کنید و نم موها را بگیرید و موهایتان را به اسپری کفی موس مو آغشته کنید و با یک شانه دندانه درشت موهایتان را شانه کنید و از سرم براق کننده مو استفاده کنید و دقت داشته باشد که سرم را به کف سر خود نریزید که باعث چرب شدن موها شود و بعد از خشک شدن کامل مو موها را تقسیم چهار تایی می کنید به این صورت که موها از فرق جلو سر تا انتها به دو قسمت تقسیم می کنید و تقسیم بعد مو تل سر را جدا می کنیم و سشوار کشیدن را از پشت سر با لایه های نه خیلی نازک و نه خیلی ضخیم شروع می کنیم.لایه های مو به صورت ۹۰ درجه نسبت به پوست سراز زیر مو همراه با سشوار پایین می آوریم ۱و نوک مو یا همان ساقه مورا که بستگی به مدل مو دارد به زیر یا به رو با برس گرد حالت می دهیم و اینکار را چند بار تکرا می کنیم تا نوک موها خوب حالت بگیرد و برای براشینگ جلوی سر لا یه های مو را بسمت صورت با همان زایه ۹۰ و بعد بلا با زاویه ۱۸۰ براشینگ می کنیم تا موحالت بهتری به خود بگیرد و در آخر از تافت یا اسپری فیکس برای ثابت نگه داشتن حالت مو استفاده می کنیم .

نام نویسنده : زهره شعبانی

سشوار

مو کوتاه

مو بلند

آموزش سشوار

براشینگ مو

براشینگ مو کوتاه

براشینگ مو بلند


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

آیا میدانید چگونه موهای خود را براشینگ کنید ؟

آخرین مطالب سایت