نیم پست
تماس با ما

چگونه ارایش مدینه ترانه ای بکنم

در فصل تابستان می توان سبک آرایش را روشن تر کرد به سمت آرایش گرم تر رفت.آرایش مدینه ترانه ای نوعی سبک ارایش پر جنب جوش و گرم است که خانم ها میتوانند از این سبک استفاده کنند.

آرایش  مدیترانه ای :

در اولین قدم قبل از هر چیز ما باید صورت خود را اماده کنی.این کار را با یک مرطوب کننده خوب شروع کنید.با اینکار پوست صورت محافظ میشود و شما برای مدت بیشتری میتوانید ارایش را در صورت خود داشته باشید.

2-با استفاده از یک کرم پودر یا  liquid foundation صورت را درخشان کنیدو با استفاده از قلم مو مقداری از مواد را به روی پیشانی و بینی خود بمالید بطوری که طبیعی بنظر برسد و اگر کمی سلیقه به خرج بدهید یتوانید با کرم پودر جادو کنید و مناطقی که نیاز دارید زیباتر بنظر برسند را بیشتر از پودر برای انها استفاده کنید.

3-چشم 

چشم ها گرم تر دیده  میشوند با سایه های سایه چشم طلایی رنگ.برای انجام اینکار  از سایه چشم با رنگ سایه روشن قهوه ای بعنوان رنگ پایه استفاده کنید.سایه چشم طلایی رنگ را با استفاده از براش به روی پلاک های خود بمالید.

4-حالا وقت کشیدن خط چشم است.برای اینکار شما نیاز به یک خط چشم یا  rliquid eyeline و مداد سایه چشم eye pencil دارید.با استفاده از خظ چشم کار را شروع کنید.خط چشم را از گوشه های چشم کمی بالاتر ببرید چیزی شبیه چشمان گربه.سپس با ستفاده از مداد چشم انتهای خط چشم را با دقت باگ گیری کنید

5-مرحله آرایش چشمان خود را به 2 یا سه لایه سایه ریمل موژه و ابرو mascara به پایان برسانید.

6-ابرو

این چهره زیبا به طور طبیعی روی ابرو متمرکز است.با استفاده از سایه چشم ابرو ها رو پر کنید.یک سایه انتخاب کنید که با رنگ موهای شما هماهنگی داشته باشد.سپس با قلم ابرو یا brush  بکشید. 

7-گونه ها

برای اینکه واقعا به چهره هات مدینه ترانه ای برسید گونه ها را باید به یک رنگ زردالویی در بی اورید.برای بدست اوردن این ترکیب رنگی باید از یک رنگ سرخ مایل به صورتی و سرخ مایل به قرمز زرد استفاده کنید.با استفاده از براش یا blush brush صورتی روشن و و رنگ صورتی طلایی را بر گونه ها بمالیدو در نهایت   پس زمینه را به رنگ صورتی روشن را قالب کنید .

8-لب

در رنگ برای لب ها در ارایش مدینه ترانه ای ترکیب شده اند.برای ترکیب این دو رنگ ابتدا از قهوه ای کلاسیک استفاده کنید و سپس قرمز را به ان اضافه کنید 

دو سایه برای لب ها هم مخلوط شدند. برای انجام این کار، شما نیاز به یک سایه قهوه ای کلاسیک و یکی که در سمت قرمز است. ابتدا قهوه ای و سپس قرمز را اعمال کنید. بیشتر رنگ ها روی تعظیم کوپید گذاشته می شود تا لب ها به نظر برسند.

Mediterranean Makeup

این نوع آرایش بدلیل لینکه برای همه پوست ها مناسب است طرفدار زیادی بین خانم ها مخصوصا دختر خانم های جوان دارد.مخصوصا زن های که محجبه هستند میتوانند از آرایش گلبه ای با میترانه ای برای آرایش خود استفاده کنند.

نام نویسنده : زهره شعبانی

مدینه ترانه

آرایش مدینه ترانه ای

mediterranean makeup


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

آرایش مدینه ترانه ای

آخرین مطالب سایت